Starostlivosť o kožu

Tajomstvá krásy Madonny, tajomstvá make-upu, fitness a stravné tajomstvá odhalené

Tajomstvá krásy Madonny, tajomstvá make-upu, fitness a stravné tajomstvá odhalené

55 ročná matka 4 "Material Girl" a "Like A Virgin", spevák, skladateľ Madonna vždy robí to miesto vyzerať čo najlepšie a zostať fit aj potom, čo bol zaneprázdnený včela.

Natočila titulky s ňou odhaľujú sieťované sukňu u Las Vegas Billboard Music Awards a omráčila s jej žiariaca pleť. Nie je to len jej kože, Madonna tiež robí to miesto, aby zostali vo forme s ňou intenzívneho cvičenia rutiny.

Madonna Secrets na kráse: 

Aj napriek tomu, že speváčka má veľmi tesný pracovnú dobu, napriek tomu sa používa a prisahá značiek ako Eminence, ktorá je starostlivosť o pleť značky v Maďarsku pracovať so všetkými prírodnými ingredienciami. Madonna miluje ísť na zemité a prirodzenou cestou. Hovorí, že je veľkým fanúšikom tejto značky, pretože táto značka robí svoje výrobky s prírodnými ingredienciami.

load...

Madonnin obľúbený od tejto značky je jej čučoriedkové čističi, sérum pre spevnenie pokožky, ktorá má malinovú vôňu a peeling, ktorý má kokosové extraktov. Je veľkým fanúšikom Eight Zelených mládeže Srvátka, ktorá je naplnená prírodnými výťažkami z papriky, Yucca a ľanové semienko. Pomáha jej dosiahnuť tento mladší vyzerajúci a žiarivú pleť.

Madonnin cvičením: 

Ona určite vie, ako sa zbaviť veľa potu, aby jej pleť žiariacu a jej telo fit. Jej špeciálne školenia je navrhnutý v telocvični reťazca známy ako Hard Candy Fitness.

Nižšie sú uvedené základné 8 cvičenia techniky, ktoré sa takto pomocou nič iné, než len stoličky.

1. Otočná Boky cvičenia, ktoré tóny a spevňuje zadok, boky a quad svaly.

2. Bočné Kick Back výpadom hnutie, ktoré sa zameriava na zadok svaly a svaly na nohách.

3. Kolenný doska cvičenie, ktoré sa zameriava a tvaruje brušné svaly, šikmé je, ramená, ako aj zadok.

4. Päty a prsty sa cvičenie, ktoré sa zameriava na tupo, vonkajšie a vnútorné strany stehien.

5. Bočné Sit-Up hnutie, ktoré sa zameriava na šikmé a abs.

6. Twist Dip cvičenie, ktoré sa zameriava na šikmé a abs svaly.

7. Polovica Pike a kohútik pohyb, ktorý sa zameriava na šikmé a ab svaly a tóny je.

8. Single-Leg Bridge-Ups cvičenie, ktoré utvára zadok a nohy

Madonna Diet Secrets:

Zdravotné a diétne odborníci Madonny radia plány ponuke ako je uvedené nižšie, ktoré môžete navrhnúť, zatiaľ čo po Madonna štýl tréningu.

Ponuka:�

Raňajky môže obsahovať šálka celých zŕn obilia s šálkou nízkotučného ryžového mlieka.

Obed typu 1: Obed môže obsahovať buď 2 varených vajec v sprievode s šálkou malých paradajok alebo cherry paradajkami a baby karotkou.

Obed Type 2: Turecko alebo kuracie prsia na grile asi 3 unca spolu s šálka na kocky nakrájané uhorky a šálku čerstvo nakrájanými paradajkami.

Večer občerstvenia alebo obedňajšiu desiatu môže obsahovať šálka zmiešaných čerstvých plodov, ako sú maliny, čučoriedok a černíc.

Večera typ 1: Až 5 oz grilovaného morského vlka so špenátom, ktorý je dusené.

Večera typu 2: Organic cestoviny 1 hrnček s dusenou špenátom.

Príjem vody by mala byť aspoň 1,3 až 3 litre denne.

Takže tu to, jej tajné kozmetické tipy na chudnutie majú. Avšak, ak máte v pláne prejsť na diétu, ako je ona, uistite sa, že budete mať radu zdravotného odborníka. Telo každého človeka sa líšia v tak či onak. Táto diéta postráda niektoré dôležité živiny a doplnky. Príjem z týchto doplnkov sa tejto diéte môže byť prospešná. Tak, špeciálne a riadnej starostlivosti by mali byť prijaté, zatiaľ čo po diétny plán, ako je tento. Rovnako ako by mala byť riadnu kontrolu všetkých aspektov zdravie človeka na správu, v ktorej živiny jeho alebo jej telo je nedostatočná. Nezabudnite Madonna má plnú tím expertov, aby ju viedol vždy pozdĺž jej diétu a zdravie rutiny.

load...

Dúfame, že tento článok bol zaujímavý poznať zaujímavé fakty za sebou Madonny ohromujúci vzhľad. Napíšte nám svoj názor.

load...