Starostlivosť o kožu

Top 10 kliník - centrá, ktoré poskytujú laserovú liečbu akné jazvy

Top 10 kliník - centrá, ktoré poskytujú laserovú liečbu akné jazvy

Jazvy po akné a kožné škvrny môže byť veľmi stresujúce. Prajete si, aby sa ich zbaviť tak rýchlo, ako je to možné? Laserová terapia môže prísť na pomoc. Laserová terapia stala populárnou voľbou, pokiaľ ide o zaobchádzanie s akné jazvy.

Krása je veril byť odrazom dobrého zdravotného stavu. Kožné problémy sú znamením problémom s toxicitou krv alebo žalúdka. Medzi nimi, akné je jedným z najčastejších problémov, ktoré majú vplyv na dospievajúcich a dospelých. Akné a akné jazvy liečba závisí na ich stupni a závažnosti.

Top 10 Laserová liečebná centrá pre Akné Jazvy:

1. Zvýšiť kliniky - akné Správa:

V Vylepšenie kliniky, jaziev po akné sa lieči pomocou svetelnej a laserovej terapie. Používajú modré svetlo terapie a intenzívne pulzné svetlo (IPL) ošetrenie na zníženie zápalovej lézie. Táto liečba môže trvať asi 5-6 sedenia. Každé sedenie sa vykonáva po odstupom dvoch týždňov.

load...

Adresa: Zvýšiť kliniky, E - 84, Greater Kailash 1, New Delhi - 110048, Ph: 9212113493, (011) 29234444.

2. Eternesse Anti Aging Clinic:

Eternesse Anti Aging Clinic má vlastné akné a pupienok jazvy laserové ošetrenie. Oni odstrániť jazvy po akné pomocou silného laserovej terapie. To zbavuje vrchnú vrstvu kože v blízkosti a okolo jazvy. Keď sa nová koža rastie späť, jazva zmizne úplne. Akné jazvy laserové ošetrenie je účinná liečba pre liečenie jaziev. Táto liečba vyžaduje 30 - 45 minút a niekoľko zasadnutí.

Adresa: A - 3 Gurukrupa, 2nd Cross Road, Lokhandwala Complex, Andheri West, Mumbai - 400 053.

3. Dezire Clinic - Liečba akné, Pupienky Liečba a Scar Liečba:

Dezire Clinic je známy pre jeho liečbu pupienkov a jaziev. Využíva laserovej a svetelnej terapie, ktorá zasahuje do najhlbších vrstiev kože. Táto úprava nespôsobí žiadnu ujmu na povrchu pokožky. Poškodenie laserové ošetrenie oleja (mazové žľazy), čo zase znižuje produkciu oleja. Svetelná terapia lieči baktérií, ktoré vedú k akné zápalu. Tieto terapie sú tiež užitočné pre zlepšenie štruktúry pokožky a zníženie jazvy po akné.

load...

Adresa: Dezire Cosmetic & Hair Transplant Clinic, Flat číslo 3, prvé poschodie, Sumitrá apartmány, Nisarg hotel lane, Erandwane 8-13, Karve Road, Near Nal Stop Pune - 411.004.

4. Dr Prabhash je kozmetická chirurgia:

Dr Prabhash je kozmetická chirurgia je známy pre jeho odstránenie jazva ošetrenie. Nachádza sa v Dillí. Používajú laserovú terapiu pre pigmentáciu, odstránenie jaziev, revízia jaziev a zníženie jazvy. Tkanivo s problémami, je vystavený vhodné vlnovej dĺžky svetla. To absorbuje energiu a bunky, ktoré môžu pomôcť pri zafarbenie pokožky u jazva plocha sú zničené.

Adresa: Dr. Prabhash je kozmetická chirurgia, B - 20, Nákupné centrum (Behind pošte a za matkou Dairy Booth), Tagore Garden, New Delhi.

5. Národné centrum Skin:

Národné centrum Skin používa laser, zdroj svetla a rádiofrekvenčné ošetrenie k zníženiu jazvy po akné. Používajú laserového lúča a laserový resurfacing zničiť vonkajšiu vrstvu pokožky a liečiť vnútornú vrstvu. Keď sa rany hoja, že vaša pokožka vytvára svieži, novú vrstvu. Táto terapia nepoškodzuje alebo zraniť epidermis. To si vyžaduje niekoľko ošetrení na zmierňovanie jaziev po akné.

Adresa: Národné centrum pre kožu, H - 30, South Extension Part-I, New Delhi - 110.049.

6. Krasa kože a laserové ošetrenie vlasov:

Krasa kože a laserové ošetrenie vlasov je súkromná klinika, ktorá ponúka celý rad pleť a vlasy liečby podľa individuálnych potrieb. Táto klinika má dobre vyškolených a skúsených lekárov. Oni tiež majú dobre vybavené a up-to-date technológií pre cievnych laserov. Poskytujú vynikajúce profesionálne služby a ich liečba je 100% bezpečný. Táto klinika preukázala efektívne výsledky na rôzne klientov, pokiaľ ide o akné redukciu jaziev.

Adresa: 3-407, 1. Poschodie, Shiv Darshan, Opposite Mini Panjabi Hotel, 33. Prepojenie Road, Bandra (západná), Mumbai - 400050, Tel: (022) 308.

7. Liečba akné Na Allure Medspa:

Allure Medspa vrcholy hitparád v Indii pre liečbu akné. K liečbe akné od Allure Medspa sú ideálne pre mužov aj ženy. Oni používajú laserovej terapie na liečbu akné, odstránenie jaziev po akné a pigmentové značky.

Liečba akné pôvab Medspa využíva najmodernejšie technológie, ktoré vám ponúkajú najlepšie výsledky. Ich laserové ošetrenie (fotografie tváre, LED, frakčný laser CO2) možno úspešne zastaviť akné, odľahčiť existujúce jazvy po akné, odstránenie pigmentácie, a dá vám mäkké a žiariace pleť.

Postup je OPD-based a bezbolestné. Každé sedenie trvá pol hodiny až 1 hodinu. Odporúča sa, aby sa štyri až šesť stretnutí, v závislosti od typu vašej pokožky, aby si čo najlepšie výsledky. Táto liečba je 100% bezpečné a cenovo dostupné.

Adresa: Poradňa (Andheri), 201, Shree Krishna, Opp. Laxmi Industrial Est, blízko Fun Republic, New Link Rd, Lokhandwala, Andheri (W), Mumbai - 400 053, India.

8. Blu kože a Kozmetika Clinic:

Blu kože a Kozmetika klinika používa frakčný laser terapie na liečbu jaziev po akné. Sú dobre vybavené moderné stroje a sú schválené FDA pre najlepšie odstránenie akné jazvy. Využívajú frakčný laser pre vytvorenie mikro-teplotnú zónu úpravy. To poskytuje výnimočnú ošetrenie pleti tým, že odstraňuje staré, pigmentované epidermálne bunky. Táto terapia tiež stimuluje kolagénu remodeláciu a obnovu povrchu. Táto liečba vyžaduje, 6 - 8 sedení.

Adresa: Blu Skin & Kozmetika Clinic, Plot # 373, Road # 10-22, Jubilee Hills, Hyderabad - 33 Kontakt 1: +91 800 888 68 68 Kontaktovať 2: +91 800 888 68 68.

9. Berkowits Skin & Health Care Pvt. Ltd.

Berkowits Skin & Health Care Pvt. Ltd. Má silný a efektívny akné jazva liečba nie je k dispozícii. Majú pokročilú kombináciu terapiou, aby vyhovoval individuálnym problémy s akné. Program je šitý na mieru podľa individuálnych potrieb. Používajú terapia laserové svetlo na báze riešiť mnohostranné povahe akné. Sú zlúčiť kombinácia terapiou, ako sú svetelné ošetrenie s anti-bakteriálne šupky, pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Tieto úpravy jemne znížiť riziko akné zjazvenie a dá vám zdravé a živé vyzerajúcu pleť.

Výhody ich ošetrenia:

  • Hĺbkové čistenie pórov
  • Zníženie akné breakouts
  • Redukcia Spot
  • Veľkosť spotu a zníženie závažnosti
  • Rýchlejšie hojenie
  • Zníženie jaziev a škvŕn

Adresa: Berkowits Adresa 14 - 15 - 16 Kartik Complex, New Link Road, Opp. Laxmi Industrial Estate, Andheri (W), Mumbai-400053, Tel: 022 - 26733386/87.

10. Finesse klinika kože:

Finesse Clinic Skin ponúka akné a akné jazvy liečba laser kože. Je to bezpečné a pomáha riešiť dospelých akné zjazveniu. Majú najnovšie a najpokročilejšie procedúry, na zákazku podľa individuálnych potrieb. Ich liečba je efektívna a ponúkajú požadovaných výsledkov s plnou spokojnosť. Finesse Clinic Koža je schválený FDA pleť, telo a laserové epilácia ošetrenie pleti kliniky.

Adresa: Finesse Clinic Skin, Shop No 4, Onkar Bldg, Opp Oberoi Mall, Filmcity Road, Goregaon východ, Mumbai 400 097.

Teraz môžete zbaviť svojho jaziev po akné raz a navždy. Navštívte niektorý z týchto kožných klinikách a ponuku adieu na tie nevzhľadné jazvy po akné navždy. Ešte nechajte nám svoje pripomienky nižšie.

CallSend SMSAdd na SkypeYou'll potrebujete Skype kredit zdarma cez Skype

load...