Starostlivosť o kožu

Top 10 kožných exfoliantov k dispozícii

Top 10 kožných exfoliantov k dispozícii

Myslíte si sťažujú na suché a matne pleť? Za účelom dosiahnutia čerstvé, živé a svetlej pleti, to je veľmi dôležité, aby zahŕňala olupovanie kože raz za týždeň alebo každý druhý deň, v závislosti od typu vašej pokožky. Pravidelné exfoliácia kože s produktmi, ktoré obsahujú prísady, ako je alfa-hydroxy kyselín opustiť vaša pokožka Glow, hladké a samozrejme čerstvé.

Pozrime sa niektoré z najlepších exfoliator produkty na trhu:

Facial Scrub 1. Kiehl je ananás Papaya:

Tento jeden z exfoliačný produkty hodí akýkoľvek typ pleti, ktorá vlastní jeho výpis z ananásu a papáje. Pomáha pri trávení a jemne čistiace preč odumretých kožných buniek. To zanecháva pokožku hebkú a vláčnu a pri pravidelnom používaní, a tiež ponúkne vrelé a nemastná účinky.

load...

2. St. Ives Marhuľový peeling:

Tento peeling je môj osobný favorit z exfoliácia produkty, pretože príde, lacné a robí skvelú prácu pri čistení pórov, kontrola čierne bodky a púšťať odumretých buniek. To je vaša pleť skvele a po pravidelnom používaní, konečný výsledok je mäkká, hladká a pevná koža.

3. Clinique tvár peeling:

Clinique robí prácu tak dobre, a to najmä vzhľadom na jeho najlepší formulovaná kvalite, ktorá pomáha vykonávať jemnej exfoliácia vašej pokožky s ľahkosťou. Tieto mikrogranule v nej účinne zoškrabať mŕtve bunky, bez toho aby došlo k podráždeniu pokožky.

load...

4. Lancome exfoliačný Mikrodermabrázia:

Tento produkt je špeciálne vyvinutý s malými kryštálmi leštiť a efektívne odlupovať kože, aby to vyzeralo ružová, hladká a svieža. Vyhovuje všetky typy pleti, to je ideálny pre tých, ktorí chcú preskočiť kozmetické a kúpeľné procedúry leštenie.

5. Himalaya Jemné exfoliačný Scrub:

Tento peeling je ideálny pre každodenné použitie, pretože nepoškodzuje pokožku a jej obsah orech jemne exfoliuje odumreté kožné bunky a odstraňuje nečistoty. To tiež uvoľňuje odumreté fragmenty a zabraňuje tvorbe komedónov, čím ponecháva pokožku jemnú a žiariace.

6. Fabindia Neem Tulsi Face Telový peeling Gel:

Toto telo a tvár peeling je na rozdiel od všetkých ostatných exfoliants na trhu, pretože jeho formulované forme gélu. Produkt sa najlepšie hodí pre citlivú pleť, ktorú jemne exfoliuje pokožku, zvyšuje krvný obeh a otvára póry.

7. Forest Essentials telo Polisher - trstinový cukor a Tamarind:

Tento orgán Polisher sa skladá z prírodných ingrediencií, ktoré pracujú divu, na koži. Je bohatý na minerálne bohaté na morskej soli a surové cukrovej trstiny od pobrežia Kerala, pretože leští pleť a zanecháva ju neuveriteľne hladký a naleštené. Čistý studena lisovaný olej z mandlí a marhúľ spolu s destilovanou esenciálne oleje ako hydratuje a zmäkčuje pokožku.

8. Himalaya Jemné Exfoliating- Apricot Scrub:

Ďalší skvelý produkt, ktorý je ľahko dostupný a je lacný, je Himalaya je Gentle Exfoliating- Apricot Scrub. Ideálne pre každodenné použitie, jeho zložkou marhúľ pôsobí ako prirodzený hydratačný bráni pokožku pred vysušením. Produkt je ideálny na jemne exfoliačný kožu, vyčistenie pórov a odstránenie čierne bodky.

9. Čistiace Himalaya Neem Scrub:

Himalaya je Čistiaci Neem peeling je ideálny pre mastnú a akné náchylné kožu, ktorá tiež odstraňuje odumreté bunky a prebytočný olej z povrchu pokožky. Je veľmi šetrný k pokožke a granule nie sú príliš abrazívne na vašej tvári, proste ideálne pre každodenné použitie.

10. Linka peeling Vedic - Papaya:

Tento produkt je formulovaný za použitia prírodných extraktov papája, čo je užitočné pri odstraňovaní odumretých kožných buniek. Zabraňuje tmavnutie pokožky a rozjasňuje pleť, a je tiež veľmi účinný pri odstraňovaní malých whiteheads a čierne bodky. Stručne povedané, ideálne každodenné použitie kroviny.

load...