Starostlivosť o kožu

Rihanna je krása, make-up a fitness tajomstvo Odhalenie

Rihanna je krása, make-up a fitness tajomstvo Odhalenie

Rihanna, narodená ako Robyn Rihanna Fenty, je štýl diva, herečka a spievať pocit, ktorý prijal svet útokom. Vzhľadom k tomu, fenomenálnom úspechu jej debutového albumu v roku 2005, nebolo ohliadnutie za Rihanna. Vynorila sa ako ohnivé a tučným ikonu, zbožňoval dievčat po celom svete. Táto Barbadoský krása je známy pre výrobu radikálny posun v jej vzhľade a štýlu rýchlo a ľahko. Jej šatník, make-up a celkový vzhľad sú replikované mládež po celom svete. S jej podmanivý hlas, bezkonkurenčnou štýl, závideniahodné osobnosti a ohromujúci krásu, Rihanna vládne srdce veľa a je oslavovaný ako jeden z najvplyvnejších a charizmatických osobností na svete.

Rihanna tajomstvo krásy:

1. Spotreba vody - piť veľa vody a cukru bez nápojov hydratáciu a detoxikáciu pokožky a tela. Pomáha udržiavať Rihanna jej zdravé a žiariace pleť.

2. Zdravé stravovacie návyky - Spevák spotrebováva zdravú a vyváženú stravu, ktorá pomáha jej zostať krásna a fit. Ona zdržia jesť nezdravé, nevyžiadané a korenené jedlá.

load...

3. Disciplinovaný život - Rihanna vedie regulovaný, disciplinovaný a systematické život a neohrozuje na jej tréningový plán a diétneho programu, aj keď je na turné. Jej sústredený prístup, tvrdá práca a usilovnosť pomohol jej dosiahnuť pracovných úspechov a tiež pomáhal pri vytváraní jej jeden z najmocnejších a najkrajších žien na svete.

4. Hair dos - ikona v štýle je známe, že experimentovať s rôznymi účesmi, od triezveho, aby tie radikálne. Ona sa snažila celý rad vlasových farieb reinkarnovať jej vzhľad; toto sa jej zdá, moderné, svieže a ohromujúci vždy.

Makeup Secrets Rihanna:

1. Bold a krásne - Rihanna je módnou ikonou a trendy. Pokiaľ ide o make-up, to diva rád experimentuje so svojim vzhľadom, od pestré, vibrujúca a radikálne tie na neutrálne a základné žiaden make-up vyzerá. Smokey a zvýraznené oči, dokonalé farby na pery, ešte posilnil pleť, opálený a bezchybnú pleť je na nej vyzerajú ohromujúci a očarujúce.

load...

2. Dokonalá pleť - Spevák sa domnieva, že žiariace, bezchybný a dokonca aj tónovaný kože je nevyhnutným predpokladom pre dosiahnutie tohto dokonalý vzhľad na aplikáciu make-upu. Teda, ona čistí, tón a hydratuje jej koži pravidelne, aby ju udržali čisté, hydratované a mladistvý. Ona tiež používa svetlo, vitamínov a minerálov obohatený základy, concealers priméry atď vyrovnať nedokonalosti na kožu a pritom to vyzeralo bezchybný a žiarivý. Per-priľnavosť kozmetické výrobky sú Rihanna voľbou pre tento účel.

Rihanna Fitness tajomstvo:

1. Cvičenie - Táto diva vyjde po dobu 25 minút denne po dobu 3 dní v týždni, keď cestuje. Ona zvyšuje čas cvičenia na 30 minút a frekvencii až 5 dní v týždni, akonáhle sa usadí na mieste. Jej zameranie a pracovitosť pomohli jej dosiahnuť a udržať si, že štíhle telo.

2. Cardio rutina - cyklistika, jazda na bicykli, lano skákanie, skákanie sedla a stacionárne jogging tvoria jej pravidelné rozsiahle kardio cvičenie program. Tie jej pomohol efektívne spáliť kalórie, znížiť nechcené mäkká tukové tkanivo, zostať tónovaný a vo forme. Má rada tiež pracuje na krížovej trénera a rotopedy počas jej dovolenky.

3. Diéta plán - Rihanna sníva 5 malých jedál denne, ktoré majú 5 špecifické kritériá, aby pomohol doplniť jej tréningovú rutinu. Avšak, diétny plán neumožňuje 5 podvody za týždne!

Rihanna diétne tajomstvo:

1. 5. Faktor diéta - Speváčka je známa sledovať efektívna 5 faktor diétu daná jej tréner, Harley Pasternak. Tento zázrak diéta umožňuje jej príjem kombináciu 5 dielov, a to sacharidov, bielkovín, vlákniny, tukov a cukru bez nápojov, ktoré sú správne zabudované do 5 malých jedál denne. 5 cheaty sú tiež povolené za týždeň, čo znamená, že môže jesť všetko, čo má rada 5krát, bez toho aby sa obťažoval o kalórií.

2. Vyvážená strava - Hoci Rihanna neznáša jesť zeleninu, keď niekedy musí konzumovať po celý deň jesť zdravo a správne vyvážiť svoju diétu. To má zásadný význam pre zachovanie dobrého zdravotného stavu, tvaru a energický.

Teraz, keď ste si vedomí Rihanna kozmetické tipy, make-up, výživy a fitness tajomstvo, prečo nie sa nimi riadiť pre zdravý životný štýl? Neváhajte a podeľte sa o svoje názory s nami!

load...