Starostlivosť o kožu

Najlepšie VLCC tváre Umývacie produkty - náš top 10

Najlepšie VLCC tváre Umývacie produkty - náš top 10

VLCC bola zahájená známeho podnikateľa New Delhi založené, Vandana Luthra v roku 1989. Cieľom tejto spoločnosti je, že transformácia životy a určite zmenil osobnej starostlivosti a wellness priemyslu. To má revolúcii spôsob, akým ľudia myslia a používať kozmetické výrobky. Výrobky VLCC sú široko používané vo viac ako 300 miestach. To má pre každého niečo. Tu sú top 10 VLCC face wash produkty.

VLCC Face Wash Products

1. VLCC Insta Fair & Glow Clear Skin Face Wash:

Určený pre osoby s mastnou a pupienok náchylné kožu, to VLCC face wash pre mastnú pleť prichádza s dobroty moruše a mäty. Mulberry je známy pre svoje pleti zlepšujúce vlastnosti. Čistí nečistoty a zanecháva vašu tvár pocit chladu. 50-ml balenie sa bude predávať za Rs. 49.

load...

2. VLCC Witch Hazel & Rose Water Gentle Face Wash:

Ako už názov napovedá, tento VLCC face wash je určený pre osoby s miernym a citlivú pokožku. Obohatený o liesky, ružovú vodu, med, riasy a niektoré moruše extraktov, je to dobré pre hlbokú hydratáciu nevyschne kožu. Vonia ružové a sladké a je k dispozícii na Rs. 195 v lisovacej trubice 175 ml.

3. VLCC Alpine Mint & Tea Tree Gentle Osviežujúci Face Wash:

Zabalené s výťažkami z alpskej mäta, tea tree oil a rias, to face wash je pre ľudí s normálnou až mastnú pleť. Tea Tree extrakty pôsobí ako veľký anti-septik pre akné náchylné kožu, zatiaľ čo Alpine mint hlboko čistí tvoju tvár. Odstraňuje prebytočnú akné spôsobujúce olej z vašej pokožky. Lisovacie trubice 175 ml stojí na Rs. 195.

load...

4. VLCC Daily Protect proti škodlivinám Face Wash:

K dispozícii v rúrkach 50 ml pre Rs. 49, tento VLCC face wash je pre boj s zmätok, ktorý znečistenie spôsobuje na koži. Ako názov napovedá, že je anti-znečistenia na tvár s výťažkami z oranžového a zeleného čaju. Vonia to ako pomaranče a zanecháva pokožku jemnú a vláčnu.

5. VLCC Anti-tan Skin Lightening Face Wash:

Táto VLCC proti opálenie na tvár produkt je určený pre všetky typy pleti. To čistí tvoju tvár, zatiaľ čo odstránenie opálenie. Najlepšie sa hodí pre leto, to face wash má výťažky z moruše, kiwi, vitamín C, med a niekoľkých ďalších prísad. Je k dispozícii v tubách po 50 gramoch, cenený u Rs. 95.

6. VLCC Skin Defense Melia Face Wash:

Cenený u Rs. 125 na 100 ml fľašu, to VLCC face wash ponúka ochranu proti akné a hlboko čistí pokožku jemne. Nezáleží zanechá vašu pleť suchá a kontroluje sekréciu kožného mazu rovnako.

7. VLCC kaktusy & Litchi Jemný hydratačný na tvár:

Ak sa stretnete s mastnú pleť v lete a šupinatá koža počas zimy, to face wash je pre vás potom. K dispozícii pre Rs. 195 v rúrke 175 ml, je to dobré pre hydratáciu pleti odstraňuje nečistoty a je šetrná k vašej tvári.

8. VLCC Wild Kurkuma Face Wash:

To face wash prichádza s prirodzenou dobrotou kurkumy a medu. Chráni pokožku pred poškodením a zvyšuje vašu pleť. Čistí póry a necháva vás pocit sviežosti a brnenia. To je cenený u Rs. 125 na 100 ml fľaši.

9. VLCC Acne Care Control Oil Face Wash:

To VLCC face wash je určená pre všetkých tých ľudí, ktorí sa neustále stretávajú s problémami s akné. Dodáva sa s výťažkami z klinčekov a mentol. Klinček je anti-bakteriálne vlastnosti pomáhajú kontrolovať akné. To tiež robí vaša pleť jasné. Mentol dáva osviežujúci pocit. Tento výrobok má silný zápach vďaka obsahu klinčekov. To je cenený u Rs. 49 pre 50ml skúmavky.

10. VLCC Mandarin & Tomato Natural Férovosť Face Wash:

Určený pre ľudí s zmiešanú pleť, to face wash je mydlo zadarmo a má aktívne zložky, ako sú paradajky a mandarínky. Tieto postupy pomáhajú znížiť škvrny a pigmentácie. To vyživuje pokožku prirodzene a dáva vám svetla a svetelný pleti. Cenený u Rs. 175 na 150 ml skúmavky, to VLCC tvár má mierne paradajka vôňu.

Takže to boli naše top 10 VLCC face wash produkty. Choďte do toho a vyskúšať novú, ak ešte nie. Prosím, zanechajte nám komentár a podeľte sa o svoje názory v tomto článku. Vďaka!

load...