Starostlivosť o kožu

Prečo by ste mali používať kokosový olej na opaľovanie?

Prečo by ste mali používať kokosový olej na opaľovanie?

Má jasné slnko pozdvihnúť náladu? Horúce letné deň môže definitívne zahnať chmáry. V letných mesiacoch nie sú obľúbený veľa ľudí vďaka prachu, vlhkosti a potenie, ktoré sú súčasťou sezóny. Ale tam sú iní, ktorí čakajú na tie dni. Je to ideálny čas, aby si opálenie na koži a zvýšiť príťažlivosť. Je však tiež dôležité, aby mali dodržiavať bezpečnostné opatrenia pri vývoji opálenie. Nie všetky metódy používané na opaľovanie sú v bezpečí. Opaľovacie lôžka nie sú prirodzené, po tom všetkom, a leží na pláži za doba môže vystaviť pokožku škodlivým UV žiarením (1). Nanášanie opaľovacieho krému je možnosť, ale tiež prichádza s niekoľkými výhradami. S použitím prírodných opravné prostriedky, je lepšia voľba pre opaľovanie.

Kokosový olej je dobré pre činenia?

Áno! Väčšina ľudí sú zvyknutí používať kokosový olej a to buď pre starostlivosť o vlasy alebo potreby na varenie. Zatiaľ čo jeho prínos pre vlasovú pokožku a vlasy sú nepopierateľné, môžete tiež použiť kokosový olej na opaľovanie, aby sa zabránilo poškodeniu spôsobené UV žiarením (1).

Prečo by ste mali používať kokosový olej pre činenia?

Nižšie sú uvedené dôvody, prečo by ste mali používať kokosový olej na opaľovanie.

1. Žiadne škodlivé chemikálie:

Veľa ochranu proti slnečnému žiareniu, vrátane tých zo strany renomovaných značiek starostlivosti o pleť, sú často naloží s chemickými látkami a prísadami, ako je paraben a rozpúšťadiel. Kým oni obsahujú SPF pre chráni pokožku pred škodlivými UV lúčmi, tieto chemické látky môžu spôsobiť vedľajšie účinky (2). Ľudia s citlivou pleť horšie po nanesení ochranu proti slnečnému žiareniu. To sa vzťahuje k rôznym formám ochranu proti slnečnému žiareniu, vrátane gély, krémy, pleťové vody a. Kokosový olej, naopak neobsahuje žiadne škodlivé zložky, alebo chemická látka, ktorá môže ovplyvniť vaše pleť negatívne.

load...

2. Vynikajúca výžive pleti:

Na rozdiel od typických ochranu proti slnečnému žiareniu, kokosový olej pomáha pokožke zostať hydratované pričom slnečné kúpele (3). Jej prírodné mastné kyseliny zaistí, že vaša pokožka zostáva dobre hydratovaná, dokonca hodín po aplikácii. To pomáha zabrániť kože od získania suchej a vráskavej keď si ľahne hodiny na slnku pobozkal pláže. Získate opálený vzhľad, zatiaľ čo vaša pleť netrpí.

3. Vyvinie vrstvu:

Či už platí kokosový olej, ako to je, alebo aplikovať ani po zmiešaní s inými typmi olejov alebo zložiek pre opaľovanie, pomáha vytvoriť vrstvu na koži. To pomáha odrážať niektoré z UV žiarenia mimo vašu pokožku.

4. Chráni pred infekciou:

Keď budete tráviť hodiny ležať na morskom pobreží alebo v otvorenom teréne pre opálenie nastaviť v vaša pokožka dostane vystavené rôzne baktérií a mikroorganizmov v okolí. Väčšina z nich sa stane, bez toho aby si dokonca si toho boli vedomí. Kokosový olej preukázal antimikrobiálne a protiplesňové vlastnosti, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred dostať ovplyvnená zárodkami v prostredí (4).

load...

5. Žiarivý vzhľad:

Konštanta silné slnečné žiarenie môže vaša pokožka tmavšia a jednotvárnější. Uplatnenie kokosový olej môže pomôcť vašej pleti zostávajú lesklé aj po získať opálenie. To je vaša pokožka tmavšia a lesklé, príp.

6. Pomáha opáliť Faster:

Kokosový olej dostane absorbuje veľmi rýchlo do pokožky a zopne melanín-produkovať vrstvy pod povrchom kože. Takže budete musieť stráviť menej času vo spaľujúcim slnku.

7. Nezmarilo Vitamín D Absorpcia:

Okrem opaľovania, expozícia slnečnému žiareniu tiež pomôže ponoriť do vitamínu D. Vitamín D je potrebný pre vykonanie rôznych fyziologických funkcií v ľudskom tele (5). Problém s väčšinou opaľovacie krémy a opaľovacích mliek je, že blokujú vitamín D spolu so škodlivým UV žiarením. To nie je prípad s kokosovým olejom.

Ako používať kokosový olej pre činenia? - krok za krokom procesu

Je to celkom jednoduché použitie kokosový olej na opaľovanie.

  • Potom sa dostatočné množstvo kokosového oleja a potom ju masáž po celom tele.
  • Masáž dobre, takže olej môže vsiaknuť do kože ľahko.
  • Na citlivosti kože na báze, môžete použiť ochranný odev ako klobúk alebo vziať dáždnik.
  • Znovu oleji každú polhodinu v priebehu pobytu na slnku.
  • Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov, použitie panenský a organické kokosový olej. Rafinovaný a parfumované varianty tohto oleja neobsahujú všetky prírodné dobro.

Avšak, majte na pamäti, že kokosový olej samo o sebe nie je príliš chráni proti UV žiareniu, a to najmä pri dlhodobom pobyte na slnku. Môžete DAB na kvalitné nepremokavé opaľovací krém s SPF 30 pre zvýšenú ochranu. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, zmiešajte krém s kokosovým olejom pár minút predtým, než vyjdete von na slnko.

load...