Starostlivosť o kožu

Odhalenie! Natalie Portmanová je najlepšie zachovaná tajomstvá krásy a fitness

Odhalenie! Natalie Portmanová je najlepšie zachovaná tajomstvá krásy a fitness

Natalie Portman je jedným z najkrajších a najelegantnejších hviezdy Hollywoodu. Ona je obdivovaný nielen pre jej talent, ale aj jej nadčasovú krásu. Je to perfektná kombinácia krásy s mozgy!

Ak ste fanúšik Natalie predstavenie, by ste určite chcieť poznať jej tajomstvo krásy a ako sa stará o tom krištáľovo čistú pokožku a lesklé vlasy. Tak čítajte ďalej zistiť jej tajomstvo.

Natalie Portman starostlivosť o pleť tajomstvo:

1. Známe a zbožňoval pre jej žiariace žiarivú pleť a mimoriadne lukratívne funkcie, Natalie Portman nasleduje prísny režim starostlivosti o pleť pre udržanie jej zdravé, svieže a mladistvej pleti.

load...

2. Vyzradenie o svojej starostlivosti o pleť tajomstvo, Natalie hovorí, že ona nikdy preskočí čistiace a hydratačné ošetrenie v ranných hodinách a pred spaním.

3. Dodala, že ona nemá ísť do postele s ňou tvorí ďalej, pretože to môže poškodiť kožu.

4. Nataliin koža je bezchybný tak ďaleko, tak ona nemá prednosť anti-aging krémy a ďalšie pleťové vody. Namiesto toho, že zostane s alkoholom bez hydratačný a očné outliner.

load...

5. Natalie stane byť veľmi vyberaví a pozorný na kozmetické výrobky a všeobecne preferuje organické kozmetické výrobky, ako sú harmanček a šípok krém.

6. Pravidelné exfoliačný procedúry s jemnou krémovou kroviny odhaliť sviežu pleť tým, že prečistí off odumreté bunky je ďalšie tajomstvo Natalie nestarnúci krásu

7. Natalie je vášnivý užívateľ austrálskej pery masť s názvom papáje masť. Produkt sa podarilo chytiť svoju pozornosť, pretože jeho kvality.

8. Okrem toho, Natalie nikdy nezabudne nosiť opaľovací krém pred zasiahnutím vonku.

Natalie Portman Makeup Secrets

1. Natalie hovorí, že ona miluje cítiť prirodzený a rád svoju prirodzenú vlastnú najviac. Takže pre denné udalosti sa snaží udržať make-up minimálna, však, na noc sa používa splash rúžu a capne hrubé vrstvy maskary, aby uspokojili dopyt príležitosti.

2. Priznala, že nebol fanúšik červených rúžov ​​až nosila Rouge Dior Rouge Blossom pre Miss Dior Cherie reklame, a že v súčasnej dobe je v láske s výrobkom.

3. Natalie preferuje používanie Dior prehliadky riasenku, pretože pomáha mu rozžiaria jej krásne riasy, tak sa pridávať dráma k jej celkovému vzhľadu.

4. Floral a Jasmines sú Natalie obľúbené vône.

Natalie Portman Diet Secrets

1. Neuveriteľne tenký a elegantný, Natalie Portman priznala, že je prísny vegetarián. Miluje mať vegetariánskej občerstvenia na obed a večeru, na raňajky dáva prednosť toast s vajciami alebo ovsené vločky.

2. Hviezda pripúšťa, že konzumácia vajec a mliečnych výrobkov, aby jej pribúdajú na váhe, ale ona nemá ľutovať, keď tvrdí, že jej telo potrebuje tieto produkty.

3. Natalie mal drastickú zmenu v jej jedálničku po tehotenstve a tiež sa pripraviť seba do role balerína tanečník vo filme "Black Swan". Ona sama obmedzená na tuhou stravou zloženú prevažne zelenej listovej zeleniny, mandle, mrkvu a dostatok vody. Sprevádzané intenzívnom tréningu, táto strava plán Natalie otočila ku skutočnému balerína tanečnica v krátkom čase.

4. Natalie ukázal, že ona berie doplnky vitamínu D a vápnika v pravidelných intervaloch, aby sa zdvihla hladinu energie. Ona tiež hovorila, že ona berie vitamínu B12 zábermi každý mesiac.

Natalie Portman Fitness Secrets

1. Ak chcete zachovať svoje telo v kondícii, že Star Wars herečka cvičenia po dobu jednej hodiny, štyri dni v týždni. Jej pravidelné cvičenie a cvičenie patrí plávanie, strečing, spinning, pilates a eliptické stroje.

2. Natalie tvrdí, že Pilates a eliptické stroje posilní jej telo, spinning zvyšuje jej metabolické procesy a plávanie robí nohy a srdce silnejší, zatiaľ čo ťahajúce sa práce, aby sa jej telo pružné a flexibilné.

Starostlivosť o pleť Poradenstvo

Ak chcete získať Nataliin žiariaca pleť, sledovať jej základná starostlivosť o pleť tipy, ako je dostatok pitnej vody, aby sa odvrátiť dehydratácii pokožky. Pomáha pokožku pred aby to vyzeralo unavený a opotrebovaný. Vždy majte svoje ruky preč od vašej tváre. Ďalším, všeobecne Kozmetický tip od Natalie je, aby sa zabránilo nadmernému šklbanie obočie, pretože nikdy tendenciu opäť rásť.

load...