Starostlivosť o kožu

Tajné krásy žien z arabských krajín!

Tajné krásy žien z arabských krajín!

Výskum na Clinique La Prairie ukazuje, že arabské ženy mávajú najmladší a najzdravšie pleti vôbec. Nezmieňujú ich lesklé vlasy! Mnoho časov, keď vidí ženu s arabským dedičstvom, stočíme ani na tretí pohľad. Sú určite obdarený krásou, že nie veľa sú. Ale tiež prijať potrebné opatrenia, aby sa ubezpečil, že chráni ich dar. Poďme dosadnúť na niektoré z najlepšie strážených Arabské ženy tajomstvo krásy, ktoré sú známe pre ich vzhľad po celom svete.

Arab Women tajomstvo krásy: pleť a vlasy

Tradícia a miestna kultúra ísť dlhú cestu pri pomoci arabské ženy zachovať kvalitu ich koži. Tradičné závoj udržuje svoju pokožku chrániť pred prachom, znečistením a drsnými slnečnými lúčmi, keď púšťať von z domu, a to je z najznámejších arabských tajomstvo krásy. Ženy, ktoré nepokrývajú svoju hlavu s závoj (opäť miestnej kultúry) tiež obliekať skromne a väčšina častí tela okrem tváre naďalej vzťahuje po celú dobu, čo je úspora pri činenia, a ďalšími škodlivými účinkami slnka. Arabské ženy tiež sa zabránilo ísť mimo domova v hodinách špičkovej intenzity slnečného.

Hamam, tradičné sauna, kúpele, majú holistické a spirituálne účinky na organizmus, a arabské ženy, aby plne využili tohto rituálu. Pravidelná masáž so špeciálnymi olejmi s následným vo vode telo, a potom ponorenie tela do teplej vody pomôže odstrániť všetky povrchové kožné toxíny a udržiavať pokožku žiariace, hebkú a žiarivý bez veľkého úsilia navyše neskôr.

load...

Arabské ženy tiež vziať čerstvé, miestne dostupných potravín, aby sa zabránilo konzervovaných potravín, čím sa zoznam najlepšie strážených tajomstiev krásy arabských žien.

Pokiaľ ide o vlasy, tradičné závoj alebo šatku prichádza na pomoc znovu. Vzhľadom k tomu, vlasy zostávajú vždy pokryté, sú vylúčené negatívne účinky na slnku a znečistenia / prachu. Jeden z najlepšie strážených arabskej ženy tajomstvo krásy je Argan olej. Používajú Arganový olej alebo olivový olej pre zdravú kožu a vlasy. Arganový olej je odvodený z jadier arganový strom domáci Maroko. Je známy pre svoje kozmetické, liečivé a nutričné ​​využitie. Na kozmetiku, Argan olej má skvelé hydratačné vlastnosti; bojuje akné a udržuje vlasy vyživenú. Používa sa aj pri liečbe popálenín a vrásky na koži.

load...

Z vyššie uvedených informácií, môžeme vyzdvihnúť nejaké veľmi užitočné arabské ženy tajomstvo krásy a tipy:

  • Pokrývať hlavu s šatkou, keď ide von z domu. Ak je to možné váš tvár príliš, rovnako ako je to možné, najmä ak ste o tom dostať na 2 kolár.
  • Vyhnite sa slnečnému žiareniu počas popoludňajších hodinách, keď slnko je na to je maximálna intenzita, teda medzi 1-4 hod.
  • Olej vaše vlasy pravidelne
  • Ísť na pravidelné sauny.
  • Jesť zdravo, a svieže.
[Čítajte: Yami Gautam tajomstvo krásy]

Ak budete postupovať podľa vyššie uvedených jednoduchých tipov, ste si istí, získať žiariace pleť a zdravé vlasy, rovnako ako v arabských žien. A kto by nechcel vyzerať ako oni?

load...