Starostlivosť o kožu

Prvých 11 dôvodov, prečo by ste mali použiť opaľovací krém

Prvých 11 dôvodov, prečo by ste mali použiť opaľovací krém

Príďte v lete a my všetci ponáhľať do najbližšieho kozmetické alebo lekárske obchode chytiť tú fľašu opaľovací krém, nie? Avšak, použitie opaľovací by nikdy nemala byť obmedzená na roky sama. V lete alebo v zime, monzún, alebo na jar, je potreba tienenie pokožku pred drsnými slnečnými lúčmi je zásadný. A opaľovací krém robí tú prácu za vás.

Prečo by ste mali nosiť opaľovací krém?

Poďme sa pozrieť na top 11 zaujímavých dôvodov, o tom, prečo by ste mali nosiť opaľovací krém po celý rok:

1. Chráni pred škodlivým UV žiarením:

Kontinuálne poškodzovanie ozónovej vrstvy dal nám na vyššie riziko dostať ovplyvnená pred škodlivými lúčmi slnka. Zatiaľ čo vy potrebujete slnka pre svoju dennú dávku vitamínu D, to neznamená, že by ste mali dať svoje zdravie v ohrození! Použitie opaľovací vlastne blokuje tieto škodlivé lúče preniknúť do pokožky a aktiváciu kožných ochorení.

load...

2. Zabraňuje predčasnému starnutiu:

Každý z nás rád, že mladšie vyzerajúce a žiarivú a zdravú kožu. A to je jeden z najpresvedčivejších dôvodov, prečo začať používať opaľovací krém. To chráni pokožku pred rozvojom príznakov starnutia, ako sú vrásky a jemné linky. Štúdie ukazujú, že ľudia mladší ako 55 rokov, ktorý používal opaľovací krém mal 24% menšia pravdepodobnosť vzniku týchto starnutia znamení, ako non-opaľovacieho krému a príležitostným používateľom ochranu proti slnečnému žiareniu.

3. Znižuje rakovina kože Riziká:

Aj keď som začal používať opaľovací krém hlavne kozmetických dôvodov sa tento zdravotný prínos prišiel ako výhodu. Nosiť opaľovací krém každý deň a počas nasledujúcich dňoch a mesiacoch chrániť pokožku pred rizikom rôznych typov rakoviny kože, najmä, melanómu. To je najhorší druh rakoviny kože, ktoré môžu byť život ohrozujúce pre ženy, najmä pre tých, ktorí sú v ich 20s.

4. Znižuje blotchiness na tvár:

Aplikovať opaľovací krém liberálno na tvár, aby sa zabránilo vzniku tohto dráždivé blotchiness a erupcií červených žiliek. To je tiež dôležité, aby sa zabránilo vzniku akné a ďalších vyvolaných poškodení slnkom rays-.

load...

5. Zabraňuje úpal:

Spáleniny oslabiť vašu pokožku, podrobia ďalšie modriny. Vaša pokožka môže trpieť opakované útoky na lúpanie, opuch, začervenanie, žihľavka, a svrbenie. A to pochádza z vplyvu UVB žiarenia. Pľuzgiere môže vystupňovať riziko vzniku rakoviny kože. Štúdia zverejnená v, Annals of Epidemiology 'v auguste 2008 naznačujú, že opakované výskyty spáleniny od slnka by sa skutočne dať vás na vyššie riziko smrteľného melanómu. Takže platí opaľovací krém a zostať v bezpečí.

6. Zabraňuje Opaľovanie:

Tan je zdravá - tento koncept stále pretrváva. Avšak to, čo by ste mali byť vedomí toho, že keď ste opaľovanie opaľovať, ste v nebezpečenstve, že bude poškodená drsné lúče ultrafialového žiarenia B. Vyberte si opaľovací krém, ktorý má minimálne ochranný slnečný faktor 30, aby sa zabránilo opaľovanie indukovanú UVB. A uistite sa, že znovu opaľovací krém každé dve hodiny, a to najmä ak máte citlivú pokožku. Alebo tesne po vašom cvičení, ako pot mohlo odplaviť ochranný povlak.

7. Zvyšuje zdravie kože:

Základný kožné proteíny, ako je kolagén, keratín, a elastínu sú chránené proti slnečnému žiareniu. Tieto proteíny sú nutné pre udržanie kože hladká a zdravá. Uistite sa, že krém má oxid titaničitý v ňom k dotovanie týchto dávok na koži.

8. Good Cosmetic Option:

Teraz-a- dni, získate ochranu proti slnečnému žiareniu, ktorý tiež funguje ako krém. Len ju aplikovať a nechať ďalej. Používam Lakmat 9 až 5 opaľovací krém a nič iné, keď idem von na slnku. Pozerám sa čerstvé a moja koža skaly.

Ak máte suchú pleť alebo citlivú pokožku, uistite sa, že znovu povlak tu a tam pre lepšiu bezpečnosť vašej pokožky.

9. Široký sortiment z čoho vyberať na Lacná Ceny:

Existuje nespočetné množstvo variantov ochranu proti slnečnému žiareniu na trhu k dispozícii dnes. Navyše, oni prídu za prijateľnú rýchlosťou. Existuje nespočetné množstvo opaľovací recepty on-line, ktoré by ste mohli pripraviť doma taky, čo je ešte viac nákladovo efektívne.

10. Nesmiete treba znovu po plávaní:

Väčšina ochranu proti slnečnému žiareniu a slnečné blokov dostupných v týchto dňoch sú vodotesné. To vám umožní baviť sa vo vode, bez popálenia

11. Krém ponúkne lepšiu ochranu ako Full rukávom šaty:

Nemôžete chrániť sa pred slnkom tým, že nosí plný rukáv šaty! Viete, že bavlnené šaty, zvlášť keď vlhko, ponúka nulovú ochranu pred škodlivými lúčmi slnka? Stačí použiť dostatočné množstvo opaľovacieho krému pod šaty rovnako.

Ako používať opaľovací krém?

Ako používať opaľovací krém každý deň? Existuje niekoľko faktorov, ktoré treba mať na pamäti, zatiaľ čo vyzdvihnutie ochranu proti slnečnému žiareniu a používať to každý deň:

1. Vždy čítať zoznam zložky a uistite sa, že opaľovací krém obsahovať nasledovné údaje:

  • Oxid titaničitý
  • Oktyl methoxycinnimate (OMC)
  • Avobenzón (tiež Parsol)
  • Oxid zinočnatý

2. Opt pre široké spektrum opaľovací krém alebo gél, ktorý je nekomedogénny a hypoalergénny. Takéto opaľovacie krémy vás bude chrániť pred UV žiarením, A aj B, pri súčasnom zachovaní vás od vyrážky, upchaté póry, akné, a slnko páli.

3. Vyberte si opaľovací krém, ktorý je vodotesný a je dodávaný s minimálne SPF 30.

4. Vždy platí opaľovací krém pol hodiny predtým, než ste prišiel do kontaktu so slnkom.

Ako často používať opaľovacie krémy?

Ochranu proti slnečnému žiareniu pôsobí ako ochranný štít proti škodlivému UV žiareniu, ktoré preniká zakaždým, keď vaša pleť je vystavená slnku. Je preto vhodné používať opaľovací krém každý deň. Nesmiete si všimnúť prínosov teraz, ale výhoda použitia opaľovacieho krému sa prejavuje v dlhodobom horizonte. Ak ste sa na slnku po dlhú dobu a to buď pracovať, alebo sa teší na slnenie na pláži, to je lepšie, aby znovu opaľovací krém po každých dvoch hodinách chrániť pokožku pred spáleniny od slnka.

Neexistuje žiadny konkrétny čas začať používať opaľovací krém. Je vždy lepšie neskoro ako nikdy. Užite si slnko 365 dní s liberálne trochou opaľovacieho krému.

Myslíte si, používať opaľovací krém? Alebo, čo je dôvod, prečo za vami nebude používať opaľovací krém? Ak používate, čo vás výzva používať opaľovací krém? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Môžeme použiť opaľovací krém po hydratačný?

Jeho vždy dobré používať opaľovací krém, potom, čo ste urobil so svojím režimom starostlivosti o pleť je použitie séra alebo hydratačný cez opaľovací krém bude mať vplyv na množstvo ochrany, ktorú poskytuje.

Môžem používať opaľovací krém počas tehotenstva?

Je dôležité nosiť opaľovací krém, keď ste tehotná. Použite jednu aspoň SPF 30. Tiež nie všetky opaľovacie krémy sú v bezpečí. Existuje mnoho chemických opaľovacie krémy, ktorých zložky môžu vstúpiť do krvného riečišťa a môže ovplyvniť plod. To môže tiež spôsobiť podráždenie pokožky a alergické reakcie. Namiesto toho použite prírodné ochranu proti slnečnému žiareniu.

Ako dlho trvá, opaľovací krém posledný raz použitá?

To zvyčajne trvá až dve až tri hodiny, v závislosti na SPF. V ideálnom prípade, že opaľovací krém by mal byť aplikovaný 30 minút predtým, než je pokožka vystavená na koži. To umožňuje, aby zložky viazať na koži správne. Takže, opätovné použitie opaľovací krém je rovnako dôležitá ako obliekanie ju. Znovu to každé dve hodiny.

Má viac ako 30 opaľovací krém SPF prácu?

Áno, opaľovací medzi SPF 30 a 50 prác. Avšak, existuje len malý rozdiel, SPF 30 chráni proti približne 96% UV žiarenia, zatiaľ čo SPF 50 poskytuje 98% ochranu pred slnkom. Preto vyššia SPF nemusí nutne znamenať vyšší stupeň ochrany.

Čo znamená číslo SPF opaľovacích mliek znamená?

SPF sa týka schopnosti ochranu proti slnečnému žiareniu blokovať UVB lúče, ktoré môžu spôsobiť popáleniny, ako aj UVA žiarenie, ktoré môžu spôsobiť hlbší poškodenie kože. Čím vyššie je číslo SPF, tým vyššia je ochrana. Ale nikto poskytuje 100% ochranu. Číslo ukazuje dĺžku času, bude vaša pleť chránená pred spálením, v závislosti od typu vašej pokožky. Skontrolujte, či je prvým náznaku začervenanie na slnku bez ochrany (pre napr., 3mins). Vynásobte toto číslo SPF, to znamená, že 50 * 3 (v prípade, že je SPF 50) = 150 minút tieniacej techniky.

Má vypršala krém funguje?

Všetky opaľovacie krémy majú dátum expirácie je uvedený na fľaši. Zvyčajná trvanlivosť opaľovací krém je do dvoch až troch rokov. Avšak, stále môžete použiť niečo málo cez tri roky.

load...