Starostlivosť o kožu

Shriya Saran je make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Shriya Saran je make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Shriya Saran je považovaná za jednu z najkrajších herečiek dominujú hindčina a Južnej indický filmový priemysel. Jej nevinný laň očami krása, dlhé lesklé zámky, a jej číslo presýpacích hodín nastavíte meradlo pre mladú herečku. Prečítajte si o to dozvedieť sa viac o Shriya Saran kozmetických a fitnes tipy!

Shriya Saran Tajomstvo krásy, Makeup Secrets & Fitness Secrets

Raňajky a jeho výhody!

Rovnako ako mnoho iných herečiek búrka B-mesto so svojimi opaľovanie dobrý vzhľad, Shriya tiež kladie veľký význam na raňajky. Preto, keď tvrdí, že začína svoj deň s ťažkým raňajky pozostávajúce z kaše, Paratha a omeleta z vaječných bielkov. Dal a lady finger sú jej sponiek obed spolu s malým neleštená ryža s struku. Tvrdí, že je kompletný foodie a nezaobíde sa bez rýb každý deň. Saran preferuje jej ryby pečené alebo dusené, pretože to spotrebuje menej ropy. Ona tiež miluje Chennai kvôli ľahkej dostupnosti čerstvých rýb.

Kuracie mäso a červené mäso nezaujímajú túto krásu. Miluje Goania a Malabar kuchyni sa svojimi pokrmy z rýb na báze. Ona završuje svoj deň s roti a zeleniny. Mandle, ovocie tvoria jej základ výživy, ako čo sa týka snacking. Thajská kuchyňa je jej obľúbená, pretože je vysoko na čerstvej zeleniny a zahŕňa vegetariáni s ich mäsa.

load...

Cvičenie Režim:

Napriek tvrdeniam, že sa Labužník, Shriya vyjde veľa pre udržanie jej petite štruktúru. Váži okolo 54 kilogramov a tvrdo pracuje na bruchu a na tónovanie jej telo na dosiahnutie tohto dokonalý tvar. Jej fitness rutina je ťažké na kardio cvičenia. Pracuje sa po dobu 45 minút denne.

  • Rovnako ako mnoho iných herečiek, Shriya prisahá liečivé účinky jogy. Jóga nielen pomáha jej zbaviť nadváhy a spevňuje jej svaly, ale tiež pomáha zvýšiť koncentráciu moci. Ako herečka, nevyspytateľné plány a dlhá pracovná doba môže hodiť akúkoľvek posilňovne plán off výbavu. To je miesto, kde jóga je tak užitočná pre zaistenie zmysel pre disciplínu.
  • Ona sa zameriava predovšetkým na jej abs a ramien, ktorá sa považuje za dva zo svojich problémových oblastí. To sa vykonáva cez zložitú kombináciou powerjogy a Iyengar jogy. Tieto dve ásany sú považované za jedny z najkomplikovanejších pozícií a zameriavajú sa na všetkých častiach tela. Saran ich používa, aby si tónovaný štíhle ruky a úplne valcha abs.
  • Jedným z tipov Shriya je dokončiť večeru o 8 hodín. Neskorá večera alebo neskoro večer snacking, ktorý mnohí z nás sú náchylné k, spôsobuje nadúvanie a pocit nepohodlia. Je dôležité, aby jeden realizovať ich tráviaci schopnosť, a preto obmedziť príjem obmedziť prejedanie.

Ostatné Tajomstvo Shriya:

  • Shriya neverí v použití ťažkej make-up. Vyhýba make-up a zároveň bude pre účastníkov, pretože jej výhonky vyžadujú veľa panvy-spekaniu rovnako. Ona je šťastná so svojím Kajal, očné linky, riasenky, červenať na a color lip.
  • Shriya Saran je veľmi najmä o zníženie jej príjem soli, pretože zadržiava vodu v tele. Ona však priznáva, že jej slabosťou pre cukor a sladkých výrobkov. Jej sladké zub nedovolil jej celkom znížiť späť na čokolády a iné dezerty, ale ona dokáže udržať ju výbava postavu tým, že pracuje a jesť mierne množstvo.
[Čítajte: tajomstvo krásy]

Existuje veľa vecí, ktoré sa môžete dozvedieť z Shriya Saran kondíciu a krásu rutiny. Spôsob, akým sa udržuje sama, jej disciplínu a sebauvedomenie, jej obetavosť a úprimnosť ohľadom jej cvičenia režimy sú všetko veci, ktoré by si mal nasledovať. Aj vy môžete mať postavu ako Shriya. Všetko, čo musíte urobiť, je sledovať tajomstvo hviezdy a dosiahnuť to úžasné postavy.

load...