Starostlivosť o kožu

Starostlivosť o pleť Pri chudnutí

Starostlivosť o pleť Pri chudnutí

Každý, kto chce byť štíhla v týchto dňoch a ľudia idú do každej dĺžke, ako schudnúť. Váhový úbytok musí byť vykonané v miernom a zdravým spôsobom. Nemôžete jednoducho ísť na havárie diétu a očakávajú dobré výsledky. Nielen, že sú nárazové diéty nezdravé pre telo, ale aj pre kožu taky! U niektorých ľudí, a to aj normálne chudnutie diéta môže spôsobiť kožné problémy. To možno jednoznačne povedať, že chudnutie a starostlivosť o pleť sú veľmi príbuzné.

Problematika koža č.1 cítil sa uvoľnenie kože a otupenosti, ale existuje mnoho ďalších, ktoré pravdepodobne ani neuvedomujú! Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu udržiavať zdravú pokožku a žiariace, takže máte jednu menej vec, premýšľať o tom, na vašej ceste k slim. Poznáte tie tipy pre starostlivosť o pleť počas chudnutia.

Starostlivosť o pleť v priebehu chudnutia

Kúpte si pleť pitie!

Vaša pleť potrebuje vlhkosť zostať ohybný a pružný, takže zapiť veľa vody každý deň. Odborníci tvrdia, že najmenej 8 pohárov! Snažte sa, aby to preháňať hoci; príliš veľa vody môže tiež rozpustiť dôležité elektrolyty a solí vo vašom tele! Tiež použiť dobrý krém alebo krém, aby sa vaša pleť hydratovaná. Pretože väčšina diét sú s nízkym obsahom tuku, vaše telo nedostane toľko vlhkosti, ako by to mať pred odchodom do sucha, nudné a celkovo slabá. Takže vypiť!

load...

Pot to!

Iste, diéty vás tenké, ale o skutočnej kondícii, treba cvičiť! Cvičenie je vaša krv cirkulovať k pokožke lepšie, uvoľňuje endorfíny a robí sa potíte, vyháňať toxíny vaše telo. Takže môžete s lesklou zdravú žiariaca pleť! A tie endorfíny vás udrží šťastný po celý deň, takže je to bonus!

Získanie svalovej keď stratíte tuk znižuje možnosť ovisnuté kože. Svalové tkanivo dostáva firma cez kosti a ako súčasná tuku pod kožou listy preč, kože teraz podobu svalu.

load...

Nezabudnite: Vital Vitamíny!

Vitamínové doplnky vám živiny, ktoré vynechať, zatiaľ čo diéta, vitamín C predovšetkým pomáha budovať kolagénu v tele. Kolagén udržiava pleť napnutá a bez vrások. Takže pop, že vitamín C!

Zoškrabať!

Exfoliačný kožu je pri chudnutí veľmi dôležité. Stavia obeh a pomáha v raste nových pleti! A to viete? Môžete drhnúť off takmer 0,5 libier mŕtvej kože z tela v jeden deň? Takže vrhnúť malú hmotnosť, zatiaľ čo vy olúpať príliš!

Prestať fajčiť a konzumáciu alkoholu!

Fajčenie cigariet mení niektoré biochemické akcie v tele, ktoré spôsobujú progresiu pri starnutí a vaša pleť stráca tak pružný charakter. Preto spôsobí viac škody na telo a pokožku, takže je potrebné, aby zostali ďaleko od týchto zlozvykov.

Po riadnej plán pleti!

Získať pre pravidelný režim kožné čistenie, tonizáciu a hydratáciu. Kožné uťahovanie balíčky sú vhodnejšie, aby sa zabránilo prehýbaniu, čo sa deje v dôsledku nedostatku výživy. Použiť vajcia a med súčasťou masky na pomôcť zvýšiť kožu.

Dúfam, že tieto tipy na starostlivosť o pleť, zatiaľ čo chudnutie môže urobiť tak krásny, ako chcete byť!

load...