Starostlivosť o kožu

Sushmita Sen je tajomstvá krásy

Sushmita Sen je tajomstvá krásy

Sushmita Sen je jeden z najkrajších žien v Indii a bol prvým indiánka sa Miss Universe v roku 1994. My všetci milujú cestu Sushmita nesie sama so správnym švih a eleganciu. Ona je dokonalým spojením krásy s mozgy s štíhlej postavy; šumivé oči a milión dolárov úsmev, ktorý môže ktokoľvek preskočiť beat. Tu sú niektoré z najvyhľadávanejších tajomstvo tohto dusného diva.

Sushmita Sen krása tajomstvo:

 • "Šťastie! Beauty je pre mňa Boží podpis, a to by malo pochádzať z vnútri, '

Všetky krásy tipy Sushmita Sen presadzuje, aby mierové myseľ, ktorá by automaticky pridať svetlo do tváre. "Ak je vaša myseľ je pod kontrolou a je otočený na pozitívne myšlienky, že ste víťazom v oblasti krásy," hovorí bývalá Miss Universe.

 • Jej tajomstvo zdravej kože obsahuje piť veľa vody, dostatok spánku, používať opaľovací krém a predovšetkým viac veriť jej prirodzenú krásu viac ako čokoľvek zvrátiť účinky poškodenie kože spôsobené make-up, osvetlenie, znečistenie a UV žiareniu.
 • Sushmita nasleduje správnej režim starostlivosti o pleť ako jej bludné plány fotografovanie ju necháva chudé šanca získať dobrý spánok. Sushmita je presvedčený, že riadne zdravé spanie v noci pomôže kože omladiť správnym spôsobom. Tajomstvo jej žiariace tvár je papája a pomarančový džús, ktorý sa pravidelne platí na tvári. Ona tiež používa pleťová maska ​​vyrobená z besan (gram múky) a malá a kroviny tvár s tým, ktorý zjemňuje a čistí pokožku. Ona tiež vypije elixír neem a medu, ktoré čistia krv a dáva jej zdravý a žiariaca pleť.
 • Sushmita domnieva, že pastelové farby ako svetlo ružové, broskyňovej, smotanou a béžovej prinesie pokojnú náladu nositeľa čo dáva žiariace tvár. Hoci ona nosí svetlé farby vždy, keď jej nároky roly, ona radšej nosiť svetlé farby v reáli vyzerať svieže a živé.

Sushmita Senov Makeup Secrets:

 • Sushmita je silná žena a jej make-up odráža jej silné a šťastný stranu. Jej žiariace pleť je jej ochranná známka. Jej make-up sa zvyčajne vykonáva zvýrazniť svoju tvár a zmierniť zvyšok funkcií. Ona platí bronzer v najdokonalejším spôsobom a nemá to nepreháňajte.
 • Jej líčenie sponiek obsahuje Dior Bronze Blush, Chanel Automatic Liquid Liner Lancôme je Juicy rúrky v Copacabana Káva a YSL Ever Long riasenky. Sushmita vždy nesie ružovú vodu mini fľašu, balzam na pery a Olay Hydratačný v kabelke.
 • Sushmita dbá o odstránenie make-up everynight pred spaním.

Diet Secrets Sushmita Senov:

 • Sushmita radí vyváženú stravu v stredu života rušnej strany. "Mladí ľudia baviť vytrvalo a ich stravovacie návyky sa stal nevyrovnaný a poškodzuje ich systémy" hovorí.
 • Sushmita vyhýba vyprážané potraviny, ktoré je tak bežne k dispozícii v týchto dňoch. Začne svoj deň s niekoľkými mandľami a obilnín a mlieka, ktoré jej poskytuje výboj energie. Ovocné šťavy sú s ňou v podstate dôležité.
 • Sushmita dal na veľa hmotnosti (ktorý bol potrebný pre film) a potrebná pre zníženie hmotnosti zle. Trvalo jej jeden a pol mesiaca sa dostať späť do tvaru. Išla na prísnu diétu stratiť tých kíl radil jej fitness tréner. Jej strava bola vyvážená strava so zdravou kombináciu bielkovín a sacharidov.

1. Mala by začať skoro ráno svoj deň s šálka zázvorový čaj s následným pohár zeleninovej šťavy, 3 bielky omeleta alebo kaše.

load...

2. V 10 hodín, by sa piť kávu s hrsťou mandlí.

3. Jej obed sa bude skladať zo misku ryže a Dal, s 1 miskou ovocia alebo kúsok kurčaťa alebo ryby.

4. Po obede, ona by zjesť čerstvé ovocie. Pre večerné občerstvenie, musela by buď zeleninové sendviče alebo idlis alebo misku upma s šálkou kávy.

[Čítajte: Asin tajomstvo krásy] Sushmita Senov Cvičenie tajomstvo:

 • Sushmita vyjde každý deň, ako udržať svoje telo v kondícii.
 • Robí 15 minút Power Plate cvičenia každý druhý deň s hodinu Pilates, kardio a drví.
 • Sushmita tiež robí jogu a pranayamy každý deň udržať sviežosť mysle a duše.

Image Source: 1, 2, 3

load...

load...