Starostlivosť o kožu

Srideviho tajomstvá krásy odhalené

Srideviho tajomstvá krásy odhalené

Existuje len veľmi málo žien, ktoré môžu motivovať okamžitý závisť celkom ako nádherný, Sridevi. Známa pre svoju krásu a pozitívne zmysel pre módu, zakaždým Bollywood diva vystúpil, krásu svet prakticky zrútila. A ak vás zaujíma, čo je na nej vynikajúce aj potom, čo vládnuca pokladňu po mnoho rokov, nájdete odpovede v tomto článku.

Tajomstvo krásy Sridevi je:

Kozmetické rituály:

1. Pre lepšie prekrvenie, Sridevi nasleduje rutinné olejová masáž pravidelný vlasy a vyhýba sa používania produktov na báze nadmerné chemické.

2. Ceruzka na oči, pery leskom a jej La Prairie Platinum krém sú len make-up položky sa vyžaduje, aby sa pripraviť!

3. Ona odporúča ľuďom používať iba ovocné sady a užiť si masáže hlavy tak často, ako je možné zlepšiť krvný obeh.

4. Má rada, aby to jednoduché vo svojom každodennom živote. Pre ňu, konečný krása omyl je spať s make-up tak, že poukazuje na to, že chemické látky v make-up produkty sú drsné na koži.

load...

5. Krásna matka dvoch detí, pravidelne sleduje jej krásu režim, ktorý zahŕňa jesť zdravé jedlo päťkrát denne, robil pre túto fit telo a pije veľa vody a tekutín hydratovať sama.

6. Sridevi liečiť jej koži withglycerin zmiešané s rose voda pleťová maska. V skutočnosti sa to stane, že je jej prvý krása produkt rovnako.

7. Pre Sridevi, je to všetko o pozitivity, včas s rodinou, powerjogy, tenis atď, skrátka, ona verí, že to, čo je vo vnútri bude odrážať na čelo. Radi na vnútornej strane, aby sa jej odraz vytvárajú na vonkajšej strane.

load...

8. Sridevi je hlavné pravidlo pre krásu žije a starnutia s gráciou, čo je evidentné, pretože nikdy overdoes na make-up alebo módy. Mr. India herečka nikdy nebol, kto bude používať príliš veľa produktov na tvári, alebo dokonca na vlasy, a ak to urobí platiť príliš zvláštne make-up, vezme extra osobitnú starostlivosť.

Diéta disciplína:

9. Sridevi nevyplýva konkrétne diétu, ale začína svoj deň s dva poháre vlažnej vody s medom a citrónom. Pred raňajkami, ona robí istý, že berie jej zeleninové šťavy, a na raňajky, je to buď ovsené vločky alebo misku müsli s medom a odstredené mlieko. Dodáva veľa suchých plodov.

Na obed, to údené alebo grilovaný losos s balkánskym syrom a množstvom zeleniny.

Na večeru, je to zvyčajne zeleninové polievky, roti a kari. Sridevi uistí, že jej každé 2 hodiny medzi jej dobe obedov a večerí. Jej občerstvenia zahŕňajú dusenou arašidy, celé ovocie, aby jej metabolizmus deje, veľa kozí syr s viaczrnné sušienky. Niekedy herečka podvádza s tmavej čokolády.

Beauty Rozlíšenie:

10. Podľa Sridevi, to nie je dosť pre spustenie do salónu na tváre. Verí, že starať sa o vašu pleť by mala byť rovnako ako starostlivosť o iné aspekty vášho tela, byť v súlade s rutinou. Kozmetický tip ona dáva všetkým ženám by sa hýčkať dosť, pretože sme si to zaslúži!

11. Verí v udržiavaní jej make-up minimálne a čo najprirodzenejšie.

Fitness Files:

12. Vďaka svoje deti, Jahnavi a Khushi Kapoor, Sridevi miluje hrať vonkajšie hry ako tenis. Veľkým zástancom Power jogy, ktorú praktizuje takmer každý deň. Zvyšok času, herečka to miesto ísť behať so svojimi dcérami robí.

Kúpeľná tajomstvo:

13. Herečka miluje ísť na hlboké a intenzívne masáže v hoteli Four Seasons Spa v Provence a Banyan Tree Phuket. Ona tiež miluje ísť do Mariott, Pune pre medovú peeling, masáž a špeciálne ovocie tváre.

Tak tu to máte -Beauty tajomstvo evergreen a prima, Sridevi. Dajte nám vedieť, ak máte nejaké návrhy podelíte o svoje komentáre nižšie. Vážime si vašej spätnej väzby.

Postarať. Zbohom

Zdroj: 1

load...