Starostlivosť o kožu

Najlepšie YSL Parfumy pre ženy - naše top 10

Najlepšie YSL Parfumy pre ženy - naše top 10

Yves Saint Laurent alebo YSL značka je známa pre svoju veľmi ženské rady parfumov, ktoré sú jedinečné a veľmi vzácne. Tu sú moje top 10 YSL parfémov pre ženy:

Top 10 YSL Parfumy pre ženy

1. Baby Doll Yves Saint Laurent:

Baby Doll je elegantný ešte úplne zábavné, mladistvý a svieža vôňa od YSL. Kľúčové správy patrí pomaranč, čierne ríbezle, ananás a čerstvých jabĺk. V srdci vône leží vôňa frézie, ruže, heliotrop a konvalinky na báze tonka, céder, vanilky a kadidla.

2. Paris Yves Saint Laurent:

Inšpirovaný mestom lásky, "Paris" je pocta romantiky. Vôňa začína s vôňou fialky a bergamotu s miliónom ruží rôzneho druhu v jeho strede na báze drevitých poznámok. Sophia Grojsman je nos za týmto lákavé vône.

load...

3. Ópium Orient Extreme:

Ako už názov napovedá, jedná sa o orientálne vône s množstvom korenia špeciálne navrhnutý pre ženy dnes. To bolo vypustené v roku 2007 a má kľúčové tóny konvalinky, bergamot a mandarínky so strednými vôňou jazmínu, klinčeka a pár korením na báze pačuli, vanilky, jantáru a opoponax.

4. Baby Doll Candy Pink:

Ide o limitovanú edíciu od YSL sa začala v roku 2005 a má tóny rebarbora, grapefruit, červené ríbezle, zázvoru, biele ruže, frézie, céder a karafiátov.

load...

5. Baby Doll Lucky Game:

Baby Doll Lucky Game je sladká a kvetinová vôňa od YSL, ktorý sa začal v roku 2006. Táto vôňa je vybavený vôňou granátového jablka, rebarbory, zázvoru, broskyňa, frézia, broskyňa, céder, grapefruitu, kardamónu a červené bobule.

6. Baby Doll Magic

Baby Doll Magic je kvetinová a ovocná YSL vôňa pre ženy, ktorá sa začala v roku 2008 a rysy vôňou mučenky, jazmínu, pižma a grapefruitu.

7. Kino:

Slávny Jacques Cavallier je nos za tento parfum Cinema. Ako už názov napovedá, táto vôňa so sebou prináša očarujúce dotyk sláve a vždy chytí pozornosť. Vôňa je lákavá kombinácia sladkej a prachovým vanilky a pižma, opulentné, balsamico, jantáru, amarylis a pivonky.

8. Elle Intense parfumovaná voda:

Začala v prameňoch roku 2008, je to sexy parfum, ktorý má veľmi hlasné a ovocnú vôňu k nemu. Vôňa začína vôňou liči a malinami s kosatca, ružové ovocie a jazmínu na jeho srdce a pačuli, benzoin a jantáru ako svoje základne.

9. Elle Šokujúce:

Ide o limitovanú edíciu vône bola zahájená v roku 2009 a má kvetinové a ovocné esencie. Skladá sa z pivonky, zázvoru a mandarínok, aróma na báze santalového dreva a pižma.

10. Znovu lásky:

V láske je opäť parfum vytvoril slávny Jean-Claude Ellena a bol zahájený v roku 1998. Je to vôňa romantiky, lásky a vášne s vôňou celej záhrade nakreslené vo fľaši. Vôňa je zmes vôní brimbelle, pižma, jemný pivonka a malín.

Dúfam, že tento článok o YSL parfémov pre ženy vám pomôže vybrať ten správny pre vás.

load...