Starostlivosť o kožu

Star Alert: Krása Mantry od Genelie D'Souzy

Star Alert: Krása Mantry od Genelie D'Souzy

Model, hostiteľ a herečka - Je mladá, živé a plné života. Ona nie je nikto iný ako Genelia D'Souza - pravda Mangalorean katolícky krása, známa médiá ako "temperamentný dievčatá", potom, čo hral úlohu mladej energické dievčatá v niekoľkých filmoch. Hoci herečka je pripravený kreditnej šťastie a dobré skripty pre jej sláve, ale pokiaľ ide o jej štýl a krásu rutiny, Genelia presne vie, čo robí. Často Videli s krepovateniu bez kadere a čerstvými make-up vyzerá, to pozlátko-město diva verí v pravidelnej starostlivosti o pleť, aby sa problémy na uzde.

Čítanie dopredu ako herečka má svoj rukopis a krásu vyhlásení a produktov ona nemôže žiť bez.

Genelia D'Souza Beauty tipy:

Genelia tajomstvo krásy patrí každodenný očista-tónovanie, hydratačný rutina. S ohľadom na pravidelné používanie make-upu a neustálej žiare drsných natáčanie svetiel, ona je neoblomný pomocou naozaj silný pleťové mlieko, aby make-up off pred spaním do postele.

load...

Indický vydanie Vogue sa predstavoval márnosť tajomstvo krása Diva:

1. Make-Up Nutné podmienky:

Pre sofistikovaný vzhľad, ona najprv zvlhčujú a prípravka jej koži a potom použite dobrý korektor, aby zakryli svoje tmavé kruhy pod očami. Ona potom používa dobrou tekuté základňu foundationlike Literatúra faktu Liquid Foundation Zväzok prospechu je 2 až tvorca jej pleti matný a hladký. Jej koža náležitosti patrí Clarins Hydra Krížová Bohatý krém Clarins Hydracare Tónované hydratačné a Elizabeth Arden Good

2. Morning Skin Sérum:

Ona prisahá MAC Eye Kohl v tlieť a MAC očné tiene v odtieňoch čiernej na klasické, dymové a multi-dimenzionální očami. A Mac Blushcreme v Posey a ťažiť Benetint líca škvrna na práve zovretého broskyňový vzhľad. V noci, herečka dbá, aby sa odstránili jej make-up s naozaj silnou čistiace mlieko a vyčistite ju s lapačom studenej vody.

load...

3. V kabelke:

Robí si istá, že so sebou nesie tvár obrúsky, na očné linky, na lícnej škvrna a na pery odtieň spolu s malú fľašu Davidoff chladnej vody vôňu v kabelke.

4. Makeup Mantra:

Jej make-up mantra má byť tak jednoduché, ako je to možné - v priebehu dňa, nosia žiadny make-up vôbec: čítať čistú pleť, niektoré Kohl ľahký rumenec na, riasenky a opaľovací krém. A na večer von, temperamentný herečka drží to jednoduché sa slnkom pobozkal kože, holé alebo ružové pery a svetlé oči. Za strhujúce červený koberec vzhľad, herečka zvolí buď extrémne tmavých alebo naozaj nahé oči. Veľmi zriedka sa odišla po dobu rozžiarila oči, ale herečka miluje experimentovanie s odtieňmi modrej ako nebo modré a akvamarín a odtiene fialovej na očné tiene.

Za nahé vzhľad, herečka má tendenciu ísť za jej podpis vzhľad - čerstvé pery a prírodné oči. Vezme Super blendable a krémovej Chambor rozmazaniu ceruzku Ebony Black a pokiaľ ide o objemné riasy, Lancome Definicils High Definition Mascara. Za svoje nahé pery, ona rozhodne pre teplejšie tóny, ako je oranžová či neutrálny ružové od Bobbi Brown alebo niekedy slivkovej odtiene Mac. Nemá prednosť lesk veľa a vyhradzuje ju iba rýchlu opravu.

5. Mane Care:

Či sa má narovnať alebo tong vlasy zvlnené, Genelia hriva starostlivosť zahŕňa L'Oreal Professionnel Liss Ultime Smoothing Nočné Liečba a tiež stále hlboký kondicionér od Kérastase raz týždenne. Ona tiež lieči vlasy L'Oreal Professionnel Vlasová kapsule, aby sa zabránilo pádu vlasy a lámavé vlasy. Ona tiež ukáže, že je veľkým fanúšikom vlasy kúpeľov, ktoré pomáhajú oživiť prirodzený lesk a objem.

Tak tu to máte -Beauty tajomstvo našej temperamentný herečku, Genelia D'Souza. Dajte nám vedieť, ak máte nejaké návrhy podelíte o svoje komentáre nižšie. Vážime si vašej spätnej väzby.

Zdroj: 1

Referencie: 1, 2

load...