Starostlivosť o kožu

Najlepšie značky značky Baby - naše top 10

Najlepšie značky značky Baby - naše top 10

Ste matka, ktorá práve doručil zväzok radosti? Alebo ste rádoby Matka čaká na vaše dieťa maznať v náručí? Premýšľali ste zmeniť svoj šatník a zaviesť produkty, ktoré uspokoja požiadavky na vaše deti? Ak áno, potom mám najnovšie informácie, ktoré vás aktualizuje s výrobkami pre malé deti v zozname obľúbených a non-favoritov.

Je dôležité mať kvalitné produkty, ktoré pomôžu vaše dieťa mať zdravé detstvo. Trochu výskumu vám pomôže dozvedieť sa viac o výrobky pre malé deti.

The Best Baby Product Brands V Indii

Tu som vám poskytne zoznam hlavných produktov starostlivosti o dieťa sú k dispozícii v Indii.

1. Johnson & Johnson:

Áno, sme použili v našom detstve, takže je pre nás prirodzené nasledovať rovnaký pre naše deti. Táto značka bola nedávno v správach zo všetkých zlých dôvodov. Tento nepatrí do môjho obľúbeného zoznamu, aj keď je to jeden z dobre známych výrobcov dieťa produktov v Indii, pretože zložiek nájdených vo svojom širokom sortimente.

load...

2. Mothercare:

Sortiment výrobkov v Mothercare je známe, že sa skladá z prírodných extraktov a je hypoalergénny. Tieto výrobky sú dermatologicky testované. Výrobky detskej nie sú len ich jediným forte; majú tiež širokú škálu príslušenstva, nábytok a príslušenstvo, a oblečenie, ktoré sú k dispozícii on-line, rovnako ako v reťazci predajní. To je určite na mojom zozname najlepších výrobkov pre deti!

3. Pigeon:

Ešte ďalšie výhodné dieťa produkt v Indii, táto značka je väčšinou do detských výrobkov a doplnkov. Kým dieťa produkty nie sú v mojom zozname obľúbených, príslušenstvo, či sú.

4. Mee Mee:

Táto značka ako Mothercare ponúka širokú škálu produktov, ktoré zahŕňajú materstvo oblečenie, dojčenské oblečenie, doplnky, hračky a veľa detských výrobkov. Radšej túto.

load...

5. Omved:

Majú limitovanú kolekciu výrobkov pre deti od odpalísk, šampóny, telo umýva, mydiel, masážnych olejov a ubtans. Ide o organické a prírodné značky ideálne pre deti. Jediný zádrhel je, že výrobky sú na drahé strane, ale ja by som nikdy kompromisy na koži moje dieťa, takže som ignorovať cenu.

6. Rustic Art:

Ďalšie organické a prírodné značky, ale má len tri produkty pre deti. Tie sa skladajú z prania bielizne, mydlo a masážne oleje v dvoch variantoch. Premývacia bielizeň je úplne ekologické a voda, v ktorom pranie bielizne môžu byť použité pre vodné rastliny. Tak, vy ste opúšťať priestor pre lepšiu planétu!

7. Himalaya:

Výrobky pre starostlivosť o dieťa Himalaya je známe, že sú vyrobené z čistých Ajurvédske formulácií, ktoré obsahujú čisté rastlinné aktívne látky. Efektívne, upokojujúce a mierna, tieto produkty udržiavať pokožku Vášho dieťaťa vyživované.

8. Chicco - Čistý Bio:

Jedná sa o relatívne nový kontrolovaného ekologického rozmedzí od Chicco, čo je niečo, čo sa teším na to skúsiť. Popisky hovoria, že 99% zložiek sú z prírodných zdrojov, a 10% sú z ekologického poľnohospodárstva.

9. Sebamed:

Nikdy som nebral to dieťa produktové značky v Indii a všetko, čo viem, je, že urobil svoj vstup na indický trh v nedávnej dobe. Majú mydla, umývanie tela, šampón a pleťové vody v ich sortimente výrobkov pre deti. Etikety sú čítané ako mydlo zadarmo, ale nie som si istý, či to znamená, že SLS zadarmo.

10. Farlin:

Táto značka je veľmi populárny pre doplnky pre dojčatá. Ich ponuka širokú škálu výrobkov pre deti, ako sú bezpečnostné príslušenstvo, vlhčené obrúsky, plienky, dojčenské fľaše a ďalšie. Jednoducho to všetko! Ja by som určite odporučil im za kvalitné príslušenstvo, ktoré ponúkajú.

Ako mama, odporúčate značku, ktorá môžem pridať do tohto zoznamu? Neváhajte a podeľte sa o svoje názory na túto tému!

load...