Starostlivosť o kožu

Tamanna makeup, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Tamanna makeup, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Herečka Tamanna je známy pre svoje nádherné vzhľad, skvelé postavy a dlhé tmavé kadere. Ona je považovaný za jeden z najkrajších tvárí južnej indický filmový priemysel. Jej fitness mantra, tajomstvo krásy sú niečo, čo každá dievča chce vedieť, a ona má povinnosť nespočet reportérov by vyzradenie informácií o tom, čo je na nej vyzerajú tak veľký deň čo deň.

Tu sú to krásne herečky, Tamanna Bhatia tajomstvo krásy, spolu s fitness a diétne tajomstvo zdieľané nej:

Tamanna krása a fitnes tajomstvo

Nutričné ​​Tamanna je:

  • Tamanna je veľký fanúšik jogurt, a ktorý bol vychovaný v južnej časti krajiny, ona je dobre vedomý nutričnú hodnotu jogurtu. Ona patrí to v každom jedle, a je presvedčený, že ochladzuje jej telo, čo ju tráviť dlhé hodiny vo veľkom teple, streľba. Tamanna je tiež veľmi rád vyprážané potraviny, ale odoláva od vyžíva svoje chute, keď je postava-vedomé a vedomí náročnosti priemyslu.
  • Piť veľa tekutín vrátane vody, ovocné šťavy a polievky udržuje svoju pleť a telo rehydratovaný. Avšak, Tamanna nás varuje pred overindulging v ovocných šťavách, pretože tie obsahujú vysoké množstvo oboch sacharidov a cukrov, a môžu byť škodlivé pre zdravie, pokiaľ brať príliš často. Ona začne svoj deň s niekoľkými namočené mandle a pohár vlažnej vody s medom a citrónovou šťavou zmiešané v ňom. To hovorí, vyplavuje toxíny z tela a pripravuje ju čeliť ešte ďalší vyčerpávajúci deň natáčania.
  • Ako každá iná dievčina jej veku, Tamanna miluje zmrzliny a čokolády, a ona sa oddáva svoje sladké príležitostne. Avšak, jej silné a intenzívny tréning režim kompenzuje zániku, pokiaľ ide o jej strava. Tamanna verí v jesť všetko v miernom množstve, a dáva prednosť, aby zostali ďaleko od nárazových diét, ktoré sú v dopyte v súčasnej dobe.
[Čítajte: tajomstvo krásy Shriya Saran je]

Tama je cvičenie Režim:

  • Tamanna zasiahne do posilňovne každý deň bez výnimky, a jej oddaný tréner je s ňou vždy dohliadať na svoje tréningové rutiny. Abs drví, závažia, kardio a voľná ruka cvičenia tvorí základ svojho rutinné cvičenie. Ona je zabezpečené, že pracuje po dobu jednej hodiny každý deň, bez toho aby sa zlyhá.
  • Jóga je jej spôsob de-zdôrazniť sama. Ona v sebe spája niekoľko ásan, aby bolo dosiahnuté dokonalého tvaru, a výsledky sú úplne evidentné pre všetky vidieť. Tamanna je považovaný za jeden z najviac figurálnych vedomej herečiek priemyslu a tam je dobrý dôvod pre to isté.

Tama make-up tajomstvo:

  • Tamanna nenávidí make-up, keď nie strieľať. Ona si je vedomá škodlivých účinkoch chemikálie. Dáva prednosť nakupovanie pre jej make-up v New Yorku alebo v Paríži a je zvlášť pri vedomí o značiek sa používa. Oni vyhovovať jej kože a ona je spokojný s nimi. Ľahký základ tak, aby vyhovovali jej temný pleti, rumenec na, lesk na pery a náznak Kajal je všetko, čo potrebuje, aby vyzeral ako milión dolárov. Radšej sa vyfúkať vlasy do veľkej kadere športu prirodzený vzhľad.
  • Táto herečka je tiež veľmi opatrný o odstránenie make-upu pred zasiahnutím vrece. Ona zmienil znovu a znovu vo svojich interview, že bez ohľadu na to, ako je unavená, je, že nikdy nechodí spať bez riadneho očistu, tónovanie, hydratačný rutina.
  • Tamanna tiež používa domáce balenie kurkuma, besan a neem listy ako tváre a drhnúť jej koži po náročnom dni v nakrúcaní. To omladzuje jej kože a otvára póry a zároveň umožňuje koži dýchať.

Môže byť nie všetci, ale len málo tajomstvo tu, ktoré slávna herečka takto udržať fit a zdravé telo. Prečo nie dať vyššie zmienený TIPS skúsiť? Sú odporúčané hviezdou sama! Prosím, zdieľať s nami zmeny, ktorými ste sa stretli.

load...

load...