Starostlivosť o kožu

Top 10 Baba Ramdev vám prináša žiarivú pleť

Top 10 Baba Ramdev vám prináša žiarivú pleť

Jedným z najznámejších duchovných vodcov, Yoga Guru, Baba Ramdev je riešenie pre takmer všetky problémy vo svete, a to aj na spôsoby, ako získať zdravú a žiariace pleť. Áno, je to pravda! V tomto článku sa budem zdieľať Baba Ramdev kozmetické tipy pre žiariacu pleť. Hoci jeho tipy a metódy nemusia fungovať ako zázrak alebo produkujú okamžité efekty (to môže trvať týždeň alebo dva sa ukázať), výsledky sú dlhodobé a trvalé pre istotu.

Baba Ramdev Tipy pre žiariace pleť

1. Prax Kapalbhati alebo Pranayama

Kapalbhati Pranayama je druh dychové cvičenia, ktoré vám pomôže vyčistiť vaše pľúca. V tomto, viac kyslíka sa spotrebuje, zatiaľ čo oxid uhličitý je vyhodený. Robiť Kapalbhati po dobu 6 mesiacov pravidelne vám žiariace pleť a pomôže vám získať lesk na tvári. Musíte to urobiť dvakrát denne. To vám tiež pomôže zbaviť tmavé kruhy pod očami.

2. Čerstvá šťava Sacie

Baba Ramdev naznačuje, že by ste mali vymeniť svoje obľúbené studené nápoje, ako Pepsi, koks, Thums up atď s čerstvými džúsy. Ak zahrniete čerstvé ovocné šťavy vo svojej každodennej strave, určite dostať žiariaca pleť prirodzene.

load...

3. Rub Your Face

Po kúpeli alebo sprche, trieť svoju tvár jemne mäkkým uterákom a pokúsiť sa dať mu masáž pre 1 - 2 minúty, zatiaľ čo vaša pokožka je ešte vlhká. To pomôže pri utiahnutie pleti a bude vaša pleť pružnejšia a mäkké.

4. Pozitívne myšlienky

Guru jogy naznačuje, že by ste mali mať na ktoré majú pozitívne myšlienky vo vašej mysli. Ak si myslíte, že dobrý a cítim šťastný zvnútra, bude to pridať pozitívny lesk a žiara na váš tvár. Ak máte zlé myšlienky vo svojom srdci, bude odrážať na vašej tvári, takže to vyzeralo, nudné a plné vrások.

5. Aloe Vera Masáže

Masírujte tvár, krk a ruky s Aloe Vera každý deň ráno a večer. To bude pridať ďalšie lesk na tvár.

6. Besan balenie

Baba Ramdev je prísne v prospech použitia prírodných a ajurvédskej produkty pre liečbu svoju pleť a zdravie. Besan pack alebo Chann ka Atta je navrhnuté pre použitie na vašej tvári. Existujú dva spôsoby použitia:

load...

Prvým spôsobom je vymeniť umyť tvár s besan. Musíte použiť besan denne umyť tvár. Druhý spôsob je miešať s ružovou vodou alebo normálne vodou a použiť ju ako pleťová maska. Každodenné užívanie to vám dá viditeľné výsledky za púhych 1 alebo 2 týždňov.

7. Lemon na tvár

Babaji navrhuje použitie citrónu alebo NIMBY pre liečbu tváre. Odstraňuje opálenie a pupienkov a zároveň pôsobí ako prírodné zosvetlenie pokožky prostriedkom. Proste trieť citrón na tvári raz za deň a umyte vlažnou vodou.

8. Použitie nevarený mlieko

Každý deň pred spaním, trieť nejaký nevarený mlieko do tváre. Necháme pôsobiť cez noc. Umyte si ich pomocou normálne na studenú vodu budúci ráno. Tá bude poskytovať okamžitý lesk na vašej tvári. Pravidelné ošetrovanie to vám dá trvalé spravodlivosť

9. Piť vodu

Dokonca Babádží radia piť najmenej 3 až 4 litre vody denne. Pohár vody pijete počas vaše jedlo nie sú zahrnuté v tomto. Voda dodáva prirodzenú pružnosť a lesk na koži a zároveň zachovať vaše pleť hydratovaná a zdravá.

10. Sleep Well

"Riadne spánok rutina je veľmi dôležité," naznačuje Babádží. Mali by ste spať minimálne po dobu 8 hodín. Spánku časovanie znova, sú veľmi dôležité. Baba Ramdev naznačuje, že by ste sa mali pokúsiť spať v 10pm alebo maxime pri 11pm; inak, budete mať tmavé kruhy pod očami a škvŕn na koži. Tiež sa snaží vstávať skoro ráno.

Tieto tipy sú veľmi jednoduché a možno ľahko sledovať a zahrnúť ich do niečí každodennej rutiny. Čo si myslíte o týchto Ramdev Baba koži žeravé tipy? Ešte zanechajte nám komentár.

load...