Starostlivosť o kožu

Top 10 najkrajších amerických žien

Top 10 najkrajších amerických žien

United States of America (USA) má najlepšie zo všetkých krásnych vecí, či už je to krásne miesta, krásne automobily alebo krásne ženy. Herečky, pop stars, Športové osobnosti začiatok kráse grafy tu. Niektorí americkí ženy zvlášť si získala srdcia mnohých ľudí!

Najkrajšie ženy v Amerike

Poďme rýchlo zistiť, kto topy náš zoznam 10 najkrajších amerických žien.

1. Cameron Diaz:

Cameron Diaz je model, rovnako ako herečka. "Maska" Film získal jej úspech a jej úloha v populárnych filmoch ako Charlieho anjeli, Svadba môjho najlepšieho priateľa a Niečo na tej Mary jej dala medzinárodná sláve a slávu. Cameron je obdivovaný pre svoje morské zelené oči a dokonalé vyrezávané úsmevom. Dokonca aj vo veku 40 rokov, ona má najlepšie nohy vo filmovom priemysle. Bez akýchkoľvek pochybností, Cameron je jedným z najkrajších žien v Amerike.

load...

2. Hillary Duff:

Hillary duff sa narodila v roku 1987 a je temperamentný 25 rokov hot dievča. Ona sa zdvihla k vynikajúcich v populárnom Disney teenagerskej komédii Lizzie McGuire. Ona je tiež dokonalý spevák a podnikateľ.

3. Britney Spears:

Britney Spears bol najúspešnejší ženské pop umelec v deväťdesiatych rokoch a bol tiež najlepšie plateným umelcom (samice) v roku 2017 s ročným príjmom 58 miliónov. Tu popové hity ako "Hit Me Baby One More Time" a "bláznivý" sú stále melódie domácnosti.

4. Megan Fox:

Megan Fox je 26 rokov hot krásy. Ona je považovaná za sex symbol a je často porovnávaný s Angelina Jolie. Zdvihla ku sláve sa séria Transformers. Ona má telo zomrieť a horúce zmyselné pery. Pravidelne sa v mnohých zoznamoch krásne ženy.

load...

5. Jennifer Aniston:

Jennifer je dobre známy pre jej úlohu v populárnom sitcome - Priatelia, ktorý tiež vyhral jej mnoho ocenení. Od tej doby sa hral v mnohých veľkých hitov. Aj keď je 44 rokov, stále vyzerá tak mladý a má jeden z najlepších tiel v Hollywoode. Jo a jej účesy sú uctievaný po celom svete.

6. Julia Roberts:

Julia Roberts je najlepšie známa pre jej Úsmev Mony Lisy. Julia Roberts je jedným z najlepších herečiek v Hollywoode až do dátumu a bol zvolený 11-krát ako číslo jedna v niekoľkých 50 najkrajších žien zoznamy na svete. Jej najobľúbenejšie filmy patrí Svadba môjho najlepšieho priateľa, Pretty Woman, Notting Hill a Erin Brockovich. Ona je tiež šťastná matka 3 krásnych detí.

7. Beyonce Knowles:

Beyonce sa narodil v roku 1981. Beyonce začala svoju hudobnú kariéru ako spevák dievčenské kapele Destiny Child, ktorý predal viac ako 50 miliónov kópií po celom svete. Jej prvý sólový album, "Nebezpečne v láske" bol certifikovaný multi platina a vyhral ju 5 cien Grammy. Má celkom 17 cien Grammy vo svojej mačiatko do dátumu.

8. Angelina Jolie:

Angelina Jolie je herečka známa pre jej herecké nadanie a krásu. Angie, keď je populárno volal prišiel do žiary reflektorov s filmom hackermi. Jej najznámejšie filmové úlohy boli v Gia, Tomb Raider a Narušenie. Táto krásna diva je široko známy pre najviac neodolateľné pery a nohy. Ona je v súčasnej dobe chodí s Bradom Pittom, s ktorým má 3 deti. Bola prijatá ďalšie 3 deti sama. Táto nádherná slečna je spojené s humanitárnou prácou, vrátane dobrých životných podmienok utečencov. Ona je krásna dáma s krásnym srdcom.

9. Jessica Alba:

Jessica Alba má cenu Zlatý glóbus za rolu v televíznom seriáli Dark Angel. Ona sa odvtedy vystupoval v mnohých sexy a najžiadanejších žien vo svete zoznamoch.

10. Marilyn Monroe:

A konečne, ale nikdy zabudnutý sexi diva, Marilyn Monroe robí to, aby náš top 10 zoznamu. Ona je zmyselná a nevinnosť stelesnil v rovnakom čase. Marilyn Monroe bola jednou z najznámejších žien 20. Storočia a bol možno svet je prvý sex symbol.And určite jeden z najkrajších americká dievča sa až do dátumu!

Jedná sa o top 10 najkrajšie Američanky. Kto je váš obľúbený medzi nimi?

load...