Starostlivosť o kožu

Top 10 kliniky proti starnutiu

Top 10 kliniky proti starnutiu

"Krása nie je vek viazaný", a to je to, čo ľudia z vyšších spoločenských vrstiev prišli veriť dnes. Vďaka novej technológie veku a rýchly vývoj v oblasti kozmetológie, dermatológie a estetiky, mladistvý vzhľad môže byť udržiavaná v každom veku. Rôzne proti starnutiu ošetrenie, ako je botox, mezoterapia, kožné výplne, Fraxel, lúpanie atď vytvorili vlny po celom svete a sú zodpovedné za dosiahnutie bezchybné nestarnúci krásu. Ale to je potrebné urobiť hneď. A získať správnej liečby, budete musieť ísť do tých najlepších kliník proti starnutiu! Tu je zoznam, ktorý vám pomôže na nulu v jednom.

Najlepšie Anti Aging kliniky v Indii

1. Kaya Clinic Skin:

Kaya pokožka klinika je jedným z popredných poskytovateľov starostlivosti o pleť v Indii od roku 2002. Bolo tiež rozšíril svoje krídla po Singapure a Dubaji a má viac ako 100 kliník, ktoré poskytujú perfektné riešenie pre starostlivosť o pleť na všetky. Ošetruje rôzne kožné problémy ako je akné, pigmentácie, odstránenie chĺpkov a tiež poskytuje ošetrenie proti starnutiu, aby svojim klientom vyzerať mlado a krásne.

2. Eternesse Anti Aging Clinic:

Overený špecializovaná proti starnutiu kliniku, Eternesse poskytuje riešenia proti starnutiu, kozmetickej chirurgie a liečby pre starostlivosť o pleť na oboch pohlaví. S kliniky sa nachádza v Bombaji a Hyderabad, Eternesse pomôže udržať mladší a veku vzpiera pleť podľa jeho Botox, proti vráskam, laser foto procedúry atď.

load...

3. VLCC Wellness Clinic:

Bola založená v roku 1989 pani Vandana Luthra tento reťazec wellness kliník urobil jeho prítomnosť je cítiť v celej Ázii a na Strednom východe. VLCC kliniky sú prítomné v 16 krajinách 121 mestách a viac ako 300 miest. Jeho vedecké Chudnutie a kozmetológie roztoky a liečebné kozmetické procedúry sú zaručil za veľa. Poskytuje dokonalé riešenie proti starnutiu s cieľom vytvoriť nestarnúci krásu skrze procedúry, ako je mezoterapia kryogénne, tvár spevnenie a rôzne tváre.

4. Goel je Cutis Skin Studio:

Cutis skin štúdio Goel je založený slávny dermatológ Dr Apratim Goel v Bombaji je dobre vybavený laserom, estetické a kožné klinike. Jeho kúpele ako prostredie tiež robí to skvelé miesto pre ľudí, ktorí hľadajú riešenie pre ich krásu a kožné trápenia. Proti starnutiu ošetrenie ponúkané tejto klinike, ako je BOTOX a plnivá injekcie, koža resurfacing, laserové tváre atď., Sú veľmi uznávaný. Tieto procedúry ponúkané v cutis pomohli vytvoriť závideniahodnej pokožky a veku vzpiera krásy.

5. Kosmoderma kože a Laser Clinic:

Pokročilé dermatologické a kozmetické procedúry a terapie ponúkané Kosmoderma kože a laserovú kliniku, Bangalore je bezpečné, FDA schválil, efektívne a cenovo dostupné. Je to vysoko kvalifikovaný tím dermatológov poskytuje rôzne starostlivosti o pleť riešenie, predovšetkým proti starnutiu liečby. Pleť sprísnenie, pleťové sochárstvo, mezo Botox, rekondičné laserové ošetrenie, atď pomôcť vytvárať a udržiavať bezchybné, mladistvých a krásnu pleť.

load...

6. Blush Clinic:

Snaha o jeden z najviac radené po dermatológa India Dr Jamuna Pai, Blush klinika bola založená v Bombaji v roku 1994. So svojimi rozsiahlymi znalosťami a skúsenosťami v oblasti starostlivosti o pleť, Dr Pai ponúka preslávenú a účinné kozmetické a estetické riešenie svojim klientom. So svojimi vynikajúcimi ošetrenie, ako je Botox, kožné výplne, chemický peeling, sprísnenie kože a profesionálna starostlivosť o tvár, Blush zabezpečuje kompletnú úľavu od starnutia kože trápenia.

7. Estetické klinika:

Estetický klinika, Mumbai, bolo založené poprednými dermatológmi Dr Debraj Shomi a Dr. Rink Kapoor. Tento najmodernejší kliniky so svojimi najnovšími ošetrenie zariadení a svetovej triedy ponúkajú efektívne kožné a kozmetické riešenia. Estetický klinika je profík v proti starnutiu riešenie, ktoré sú bezpečné a účinné. Pomáhajú odstrániť známky starnutia ako vrásky, jemné linky, vrana k nohám atď, a robí dokonalé a vekové vzpierať vzhľad.

8. Blu kože a Kozmetika:

So sídlom v meste Hyderabad a založil preslávený dermatológ Dr Nilayani, Blu kože a kozmetológie klinika poskytuje efektívne estetické a kozmetické riešenia. Ponúka svetovej triedy terapia, laserové ošetrenie, chirurgické ošetrenie, botox a plnidlá ošetrenie, chemické peelingy, etc obstarávať rôzne kožné problémy špeciálne starnutia kože. Pomáha k omladeniu, revitalizáciu a opravy kože, aby to vyzeralo krásne a večne mladý.

9. Nestarnúci Medica:

Iniciatíva vedúci dermatológ krajiny, nestarnúci Medica, ktorý sa nachádza v meste Mumbai poskytuje estetické a kozmetické riešenie pre všetkých. Tieto proti starnutiu ošetrenie poskytované touto klinikou ako botox, výplne, laserové ošetrenie tváre, riadenia profilu pomáhajú riešiť problémy stekanie, vo veku, vráskavej dermis atď Nestarnúci medica pomáha, aby vaša pleť vyzerať mlado a živé s ľahkosťou.

10. Rachita sa Starostlivosť o pleť:

Dr. Rachita Dhurat založená Rachita v starostlivosti o pleť kliniky v Bombaji k tomu, kože, trichológii a estetické riešenie. Procedúry poskytované touto klinikou sú vysoko uznávaný a osvedčené bezpečné. Proti starnutiu riešenie poskytované Rachita klinike pomocou procedúr, ako je mesotherpy, kožných šupiek, proti vráskam liečby sú veľmi účinné pri zoslabovanie príznaky starnutia pleti.

load...