Starostlivosť o kožu

Starostlivosť o parfumy - 8 jednoduchých tipov na uloženie vašich parfumov a ich dlhšie trvanie

Starostlivosť o parfumy - 8 jednoduchých tipov na uloženie vašich parfumov a ich dlhšie trvanie

Ste práve kúpil fľašu svojho obľúbeného parfumu, a chcete, aby to trvalo tak dlho, ako je to možné (priznajme si to, parfumy nie sú lacné, že?). Či už je to fľaša ťažké nájsť ročník parfém alebo nový prírastok v tejto sezóne je, parfumy je treba skladovať a zaobchádzať opatrne, takže nemajú čoskoro strácajú svoj pôvodný vôňu. Oleje a alkoholy parfumy rozkladajú v prítomnosti ich smrteľných nepriateľov - vlhkosti, tepla a svetla. Tu sú niektoré parfumovej tipov a trikov, ako uložiť svoje obľúbené vône, takže vydrží dlhšie.

Ako sa prihlásiť Parfumy Pre dlhodobý efekt

Parfumy Starostlivosť

1. Čím tmavšia, tým lepšie - na priamom slnečnom svetle je veľký ne-ne pre parfumy. Príliš veľa svetla spôsobí, že parfum rozkladať skôr a po nejakom čase sa bude cítiť inak. Takže zvoliť tmavšie miesto ako vášho šatníka, a to aj keď nie je možné venovať zásuvku do parfumov, držať ich za oblečenie. To je najdôležitejšie parfum tipov, ktoré treba mať na pamäti.

load...

2. Menej teplo, tým lepšie pre vaše parfumy - Uistite sa, že budete mať fľaše od príliš veľa tepla. Opäť platí, že chladné interiéry vášho šatníka, aby pre ideálnej polohe. To povedal, teplotné extrémy sú zlé, tj neskladujte ich v mrazáku a to buď, pretože to bude tiež spôsobiť degradáciu parfumu. Niektorí ľudia ukladať parfumy v chladničke. Ale ak to urobíte, udržujte ho mimo dosahu potravín, ktoré môžu absorbovať vôňu ako maslo alebo syr.

3. Fľaše pre váš parfum - Niektorí z nás chceli zobraziť parfumy na bielizníku alebo v otvorenej police, a to najmä tie, ktoré prichádzajú do krásne vytvorený sklenené fľaše. Ak musíte, potom použite zamrznuté alebo úplne nepriehľadné fľaše, pretože tie zabráni kvapaliny z príjmu príliš veľa svetla.

4. Suchom mieste je kľúčom - Mnohokrát, sme v pokušení jednoducho udržať fľaše parfumu v kúpeľni police, pre rýchle streknúť následné sprchou. Ale vlhkosť môže prelomiť parfum. Pokiaľ máte obrovskú kúpeľňu, kde si môžete nájsť skriňu, ktorá je ďaleko od všetkého pary potom je to v poriadku, ale je odporúčané neskladovať parfumy v kúpeľni.

load...

5. Prenos opatrne - Ak je to možné zakúpiť parfémy, ktoré už prichádzajú v hermeticky striekacích fľašiach, ale ak máte preniesť je to so starostlivosťou. Zvoliť nepriehľadnú sklenenú fľašu a to rýchlo, ako vystavenie vzduchu bude tiež prelomiť parfum v priebehu času. Ak chcete pravidelne streknúť voňavku, kúpiť vzduchotesné cestovné veľkosti rozprašovača, ktoré môžete nosiť v kabelke.

6. Nenechávajte veko dlho - Pri použití parfumu, vymeňte uzáver čo najskôr, takže si nemusíte nechať vystavená na dlho.

7. Nekníšte fliaš - Nie je to vykašliavanie, že ste dobre pretrepať pred použitím. Triasť parfum bude pokaziť rýchlejšie. Takže zvládnuť fľašu opatrne.

8. Vyčistite akékoľvek aplikátory, ktoré používate - Niekedy parfumy neprídu v spreji, a namiesto toho budete musieť použiť aplikátora palice alebo roll-on. V takých prípadoch, nečistoty môžu byť zavedené do kvapaliny. Takže starať sa čistí aplikátora zakaždým, keď ju používať.

Dúfam, že sa vám páčilo čítanie tohto článku. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...