Starostlivosť o kožu

Top 10 Ayurvedic tipy pre žiariacu pleť

Top 10 Ayurvedic tipy pre žiariacu pleť

Váš sen sa konečne stal skutočnosťou! Aj vy môžete chváliť zdravú čistú a žiarivú pleť, ktorá priťahuje pozornosť.

Prestaňte mučiť pokožku syntetický pre starostlivosť o pleť a make-up produktov, ktoré obsahujú chemikálie. Namiesto toho prepnúť na týchto top 10 rokmi preverených Ajurvédske tipov, ktoré môžu obnoviť prirodzené zdravie vašej pokožky a žehnám vám neuveriteľne krásnu pleť. Tu sú najúčinnejšie ajurvédskej kozmetické tipy pre žiariacu pleť.

Ajurvédske tipy pre napaľovanie Skin:

1. Vedieť, váš typ pleti Po prvé:

Podľa dávnej Ayurveda, ľudská koža má tri typy - Váta kože, Pitta kože a Kapha kože. Pretože každý z nich má iné črty a vlastnosti, mali by byť riešené rôznymi spôsobmi taky. Preto je nanajvýš dôležité, aby ste identifikovať svoj vlastný typ pleti pred začatím krásy režim. To vám pomôže zistiť, perfektné produkty pre starostlivosť o pleť, a tak vám krásne zvnútra, takže vaša pokožka začne ho odráža.

load...

2. Prispôsobte si režim starostlivosti o pleť:

Akonáhle ste zistili, váš typ pleti, v pláne prísť s zdravého stravovania praxe a robustný starostlivosti o pleť rutina zodpovedajúcim spôsobom. Napríklad ľudia s Vata kože by sa mala zamerať na udržanie ich suchú pokožku hydratovanú a hydratovanú po olejové masáže, rovnako ako spotreba vody, sladké, výživnej stravy, atď Tie, ktoré majú Pitta kože by sa mal starať o theirsensitive kože vyhnúť dlhú slnku, horúce a pikantné jedlá, extrémne namáhavé cvičenie, a tak ďalej. Očista je najdôležitejšia pre starostlivosť o pleť trik pre ľudí, ktoré majú Kapha kožu a treba to robiť častejšie spolu s pobytom od ťažkých a olejových požívatinami.

3. Poskytnúť správne potraviny na koži:

Ayurveda hovorí, že kŕmenie našu pokožku je jedným z najdôležitejších krokov pre dosiahnutie dokonale žiariace pleť. Ak sú vaše kožné bunky správne živená, že vaša pokožka bude určite zrkadliť. Uistite sa, že si môžete dopriať v čerstvých a zdravých potravín namiesto konzervovaných alebo spracovaných ty. To by znížilo produkciu nečistôt v tele, aby sa proces trávenia jednoduchšie, opravy poškodeného tkaniva, regeneráciu kožných buniek, bojujú proti kožným problémom a nakoniec vám výrazne hladkú, pružnú a žiariace pleť.

4. Aby sa vaša pleť Hydrated celý čas:

Udržiavanie kožné bunky hydratované po celý deň, je veľmi dôležité. Ak je to možné, masáž celého tela s bylinkovým masážny olej každý deň. Byť bohatý na prospešné bylinky, môžu tieto oleje poskytovať maximálnu podporu a hydratáciu do kožných buniek. To poskytuje nielen vlhkosť do najhlbšej vrstvy kože, ale aj udržuje ju jemnú a vláčnu. Zároveň môžete tiež cítiť, ako bylinné mágie robí vaša pleť vyzerať jasný a mladistvý.

load...

5. Opt pre prírodné a jemné čistenie:

Ak si myslíte, že čistenie vaša pleť tváre pravidelne je všetko, čo je potrebné urobiť pre zvýšenie svojej prirodzené svetlo, ste úplne zle. Ayurveda vždy kladie dôraz na udržanie silné a zdravé vnútorný systém, ktorý nakoniec vedie k čistej a svieže vonkajšie žiara. Tak, aby využitie rastlinných zložiek pre udržanie celé vaše telo čisté, vyživovaná a toxín-free. Môžete si tiež vybrať dobré ajurvédskej pleť čistiaci prípravok obsahujúci čistý rastlinný glycerín a jemné exfoliants pre získanie vynikajúcich výsledkov.

6. Dostatok odpočinku a zdravý spánok:

Pokiaľ ide o zlepšenie tón a textúru pleti, zvážte, krása spánku 'ako nevyhnutnú súčasť vášho režimu. Áno, musíte mať dobrý nočný spánok s cieľom dať kožu správne kozmetický podporu. Skúste ísť do postele pred 10 hodín, pretože by vám pomôže zaspať rýchlejšie. Pitie teplého mlieka tesne pred spaním je dobrý zvyk. Tiež udržať si od všetkých typoch stimuláciu aktivity pred spaním. Taký hlboký odpočinok určite udržať si mladý vyzerajúce rovnako ako žiarivý dlho.

7. Zvýšte vaše vnútornú krásu cez doplnky:

Zatiaľ čo väčšina z nás spolieha na kozmetiku alebo chemickým ošetrením pre získanie nádhernej pleti sa Ajurvédske prístup ide jednoducho za ňou. To väčšinou sa zameriava na rozširovanie skutočnú krásu, ktorá prichádza zvnútra. Niekedy sa naša koža chýba správnu výživu vzhľadom k rade otázok, ako je časté ochorenie, živá day-to-day plán, nedbanlivosti atď V takýchto situáciách môže Ajurvédske doplnky robiť zázraky. Formulácia takýchto rastlinných produktov sú veľmi užitočné pri vyrovnávaní, posilnenie a omladenie celý náš systém tak, že obaja naše zdravie a vzhľad si zlepšil.

8. Ešte Fyzikálne a dychové cvičenia:

Zdravé a žiariace pleť je významným výsledkom pravidelnej fyzickej i dychových cvičení. Podľa ajurvédy, tieto tréningy mať hlboký vplyv na našu kožu, ako to robia veľa pre naše telo, ako je dávať energiu, takže svaly a kĺby silnejšie, zvýšenie krvného obehu, zlepšenie flexibility, pomáha detoxikáciu, odstránenie zažívacie problémy, liečenie vážnych chorôb a zdvíhanie nálady. Preto sledovať každodennú tréningovú rutinu nábožensky získať oslňujúci pleť.

9. Meditate sa vyhnúť stresu a napätia:

V dnešnom vysoko konkurenčnom svete, stres a napätie môže vždy mať mýto na našej koži. Ako výsledok, to stmavne, nudné a veku pred skutočným časom. Meditácia je najúčinnejší spôsob, ako sa zbaviť stresu, napätia a úzkosti. Takže prestať nechať svoje duševné a emočné stres kaziť vzhľad každý deň cvičiť meditáciu.

10. Získať relaxačné masáže Často:

A konečne, relaxovať celý systém tým, že ajurvédskej masáže pravidelne. Bolo vidieť, že ajurvédskej masáže, ktoré využívajú teplých organických olejov, ktoré majú za studena lisovaný a bylinky infúzie nich, sú super efektívne pre upokojenie našich nervov a dáva naša koža nádherný lesk. Z tohto dôvodu pravidelnej masáže s nimi môže určite ponúknuť zázračné výsledky.

Takže, ste pripravení na liečbu pokožky s niektorými Ayurveda tipy pre žiariacu pleť? Nezabudnite nám zanechať komentár nižšie. Byť fit, zostať zdravý!

load...