Starostlivosť o kožu

Top 10 hydratačných látok na báze vody pre mastnú pleť

Top 10 hydratačných látok na báze vody pre mastnú pleť

Ste zápasí s mastnú pleť? Neviem, čo starostlivosť o pleť produkty zodpovedali váš typ pleti? Niet sa čoho báť, tu je niekoľko tipov a trikov pre liečbu svoju mastnú pleť, bez toho, aby stratil svoj lesk a lesk.

To je mylná predstava, že hydratačné krémy sú používané na liečbu len suchú kožu. Hydratačný sú aj potrebné mastnú pleť. Zlepšujú štruktúru pokožky, chráni mastnú pleť a maska ​​nedokonalosti. Ale pred použitím hydratačné, je dôležité si uvedomiť, váš typ pleti.

Ak ste trpia mastnú pleť, odplavenie tvár zakaždým, keď spôsobí, že pleť produkovať viac ropy. Výsledkom je, že pokožka vyzerá nudné a bez života. To môže pridať veľa frustrácie. Za použitie hydratačný na vodnej báze pre mastnú pleť s akné bojovými schopnosťami prispieť k zníženiu póry, zlepšuje štruktúru pokožky a bojuje škvrny. Hydratačný založený na ľahkú vodu môže pomôcť chrániť pokožku aj po vypraní. Výrobky na báze vody sú označované ako, noncomedogenic ', čo znamená, že tieto zvlhčovače nie sú upchávajú póry.

load...

Najlepšie na vodnej báze hydratačný krém pre mastnú pleť v Indii:

1. Lotus herbára Alpha vlhký Alpha Hydroxy Skin Oil zadarmo:

Je to bez oleja svetlo produkt, ktorý sa vstrebáva do pokožky ľahko. Udržuje po dobu najmenej 6 hodín olej preč. Udržuje preč akné a škvŕn a pomáha dať jasnú jemnú a vláčnu pokožku.

2. Neutrogena Oil zadarmo:

Tento krém je bez oleja a pôsobí ako ochranu proti slnečnému žiareniu. To dáva matný povrch pokožky a udržuje olej preč asi 5 hodín. To tiež pomáha udržať make-up na koži robiť to pristane.

3. Lacto Calamine Classic:

To je jeden z najstarších a najznámejších bezolejnatého zvlhčovač. To tiež slúži ako dobrý tvorí základňu a nadácie. Pomáha pri kontrole akné, škvrny a udržuje pleť bez oleja po dobu 5 - 6 hodín.

load...

4. Lotus herbára Skin Whitening biela žiara mikroemulzie SPF:

Je to krém na báze vody, ktorý je veľmi ľahký.

5. Tváre Ever Young 24Hr Dual Action hydratačné:

To je jeden z najlepších hydratačný pre mastnú pleť. To udržuje pokožku jemnú, vláčnu a žiariace. Je to bez oleja a pozrie matný. Udržuje vaša pleť bez oleja po dobu asi 7 hodín. Má tiež dobrý obsah SPF, preto sa chová ako dobrý opaľovací krém.

6. Garnier Essential Care:

Jedná sa o lacné, ale účinný hydratačný krém. To udržuje pokožku hebkú a vláčnu dávať to matný povrch.

7. Lotus Bylinné Akné gél Tea Tree:

To je hydratačný gél na báze a robí zázraky na mastnú pleť. To je najlepšie pre pokožku trpiacu nadmerným mastnou pleťou, akné, pupienkov a škvŕn. To tiež pomáha pri zosvetlenie akné značiek.

8. Fabindia Vitamín E Hydratačný krém:

Jedná sa o hydratačné báze smotany a dostane vstrebáva do pokožky veľmi rýchlo. To dáva matný povrch a je veľmi ľahký na koži. To udržuje pokožku bez oleja.

9. Čistý a čistú pleť Balancing Oil-Free hydratačný:

Jedná sa o ľahký nemastný hydratačný krém, ktorý udržuje tuk kožu zadarmo. To dáva jemnú, vláčnu a matný povrch. Jedná sa o jeden z najlacnejších hydratačný na trhu k dispozícii.

10. Aróma Mágia Mandľový hydratačný:

Zmiešajte tento krém s niekoľkými kvapkami vody alebo aloe vera gélom. Táto kombinácia funguje výborne na mastnú pleť. To neupcháva póry a robí pleť žiarivejšia.

Dôvody, prečo sa starať o mastnú pleť:

Umývanie tváre môže byť jednoduché riešenie, ale je to len dočasné. Tie jednoducho nemôže zbaviť oleja úplne. Mastná pleť potrebuje väčšiu starostlivosť a pozornosť, pretože póry sú veľké a otvorené. To priťahuje viac prachu a nečistôt a vedie k akné breakouts a škvŕn. Konečným výsledkom je škaredá a bez života o pleť. Tiež silná maz vrstva, ktorá sa tvorí na koži v dôsledku produkcie prebytku oleja je nutnosť hydratácie nadbytočné. Tým sa vlhkosť pokožky nedostatok a póry upchaté olejom.

Výber najlepší vodnej báze hydratačný krém pre mastnú pleť:

Prvá vec, ktorú by ste mali mať na pamäti, pre výber najlepšie zvlhčovač je pochopiť váš typ pleti. Mnoho moisturizers majú vysoký obsah oleja a môže vaša pleť vyzerať horšie. To dodá viac problémov ako riešení. Hydratačný báze vody sú najlepšie pre mastnú pleť, pretože obsahujú veľmi menej ropy. Hydratačný krém na báze vody A robí svetlo produktov a neupcháva póry. Je dobré skontrolovať štítok oleja na hydratačné. Vždy by ste sa mali vyhnúť minerálnych olejov v hydratačný. Hydratačné báze vody s kontrolou oleja, SPF, hydroxylové kyselín a glycerín práce najlepšie pre vašu pleť.

Teraz, keď viete, hydratačný krém, ktorý najlepšie vyhovuje našej koži, je to jednoduchšie vybrať ten, ktorý vyhovuje vášmu rozpočtu. Len ísť do akéhokoľvek obchodu, vyberte si jednu z týchto hydratačné a aby sa na svet s jasnou a žiariace pleť.

A nezabudnite sa podeliť o svoje názory! Radi by sme od vás počuť.

load...