Starostlivosť o kožu

Neutrogena UltraSheer suchý dotykový opaľovací krém SPF 50 Recenzia

Neutrogena UltraSheer suchý dotykový opaľovací krém SPF 50 Recenzia

Nikto desí leta, rovnako ako my indiáni robiť. Ako keby to nie je dosť horúci vo väčšine častiach krajiny po celý rok, leta rozhodnú naozaj obrátiť sa teplo. Nielenže získate neznesiteľne horúca, ale je na slnku sa cíti skoro ako by ste dobrovoľne, aby sa vaša pleť spálené. To je takmer nemožné sa dostať cez obdobie, bez dosť dobrý opaľovací krém. V tomto článku sa budem preskúmanie Neutrogena UltraSheer Čistenie dotykového opaľovanie SPF 50+ (PA +++). Čítajte ďalej zistiť, či to sunblock vykonáva rez pre indickej rokmi.

Neutrogena Ultra Sheer Čistenie Dotykový Sunblock SPF 50+ Review

Popis A Packaging

Opaľovací krém je dodávaný v úhľadné modrej a bielej mäkké zovretie skúmavky s uzáverom. To uľahčuje vytlačiť produkt, keď začne plynúť von.

Na rozdiel od väčšiny opaľovací pleťové mlieka sa Neutrogena UltraSheer Dry Dotykový Sunblock SPF 50+ (PA +++) nemá výtok konzistenciu. Namiesto toho, to je hustá a krémová. Ale opäť, na rozdiel od väčšiny ostatných sunblocks, je ľahko vstrebáva do pokožky s rýchlou masážou, bez toho aby zanechal tenkou vrstvou tuku. Tento produkt má tiež veľmi ľahký krém podobný vôňu, takže je ideálny pre tých, ktorí uprednostňujú výrobky, ktoré nemajú silnú vôňu.

load...

Zoznam ingrediencie

Neutrogena UltraSheer Čistenie Dotykový Sunblock SPF 50+ (PA +++) si nerobí nárok na nejaké špeciálne prísady, vďaka ktorým je účinnejšia. Nižšie je uvedený zoznam prísad použitých na formuláciu tohto produktu:

Voda, homosalát, Etylhexyl salicylát, benzofenónu - 3, oktokrylenu, butyl methoxydibenzoylmethan, oxid kremičitý, styrén / akrylátové kopolyméry, draselný cetyl, fosfát, včelí vosk, glyceryl stearát, PEG - 100 stearas, cetyldimethikon, kaprylyl Methicone, dimetikón, Ethylhexyglycerin, behenylalkohol , polyakrylát sodný, xantánová guma, dimethikon / PEG - 10-15 zosieťovaný polymér, akryláty / C12 - 22 alkylmethakrylát kopolymér, vôňa, edetas EDTA, Etylhexyl stearát, BHT, Trideceth - 6, Polyaminopropyl biguanid, Methylisothiazolinone, diethylhexyl 2, 6-naftalát ,

Rysy Neutrogena UltraSheer Dry dotykovým opaľovanie SPF 50+ (PA +++)

Existuje celý rad tvrdení Neutrogena UltraSheer Dry dotykovým opaľovanie SPF 50+ (PA +++). Čítajte ďalej, aby zistili, aké sú.

load...
 • Tento produkt je popisovaný ako prielom v ochrane pred slnkom.
 • To je stabilizovaná s technológiou HelioplexTM, ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu vyvážený široké spektrum proti starnutiu pokožky UVA a UVB žiarenia pálenie.
 • Dry Dotyková technológia používaná dáva ultra ľahký a non-lesklý povrch.
 • Produkt má jemnú vôňu, čo je dostatočne jemný pre citlivú pokožku.
 • Je vodotesný a potu odolné, a odoláva oderu off.
 • Nekomedogénny.
 • Bez oleja a PABA-free.

Výhody Neutrogena UltraSheer Dry dotykovým opaľovanie SPF 50+ (PA +++)

Tvrdenie tohto produktu nie sú prehnané. Tu sú výhody, ktoré ponúka, ktoré ju dal na vrchole všetkých dobrých zoznamov krém na opaľovanie:

 • PA +++ je najvyšší stupeň ochrany proti žiareniu UVA k dispozícii, čo robí túto jednu z najúčinnejších opaľovací pleťovej vody sú k dispozícii v Indii.
 • Tento opaľovací krém má tiež vysoký SPF, ktorý je vhodný pre drsné leta v Indii.
 • Ochrana širokospektrálny proti UVA a UVB žiareniu pomáha pomalé starnutie a nedošlo k popáleniu.

Ako sa prihlásiť Neutrogena Ultra Sheer Suchý dotykové opaľovanie SPF 50+?

Aplikovať prípravok liberálno do tváre a exponovaných častiach tela 15 - 30 minút predtým, než sa vydáte von na slnko. Znovu ju často najmä po plávaní, predĺženej expozície slnečnému žiareniu, alebo ak ste boli potenia a sušenie uterákov.

Pros

 • Najväčší profesionálny je, že tento krém sa ľahko vstrebáva do pokožky, bez toho, aby zanechal vrstvou tuku. To je super ľahké.
 • Tento produkt je úplne cestovné príjemný. Tesný uzáver bráni akejkoľvek možnosti úniku, zatiaľ čo kompaktný trubice môže ľahko zmestí do každej kabelky.
 • Dlhotrvajúci, pretože jeho vodotesné, pot dôkaz, a anti-rub off funkcie.
 • Účinná ochrana pred slnkom vďaka svojej PA +++ a SPF 50+ vzorce.
 • Ideálny pre všetky typy pleti, vrátane mastnej pleti, pretože jeho prostého oleja, suché touch vzorec. Je tiež ideálny pre ľudí s citlivou pokožkou, pretože jeho mierne vôňa.
 • Nekomedogénny. To bude mať výrobok z spôsobujúce akné alebo upchatie póry, čo môže spôsobiť čierne bodky.
 • Môže byť použitý na tvár, rovnako ako vaše telo.
 • Nie je bielenie pleti.
 • Trochu ide dlhú cestu.
 • Produkt je cenovo dostupný a ľahko dostupné v obchodoch s krásy a na e-commerce webové stránky, ako je Amazon.

Moje skúsenosti s Neutrogena Ultra Sheer Dry dotykovým krém na opaľovanie SPF 50+

To je určite, nie je pochýb o tom, jeden z mojich vôbec najobľúbenejších produktov. Mohol by som byť skreslená, pretože moje lásky pre produkty Neutrogena je. Ja tiež použiť ich dôkladného čistenia Cleanser v lete, keď môj tvár má tendenciu sa dostať naozaj spotený. Bol som pomocou tohto opaľovací krém zapínať a vypínať, pretože v roku 2017, keď som bol na vysokej škole.

Bol som trochu váhala najprv ku kúpe tohto produktu, pretože môžete nájsť iné blokátory, ktoré sú oveľa viac rozpočet-priateľské (bytia študent, to bol problém). Ale akonáhle som to, som si uvedomil, že niečo výrobok ide dlhú cestu, a tak cena je vlastne celkom rozumné.

Spomínam si, že v tej dobe, to získal veľkú popularitu, pretože jeho PA +++ vzorce a ochranou proti UVA žiareniu. Bol som kúpanie v lete a zúfalo potreboval vodotesný opaľovací krém. Urobil som trochu výskumu, a dovoľte mi povedať, nebol som sklamaný.

Aj použiť opaľovací krém raz pred odchodom do práce a zase na ceste späť domov. Milujem jemnú vôňu a aké to je na mojej koži. Mám malinký pupienok problém, ktorý vzplanie, keď použijem príliš veľa produktov. Ale Neutrogena UltraSheer Čistenie Dotykový Sunblock SPF 50+ (PA +++) nespôsobí tento problém. To tiež pomáha udržať svoju kožu hydratovanú do určitej miery.

Ja určite dokúpiť ako som robil za pár rokov.

Množstvo a Cena

 • 30 ml pre Rs. 199 / -
 • 88 ml pre RS. 480 / -

Doba použiteľnosti: 24 mesiacov

Rating

Nechcem to robiť príliš často, ale Dávam 5 tohto produktu - 5.

Budem Odporučiť?

Odporučila by som tento produkt pre každého. Hodí sa na všetky typy pleti, pretože o tom, ako extrémne ľahké, že je na vašej pokožke. A pretože to je tak ideálny pre letné, môže byť použitý po celý rok príliš.

Získať ho sem!

Indickí leta, tiež môžu byť riešené. Potrebujete k tomu len tie správne produkty na vašej strane, ktoré vám pomôžu dostať sa cez. Ste použil Neutrogena UltraSheer Čistenie Dotykový Sunblock SPF 50+ (PA +++)? Povedzte nám o svojich skúsenostiach v sekcii Komentáre nižšie.

load...