Starostlivosť o kožu

Top 10 Bvlgari parfumy pre ženy

Top 10 Bvlgari parfumy pre ženy

Bvlgari bola založená v roku 1884 v Ríme. To bol najlepšie známy pre vytvorenie jemné šperky a od tej doby sa stal jedným z najpopulárnejších luxusných značiek na svete. Má produkty, ako sú hodinky, doplnky, starostlivosť o pleť a veľa parfumy, ktoré sú najlepšie známe pre svoju kvalitu a inovatívne štýl. Tu sú moje top 10 Bvlgari parfumy pre ženy.

Bvlgari Parfumy pre ženy

1. Bvlgari BLV Notte:

Kúpiť Bvlgari BLV Notte Pre ₹ 4,450.00 @ www.amazon.in/bvlgari-blv-notte

BLV Notte z domu Bvlgari je veľmi zvodná a zmyselná vôňa pre ženy. Jedná sa o veľmi tmavá a silná vôňa má nuansy vodky a aromatických zlúčenín, horkej čokolády, ktorá prebúdza zmysly. Táto tajomná vôňa je ideálna spoločenské odevy.

load...

2. Bvlgari Omnia Green Jade:

Kúpiť Bvlgari Omnia Green Jade Pre ₹ 8,594.00 @ www.amazon.in/bvlgari-omnia-green-jade

To Bvlgari parfum pre ženy sa nazýva Omnia Green Jade. Je to naozaj vôňa, ktorá symbolizuje harmóniu a zvádzanie. To otvára tóny čerstvej zelenej mandarínky a hrušky kvetu nasleduje jazmín ako jej srdce poznámky. Pistácie, pižmo a blond dreva sú jeho základne poznámky. Táto vôňa bola zahájená pre mladšie ženy a ženy, ktoré sú mladé srdce.

3. Bvlgari Voile de Jasmin:

Kúpiť Bvlgari Voile de Jasmin @ www.amazon.in/bvlgari-voile-de-jasmin

Bvlgari Voile de Jasmin je inšpirovaný svetelným aspekt klasickej vône Bvlgari Pour Femme. Je osviežujúci, zmyselná a sofistikovaná. Vrchné tóny bergamotu, mimózy a stredné tóny sambacjasmine, predohra ruže a konvalinky, aby z neho robí ideálny vôňa pre hladkú, jemnú pokožku ženy.

load...

4. Bvlgari Rose Essentielle:

Kúpiť Bvlgari Rose Essentielle Pre ₹ 4,853.58 @ www.amazon.in/-bvlgari-rose-essentielle

Ruža Essentielle je vôňa zelenej a sviežou vôňou, ktorá sa skladá zo kvetinovými tónmi, ktoré majú hlboké tureckej ruže a jazmín vôňa nasledované ovocnými tónmi černíc a jemné fialové. Vôňa bola vytvorená Beatrice Piquet a nie je tam žiadny spôsob, ako môžete odolať vyžíva v tom.

5. Bvlgari Pour Femme:

Kúpiť Bvlgari Pour Femme Pre ₹ 4,340.20 @ www.amazon.in/bvlgari-pour-femme

Bvlgari Pour Femme patrí do rodiny vôňa kvetín. Má sviežu a kryštalický otvorení sa silnými pižmový základ Poznámky poznamenáva. Predohra ruže ako srdce poznámka bola používaná v tomto parfume po prvýkrát čo podčiarkuje nadčasový charakter tohto parfumu.

6. Bvlgari Jasmin Noir:

Kúpiť Bvlgari Jasmin Noir Pre ₹ 4,400.00 @ www.amazon.in/bvlgari-jasmin-noir

Jasmin Noir vo svojom tajomne tmavej fľaši je predmet zaľúbenie ako vôňa láka milovníkov drevín-kvetinová kompozícia. Táto vôňa má jedinečnú kombináciu jazmínu a tajomné vzácneho dreva, ktoré vytvára temné a exotické nálady, ktoré sú jeho bázické poznámky. Srdcom tejto krásnej vône je mandlí, gardénie kvetov a zelených rastlín šťavou s sladkého drievka absolútnou a akordy Tonka.

7. Bvlgari Au Rouge:

Kúpiť Bvlgari au Rouge Pre ₹ 18,810.00 @ www.amazon.in/bvlgari-au-the-rouge

Jedná sa o veľmi univerzálny parfum, ktorý obsahuje zmyselné ingrediencie červeného čaju, ktoré boli použité pre vôbec prvýkrát vo svete parfumov. To otvára tóny ružového korenia, bergamotu a pomaranča spolu s príjemnými tónmi pižma a vlašského orecha.

8. Bvlgari Omnia Crystalline:

Kúpiť Bvlgari Omnia Crystalline Pre ₹ 3,348.74 @ www.amazon.in/bvlgari-omnia-crystalline

Omnia Crystalline z domu Bvlgari je ideálny ženský, jasný a krásny vôňa. Toto šumivé parfum patrí do kvetinovej vône rodiny. Má srdce tóny mäkké a exotické lotosového kvetu, ktoré sú dokonale nasleduje elegantné Woods poznámky ako základ.

9. Bvlgari Omnia Amethyste:

Kúpiť Bvlgari Omnia Amethyste Pre ₹ 2,850.00 @ www.amazon.in/bvlgari-omnia-amethyste

Inšpirovaný drahých hru farieb na ametyst, Omnia Amethyste od domu Bvlgari patrí do rodiny vôňa kvetín. Tento krásny parfum je určený pre ženy ducha, ktorí sú nezávislí a sebavedomý. Má najvyšší tóny ružového grepu, po ktorom nasleduje základných tóny heliotropu a bulharskej ruže.

10. Bvlgari Pour Femme:

Kúpiť Bvlgari Pour Femme Pre ₹ 5,145.00 @ www.amazon.in/bvlgari-pour-femme

Bvlgari Pour Femme je ženský klasický, ktoré vám môžu zdobiť ako drahých šperkov. Táto krehká kvetinová vôňa sa otvára s pomarančovníka, lístkov fialky a pomarančových kvetov. V srdci prebýva žiariace ker sambac vybral za úsvitu, ktorý dáva romanticky jemnú vôňu. Tento ker nasleduje zmyselné mimózy a večne ženskej ruže.

Dúfame, že tento článok bol poučný na Bvlgari parfumy pre ženy. Neváhajte a podeľte sa o svoje názory s nami o tom, čo je váš vziať domov!

load...