Starostlivosť o kožu

Ruské make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

Ruské make-up, krásu a fitness tajomstvo odhalenie

"Prečo sú ruské ženy krajšie ako ostatní?" To je otázka, ktorá straší mnoho ženu od vekov. Ich bezchybné, mladistvej pleti, dokonalý štýl a štíhly tvar ukradli spánku mnohých ľudí po celom svete. Keď príde na odhalenie tejto toľko očakávané tajomstvo, kto by prirodzene prekvapí, aby vedeli, že hlavnou tajomstvo za ich nesmiernu krásu spočíva v ich životný štýl. Vedeli ste, že ruské ženy chodia viac v porovnaní s Američanmi? To je pravdepodobne hlavným faktorom, ktorý pomáha udržať je fit a aktívny po celý rok.

Tu sú niektoré úžasné fakty o ruskej krások:

Ruskí tajomstvo krásy:

1. Nutkanie pre byť krásny: Nebolo by zlé, aby sa vyjadril, že ruské ženy sú krásne, pretože si prial, aby sa krásne navždy. Nutkanie za to, že krásne je najväčší medzi ruskými ženami. Obyčajná žena, ktorá nie je obdarená tzv prírodných krás, tiež kladie svoje najlepšie úsilie, aby sa sama atraktívny vzhľad pred všetkými. Spomeňte si na, Najväčší Loser 'televízny program, a ako sa ukázalo, niektoré obyčajné vyzerajúce účastníkov do glam bábiky? Pri pohľade krásne je len ďalší vášeň Rusi majú v krvi.

load...

2. Slap váš tvár: Áno, počuli ste to správne! Ak chcete vyzerať sexy ako ty Rusmi, mali by ste udrieť svoju tvár (samozrejme ľahko), zatiaľ čo uvedenie make-up na. Ak ste pozorne sledovať ostré a tónovaný tváre ruských krásy, mali by ste ľahko uvedomiť, ako oni dosiahli toto kúzlo.

3., Bling a Chick 'móda: môžete ľahko rozpoznať ruské ženy v dave kvôli ich, Bling a Chick' módne trendy. Oni všeobecne nosí vysoké podpätky a radi metalických farieb. Tieto high street módne dievčatá tiež preferujú priliehavý odevy, ktoré odhaľujú krásu ich tiel naživo.

Ruskí Makeup Secrets:

1. Make-up pre oči: Rusi sú make-up milujúci ľudí. Nikdy vystúpiť bez riadneho ohmatávať. Niet divu, že by ste vždy nájsť je obraz perfektný kedykoľvek počas dňa. Tieto Rusi sú obdarení veľkými a výrazné oči, ktoré sú ich stredom príťažlivosti. Aby sa ich oči vyzerajú krásne, ale platí veľkorysé vrstvy riasenky, očné tiene a očné linky.

load...

2. Jasné rúžu: Svetlo a belavá pokožka Rusov kontrastuje s tučným a žiarivých farbách, ktoré nosia. Väčšina ruských žien dáva prednosť použitie svetlé farby ako červenej a hnedej na perách. Na obvyklých prípadoch tiež nemajú spravidla vystúpiť bez lesk na pery, pretože suché a zimným klímou kraja.

3. Parfum: Po Paríži, Rusko je druhý najlepší raj parfumov. Ruské ženy dávajú prednosť používanie ovocná, ľahká vôňa. Ak ste niekedy navštíviť Rusko, nezabudnite nakupovať pre niektoré z prvotriednych produktov z renomovaných značiek.

Ruskí Fitness tajomstvo:

1. Chôdza: Ako zdieľaná vyššie, Ruské ženy sú, walkaholics '. Milujú chodiť, rovnako ako oni môžu. Ak sa v blízkosti jej pracoviska, ruský žena by nemala mať auto alebo autobus. Pôjde tam pešo. Chôdza sa stane, že ich obľúbené cvičenie. Čo viac, ale naozaj ísť rýchlo!

2. Bazén: Hoci Rusko má chladné podnebie, ruskej glam bábiky odváža plávať celý rok. Ich láska k plávaniu obdaroval im nebeských telies, ktoré sú prirodzene krásne.

3. Aktívny životný štýl: Zabudnite na glam bábiky, spoločné Ruské ženy sú veľmi aktívne po celý deň. Sú sebestačné a láska k práci na vlastnú päsť. To je ďalšie veľké tajomstvo za ich vhodnosť.

4. Kole: Ak ruská žena nechodí moc, bola by na bicykli určite. Jazda na bicykli je ďalší obľúbený šport fitness Rusmi.

Ruskí Diet Secrets:

1. Koreňová zelenina: Ako Rusko má chladné podnebie, ženy tam radšej jesť koreňovú zeleninu. Aj keď sa jedná o niečo viac kalórií, majú tendenciu spaľovať tuk tým, že pracuje.

2. Varné polievky: Rusi skutočne ako horúci zeleninové polievky. Dávajú prednosť vegetariánskej taniera k non-vegetariáni a ich polievky obsahujú mnoho koreňov zeleniny rovnako.

Dúfam, že sa vám to páčilo čítanie o krásne ruské dievčatá. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

load...