Starostlivosť o kožu

Top 10 najkrajších brazílskych dievčat

Top 10 najkrajších brazílskych dievčat

Brazília je domovom nesmierne nádherné, pôvabné, pôvabný a krásne dievčatá, ktoré nás ohromí sa to nielen svojou krásou, ale aj inteligenciou a odhodlaním. A množstvo týchto kvalít, či to, čo robí z týchto žien najkrajšie Brazillian ženy všetkých čias!

Najkrajšie brazílskej dievčatá

Tu je zoznam našich najlepších 10 krásnych brazílskych dievčat.

1. Emanuela de Paula:

Ona je krásna brazílsky model, ktorý šiel na dráhu populárnych značiek ako Ralph Lauren, Bill Blass, Lacoste, Rececca Taylor, Tommy Hilfiger, DKNY, MAC, Victoria Secret, Kenneth Cole a Hush Puppies. Ona je veľmi krásna a má veľmi sladký tvár. Je to určite jeden z desiatich najväčších horúcich brazílskych dievčat.

load...

2. Barbara Fialho:

Tento brazílsky dievča je modelka, ktorá opustila jej rodné mesto v pätnástich rokoch presťahovať do mesta. Má vynikajúcu postavu a zúčastnil sa mnohých plaviek kampaní. Objavila sa v hudobnom videu Ceel Green a žije v New Yorku. Je to model pre Victoria Secret.

3. Lais Ribeiro:

Ona je brazílsky model, ktorý modeluje medzinárodných značiek ako Channel, Louis Vuitton, Dolce & Gabbana, Mark Jacobs, Versace a Ralph Lauren. Ona je vynikajúci model a už oslnil divákov po celom svete. Ona pracovala pre Victoria Secret, a šiel ako jednu zo svojich anjelov.

4. Caroline Trentini:

Ona bol Videli agentom a v krátkom čase, bol modelovanie pre značky, ako je Marc Jacobs a Victoria Secret. Má dokonalé telo a je plný života. Ona vyzerá nádherne v ničom nosí robiť ju dokonalý model.

load...

5. Solange Wilvert:

Ona je brazílsky model, ktorého talent bol objavený, keď jej bolo iba štrnásť rokov. Išla pristávaciu dráhu pre Chanel, Alexander McQueen a Marc Jacobs. Ona bola tiež tvárou Gucci, Calvin Klein a Chanel. Objavila sa na obálkach mnohých známych časopisoch a je úžasne podmanivé.

6. Sancler Frantz Konzen:

Ona je očarujúce brazílsky model a novinár. Jej mimoriadnej vzhľad a dokonalá postava jej robí dobre vyzerať v ničom nosí.

7. Fiorella Gelli Mattheis:

Je to ohromujúce model a má nádhernú postavu a strhujúce vzhľad. Ona konal v rôznych filmoch a televíznych seriálov taky.

8. Maria Heloise Aalling:

Táto brazílska modelka má malé tetovanie na krku a má inzerovanej na známych módnych značiek. Má veľmi dobrý vzhľad a môže robiť všetko, čo nosí sa zdá dokonalé. Má funkcie, ktoré sa hodia takmer akejkoľvek reklamnej kampane, a je preto veľmi populárny. Je 176 cm vysoký, má svetlo hnedé vlasy a zelené oči.

9. Marta Strecke:

Ona je vynikajúci módny model. Má kampaň pre mnoho módnych značiek a je veľmi populárny v módnom priemysle. Je to očarujúce a má očarujúce osobnosť. Má hnedé oči a je pôvodne bruneta.

10. Bruna Boechat:

Tento krásny model má hnedé vlasy a zelené oči a do 177cm vysoký. Ona je nadchádzajúce model, ktorý všetky hlavné módny priemysel chce podpísať. Ona je veľmi pekný model a je naozaj veľmi fotogenický.

Súhlasíte s týmto zoznamom? Ešte nám zanechajte komentár!

load...