Starostlivosť o kožu

Sharon Stone najlepšie zachované tajomstvá krásy ZOBRAZENÉ!

Sharon Stone najlepšie zachované tajomstvá krásy ZOBRAZENÉ!

Spaľujúce horúco a úžasne krásne, sú slová, ktoré najlepšie vystihujú Sharon Stone.

Dokonca aj keď žijete v zapadnutom kúte sveta by ste počuli o "Basic Instinct" nemluvňa. Začala off silný a nebol schopný udržať jej dobrý vzhľad. Jej celoročné dobrý vzhľad, tónovaný telo a orosený svieži vzhľad je závideniahodné. Tie by sa hádať, že je v skutočnosti 55 rokov now.She bolo srdce tep celé generácie mužov, ktorí boli uchvátený s ňou ohromujúci vzhľad a krásne telo.

V súčasnej dobe, hovorca pre Dior, Sharon Store napriek tomu dokáže vyzerať ohromujúci ako vždy. Ona obnovoval termín "starnutie elegantne". Keď sa pozriem aj do polovice tak dobrý, ako s ňou, keď som 50, potom by som sa na celý život.

load...

Tajomstvo za Sharon Stone kráse

1. Hydratáciu

Sharon Stone pripustil, že jej najcennejšie krása rada bola od matky - Ak chcete dvakrát aplikovať hydratačný každý deň. Ona líči, že jej matka jej poradil používať hydratačný denný, ale zároveň zabezpečiť, že ona používa mydlo na tvár striedmo. Ona ďalej uviedol, že použitie hydratačný denný zlepšila jej kože a napomáha zostať krásna dodnes.

Pre jej očistnú rutinu dáva prednosť

 • MAC obrúsky
 • Shiseido čistiaca voda očistiť tvár

2. Kompletné na cestách krásu režimu

Sharonovy kabelka náležitosti patrí opaľovací krém, kefa na vlasy, peňaženku pas, držiak konský chvost a Mentos. Ona tiež bola známa niesť Purell rukám a používa ich pomerne často na verejných miestach a na cestách, najmä aby baktérie z cesty.

load...

3. Jemné Products Kozmetické

Sharon obvykle lepia na mliečno a výživné produkty a textúr a nie je naozaj radšej používať exfoliating výrobky alebo výrobky s granulami, ak si želá.

Kameň je tiež známe, že milovať hydratačné a výživné produkty, ktoré pridávajú baculatou účinok na kožu. Ona tiež uviedol, že nie je isté, čas, aby sa pokožka cítiť ako v bavlnke.

Jej obľúbené produkty sú Dior zachytenie TOTALE produkty, a ona ich používa dvakrát denne.

4.Lipsticks pre maximálny dosah

Zbožňuje červené rúže, nájsť je elegantný a noblesné. Miluje červené pery, či je to úplný lesk alebo hlboké rúžu.

5. Beauty režim nasleduje Sharon Stone

Sharon Stone krása režim je pomerne jednoduché.

 • Po prvé, že utrie tvár vodou každé ráno. Ona tiež použiť Shiseido čistiace vodu
 • Po utretie, ona kladie na jej slnečné blok. Ona zaisťuje maximálne pokrytie SPF. Sunblock oddelenie škodlivých starnutia pôsobením slnka. To je jeden z dôvodov pre jej hladké a vady voľnej kože
 • Potom sa používa zvlhčovač nad ním.
 • V noci pred spaním, ona zase využíva jej hydratačný krém.
 • Ona tiež občas kladie jej make-up na a dostane horúcu kúpeľ. Cíti para pomáha make-up, aby drez, takže pleť vyzerať žiarivý.

6. Make-up náležitosti

Sharon Stone obvykle s obľubou používajú naprostá úroveň základných produktov. Snaží sa udržať základné minimum či už je to pre natáčanie alebo špeciálne príležitosti a miluje použitie obočie ceruzkou od Diora, ktorý ona hovorí, že jej dáva prirodzený vzhľad.

7. Obľúbené vlasové prípravky

 • Tancha stick- Je to styling vosk. Použiť len trochu
 • Suchý šampón alebo Blondish Hair Prášok z Bumble a čmeliaky.
 • John Frieda a PureOlogy- šampóny a kondicionéry

8. Sharon fitness Trivia

 • Sharon miluje robiť pilates a barre tried, a odporúča, aby všetci dopriať 45 až 1 hodina cvičenie 3-4 dni v týždni, ktoré pomôžu udržať ich kondíciu.
 • Tiež sa zameriava na jej diétu a zje všetko s mierou.
 • Ona sa zabránilo tvrdý alkohol a použije čistiace čaje.
 • Jej jeden zverák je horká čokoláda.
 • Jej mlieka a mliečnych výrobkov v menšom množstve a vyhýba cibuľu a cesnak.
 • Ona sa oddáva s nízkym carb dieta

Tak to sú niektoré z tajomstiev krásy Sharon Stone je. Tie sa zdajú jednoduché sledovať, ale vyžadujú disciplínu. Takže ak chcete zachovať seba a zbierať veľa komplimentov, ktoré potrebujete na spustenie now.Now pri spustení starnutia vám tiež vek elegantne

load...