Starostlivosť o kožu

Top 10 čajových čistiacich prostriedkov na umývanie stromov

Top 10 čajových čistiacich prostriedkov na umývanie stromov

To nie je bez riadneho dôvodu, že tea tree olej je považovaný za nový zázrak lektvar pre starostlivosť o pleť, s jeho úžasné liečivé účinky tea tree olej sa preleje do celého radu produktov pre starostlivosť o pleť s cieľom uspokojiť rastúci dopyt po tejto prírodný liek e-mailom hostiteľ kožných ochorení od akné zaschnúť jednotvárny kožu. Medzi rastúce radu produktov, ktoré vám dáva možnosť podieľať sa na dobroty tea tree oil, že tea tree olej tvár umýva boli dlho považované za najefektívnejší.

Ako a kedy navštíviť vašu miestnej lekárni alebo kozmetické predajcu ste povinní naraziť na celý rad výrobkov, ktoré sľubujú dobrotu tea tree olej tak, ako si vziať si? Tu je komplexný pohľad na niektoré z najlepších Tea Tree Oil tváre umýva na trhu pomôcť, aby túto dôležitú voľbou pre vás jednoduchšie.

Top Ten Tea Tree Oil Umývačky tvár na trhu:

1. Body Shop Tea Tree Oil Facial Wash:

Body Shop je právom považovaný včelí kráľovnú produktov pre starostlivosť o pleť a so svojou novou radou Tea tree oil Face Wash, že dôvodom ich poradie medzi ťažkými váhami kozmetické sláve. Boj proti pupienky od samého na pľaci, tento produkt skutočne zaoberá mastnú pleť, bez toho, aby v priebehu sušenia.

load...

2. Fab India Tea Tree Oil Face Wash:

Jemná a hlboko prenikajúce face wash, The Fab India Tea Tree Oil Face Wash ponúka ku všetkým výhodám tea tree olej a kurkuma výťažkov na účinný boj proti pupienkov, akné a mastnú pleť.

3. Lotus Tea Tree Oil-Control Face Wash:

Zamerané na mastnú pleť indického Lotus Tea Tree Oil-Control Face Wash obsahuje tea tree olej, škorica a dubovej kôry extrakty, ktoré účinne zaoberá nadmerne mastnú pleť a zároveň udržuje mazu (olej) sekrét bez vysychanie pokožky.

load...

4. Nyassa Tea Tree Oil Face Wash:

Veľmi dobre hodnotilo produkt, Nyassa Tea Tree Oil Face Wash so svojimi miernymi antibakteriálnymi vlastnosťami je ideálny pre čistenie out make-up, prach a špinu a prirodzene sa vyskytujúce ropy sekréty bez toho aby došlo k vysušeniu pokožky a preto účinne tónovanie koži a dávať to, že čistý vzhľad. Je účinný na normálnu až mastnú pleť.

5. Aróma Mágia Neem a Tea Tree Oil Wash Face:

Toto nákladovo efektívny produkt je naplnená dobroty neem Okrem tea tree oil. Účinný proti akné, pupienky a podráždenú pokožku, Aróma Čarovná Neem a Tea Tree Oil Face Wash je najlepšie kúpiť pre nákladovo vedomej nakupujúcich.

6. Avon Naturals Tea Tree Oil a zelený čaj prečisťujúce Face Wash:

Účinne brať jeho čistiaci účinok až do samého póry na koži, toto čistí out zablokované tváre póry a tým účinne bráni čierne bodky a pupienkov. Obohatený o dobrote zeleného čaju, toto je víťaz.

7. Oriflame Čistý Nature Organic Tea Tree Oil a Rosemary Purifying Wash a Tone Gel:

Táto švédska sľubuje produktov a dodáva hlboký čistiaci účinok, odstraňovať nečistoty a prebytok kožného mazu z pokožky dávať to čistý, svieži, úplne čisté vzhľad bez vysychaniu kože.

8. Jovees Tea Tree Oil Control Face Wash:

Prichádza priamo z Veľkého austrálskeho vnútrozemia, kde je Tea Tree je pôvodom z, toto je istý víťaz. Ovládanie prebytočný olej sekrécie na prirodzene mastnú typy pleti tento produkt je vaša one stop riešenie pre vaše olejové kožné problémy.

9. Acmed na tvár podľa Zymo Cosmetics:

Špeciálne vyvinutý pre boj s problémami s akné, tento produkt je vysoko odporúčané dermatológmi a účinne bráni akné a vyrážky s hlbokým čistiacim účinkom.

10. VLCC Alpine Mint a Tea Tree Oil Wash Face:

Formulované pre normálnu až mastnú pleť, dôveryhodný VLCC značka tea tree oil face wash je bohatý na antiseptické a antibakteriálne vlastnosti, ktoré poskytujú ďalšie kryt proti akné a vyrážky a zaistenie nemastná kožu. To je považované za najlepší tea tree oil face wash na akné.

Dúfame, že tento článok o Tea Tree Oil pleťové umýva bolo poučné. Už ste niekedy používajú niektorý z týchto produktov pred? Neváhajte a podeľte sa o svoje názory s nami.

load...