Starostlivosť o kožu

Podráždené nežiaducimi vlasmi na tvári? Sledujte toto video a už nebudete!

Podráždené nežiaducimi vlasmi na tvári? Sledujte toto video a už nebudete!

Nechcené fúzy nie je tak škaredá vec ako človek myslí. Najdôležitejšie je to, čo býva v niečí hlave.

Docela filozofický, nie je to? Dobre, dobre! Dovoľte mi, aby som prišiel k veci.

Nežiaducich fúzov môže byť dráždivé pre niektoré. A ak sa vám stalo, že sa jeden z tých ľudí, potom je pravdepodobné, že by surfoval veľa na webe vedieť, ako sa ho zbaviť. Ak je to ten prípad - potom hej, mám veľmi dobrú správu pre vás!

load...

Tento post hovorí o príčinách nežiaduceho ochlpenia, a ako sa môžete pripraviť na zázrak, vosk, ktorý pomáha zbaviť priamo u vás doma! Ak chcete vedieť viac, čítajte ďalej!

Aké sú príčiny nežiaduceho fúzy?

Existujú určité faktory, ktoré spôsobujú nežiaduce fúzov u žien. Oni sú:

 • Nadmerná produkcia androgénov (mužských hormónov) v tele.
 • Syndróm polycystických vaječníkov (PCOS), čo je stav, v ktorom má žena nerovnováhu ženských pohlavných hormónov.

Ďalšie príčiny nežiaduceho ochlpenia u žien patrí nádor alebo rakovina vaječníkov alebo nadobličiek, a používania niektorých liekov, ako je testosterón, fenytoín, cyklosporín, danazol a anabolické steroidy.

load...

Teraz je čas ísť do toho a pozrite sa, ako urobiť konečné depilačný vosk - nasledujúce video vám ukáže, ako môžete ponuku adieu na tie nežiaduce úseky vlasy; a že aj v pohodlí svojho domova!

Domáce Vosk Tváre Depilácia: Easy Kozmetické tipy

Ako si vyrobiť Depilácia voskom doma:

Teraz sa poďme začať proces prípravy vosk pre odstránenie chĺpkov doma:

Potrebné ingrediencie:

- 250 ml kryštálového cukru - 250 ml med - 125 ml citrónovej šťavy

Kroky:

 1. Potom sa strednou až ťažkou kastróliku a pridáme cukor na neho. Varíme, kým sa cukor začne topiť.
 1. Pridajte med a citrónovú šťavu do rozpustenej cukor a za stáleho miešania pomaly zmes s drevenou lyžicou. V miešaní sa pokračuje, až kým sa zmes dosiahla konzistenciu cesta lievance.
 1. Zmes v tomto okamihu je veľmi horúce. Uistite sa, že nechať ho vychladnúť pred jeho použitím.
 1. Domáce vyrobená depilácia voskom je teraz pripravený. Než začnete s procesom voskovanie, uistite sa, či dĺžku vlasov, ktorú chcete odstrániť.

Ak máte krátke vlasy, bude vosk nie je vytiahnuť vlasy od svojich koreňov. Na druhú stranu, dlhšie vlasy môžu spôsobiť, že proces voskovanie viac bolestivé.

 1. Vystrihnuté hrubé prúžky tkaniny a udržať si ju pripravenú, skôr než začnete s procesom dorastajúceho. V prípade, že nemáte prúžky pripravené, môžete vytvoriť niektoré zo starej bavlnené alebo ľanové košele.
 1. Je dôležité, aby sa ubezpečil, že vaša pleť nie je mastná alebo neobsahuje vlhkosť. Na dosiahnutie tohto cieľa, prach oblasť s detskou prášku pred použitím vosku. To pomôže vosk držať na vlasy a robiť celý proces účinnejší a menej bolestivé.
 1. Použite stierku alebo drevené špachtle použiť vosku tak, ako ste si priali. Jeden dôležitý bod, ktorý bude postarané je smer, v ktorom platí vosk. Uistite sa, že platí vosk v smere rastu chĺpkov.
 1. Vezmite pruh látky a zatlačte ju do vosku. Hladký prstami cez neho v smere rastu chĺpkov. Mierne zdvihnite spodnú časť pásu a skontrolujte, či je vosk má prilepené na koži úplne. Potom, čo urobil, počkajte, až sa vosk celkom vychladnúť.
 1. Držte tenounkými a vytiahnite pás na jeden záťah. Uistite sa, že vytiahnuť z pásku v smere opačnom, než svojho rastu vlasov. Robiť to veľmi rýchlo, a pod miernym uhlom.

A Bingo! Tu to máte - bezchybný, žiariace a hladkú pokožku!

Teraz už viete, ako sa robí depilácia voskom doma! Do podeliť o svoje skúsenosti s nami v komentároch.

load...