Starostlivosť o kožu

Priyanka Chopra krásy tipy a fitness tajomstvo odhalenie

Priyanka Chopra krásy tipy a fitness tajomstvo odhalenie

Nie je žiadnym prekvapením, že sa svet miluje Priyanka Chopra, aka prasiatko Chops toľko! Ona nie je len krásna, ale je tiež multi-talentovaný. Po jej stint ako Miss World, išla napred, aby sa stala úspešnou a populárne herečka. Ona vedie úspešnú kariéru ako herec, spevák, umelec a filantrop.

Prasiatko Chops je tiež známy pre bytia spojené s mnohých značiek, vrátane starostlivosti o pleť značky Garnier. Ona je značka veľvyslanec pre Pepsi, Nokia, Nestlé a Hero Honda medzi ostatnými. Ona tiež pracovala s UNICEF pre zlepšenie práv detí a vytvoriť povedomie o vzdelanie pre dievčatá.

Nižšie je rozpis jej priaznivých rutiny starostlivosti o krásu a produkty!

Vyzerá:

Priyanka je to, čomu hovoríme, je temný krásu. Má svoj vlastný podpis vzhľad a komfortné zónu, ktorú len zriedka prekračuje, a to aj vo filmoch, ktoré pracuje ďalej. Môžete vidieť, že jej obrazy ukázať svoju náklonnosť, aby jej lícne kosti a oči výraznejšie, zatiaľ čo jej pery sú zámerne nahý (alebo neutrálny). Ona všeobecne vyberie bagatelizovať pery, pravdepodobne preto, že chce upozorniť preč od nich, alebo preto, že sú veľmi zmyselné.

load...

Starostlivosť o vlasy:

Má veľkú vlasy, ktorý je trvalo farebné alebo pruhované a usporiadaný v štýle, ktorý bude vyhovovať, čo má na sebe. Zrejme je hlavný ventilátor horúceho oleja masáže na vlasy! Tvrdí, že horúci olej je jedným z najlepších vecí, aby sa uvoľnila po dlhom únavnom dni, a to tiež udržuje vlasy jemnejšie a lepšie zvládnuteľné.

Horúci olej je skvelý výživný prostriedok, a kľúčom k dobrému horúcom oleji masáže je teplo, kým je olej vlažnej (asi 40 až 50 stupňami Celzia, nie horúca) a potom aplikovať ju na vlasy, masírovať od korienkov až ku končekom , Opúšťať to takmer 30 minút až jednu hodinu, a potom umývanie off s dobrým šampónom ponúknu najlepšie výsledky.

Diéta:

Priyanka nasleduje pravidelnej stravy a starostlivosti o pleť plán a pije veľa vody. Miluje pitie kokosová voda, a uprednostňuje potraviny, ktoré je dusené, pečené alebo vyprážané.

load...

Je veľmi dôležité, aby všetci piť veľa vody, aby svoj systém absolútne čistý a telo dobre hydratované. Pitie asi 8 pohárov vody denne je predpísané lekárom. Avšak upozorňujeme, že sýtené nápoje nie sú náhradou za vodou.

Starostlivosť o pery:

Pre pery, Priyanka preferuje použiť čerstvú smotanu, ktorá je vytvorená v hornej časti mlieka. Hovorí, že to prispieva k hydratácii a vyživujú pery, keď platil cez noc.

Dáva prednosť nahé hnedej a ružovej na perách a je zriedka videný nosiť tmavšie odtiene rúžu. Jeden z jej obľúbených produktov na pery je lip škvrna Laura Mercier v farebnom Mulberry, a je tiež známe, že použitie Born Lippy balzamy na pery Body Shop je.

Priyanka radí ľuďom, aby ich pery živené a dobre hydratovaná, a to najmä v zimnom období.

Rumenec:

Priyanka je zriedka videný bez dobrého červenať, a je známe, že je fanúšikom broskyňový ružových odtieňov, alebo svetlejšie odtiene broskyňové-hnedý.

Zdá sa, že na lícach, zbožňuje Nars Orgasm, čo je jeden z podpisových sčervená od značky, a jeden z najpopulárnejších sčervená na svete! Aj keď drahšie, NARS Orgasm je rozhodne Choď na červenať za krásami cez NC 40, so žltými tónmi v ich koži.

Voľby make-up:

Priyanka všeobecne ide s MAC výrobkami pre oči, nadávok podľa Blacktrack Fluidline od značky, rovnako ako MAC Teddy. Pre jej kožu, ona používa MAC Studiofix základ (NC 43) a Bobbi Brown korektor, čo sú dva produkty, ktoré sa nezaobíde bez. Ona tiež tvrdí, že ona používa dobrou trochu hydratačný, aby jej pleť jemnú a vláčnu a pripravené na podľa toho, čo make-up sa dá ďalej.

Takže teraz, keď viete, aké sú vaše obľúbené Bollywood hviezda tajomstvá sú, ktorý z nich by mali byť po?

load...