Starostlivosť o kožu

Najlepšie umývanie tváre pre citlivú pleť - náš top 10

Najlepšie umývanie tváre pre citlivú pleť - náš top 10

Nájdenie ideálne Face Wash pre ľudí s citlivou pokožkou je veľmi ťažké, pretože všetko, čo obsahuje chemické látky v dnešnej dobe. A to preto hon za najlepšiu tvár bola pre citlivú pokožku začal! Výsledkom je tento zoznam najefektívnejším citlivú pleť tváre Wash

Čítajte ďalej sa dozvedieť viac o hornej 10 Face Wash pre citlivú pokožku.

1. Kaya Skin Clinic Face Cleanser pre citlivú pokožku:

Je špeciálne vyrobené pre ľudí s citlivou pokožkou a čistí dôkladne tvár. Nebudete cítiť pálenie či dráždivý pocit pri používaní ju. Je to mydlo zadarmo a tiež umýva mierne make-up. Cena je o niečo vyššia, ale je to stojí za každý cent.

load...

2. L'Oreal Go 360 Clean Hlboká Mlieko na tvár pre citlivú pokožku:

To face wash hlboko čistí váš tvár bez podráždenia alebo vysúšania svoju tvár. To tiež riadi pupienok a ďalšie breakouts do značnej miery. Dodáva sa v slušnú cenu s scrublet čo činí aplikácie jednoduchšie. To tiež dáva chladivý pocit v tvár, pretože obsahuje mentol.

3. Amway Attitude čistiace pre mastnú pleť:

To je veľmi mierne a šetrné tvár umyť, a navyše je dermatologicky testované. Čistí preč olej z tváre, bez toho by to v suchu a naťahovacie. To tiež odstraňuje make-up stopy z tváre a bráni vám v prestávke outs.

load...

4. Cetaphil čistiace mlieko pre citlivú pokožku:

Meno vás môže zmiasť, ale nie je to mlieko, je to čističi. Je to veľmi jemný a šetrný, že odplaví všetky nečistoty z tváre, bez toho by to vyvolalo nejaké pálenie. To je špeciálne navrhnutý pre citlivú pokožku, ako názov napovedá. Je to non voňajúce a vreckový priateľské. Ak máte citlivú pokožku, potom rozhodne dať tento jeden pokus.

5. Lakmat Sun Expert Skin Lightening + DeTan po Sun Face Wash:

Je ideálny pre ľudí s citlivou pokožkou, pretože je to veľmi mierny a láskavý. Dodáva sa s upokojujúce vôňou a čistí tvár úplne. To tiež odstraňuje mierne opálenie, ktorý je čerešničkou jeden koláč. To je veľmi cenovo dostupné a ľahko dostupné.

6. Tekuté Neutrogena Čistý Mild Mlieko na tvár:

To face wash robí pleť úplne čisté a zdravo vyzerajúce. Jeho apt citlivú pokožku, pretože umývanie tváre je naozaj mierne, alebo ich mal povedať najmiernejšie. Odstraňuje tiež make-up. To neznamená, že koža suchá alebo naťahovacie vôbec. Ak ste trpia akné, potom vám pomôže, pretože ovláda vypuknúť a iné problémy taky.

7. VLCC Witch Hazel & Rose Water Gentle Face Wash:

Samotný názov hovorí, jemná a je to skutočne veľmi mierny a jemný tvár umyť. Je to mydlo zadarmo, ale stále to čistí dôkladne tvár a dostane ľahko vyprať bezo zvyšku za sebou. Je vhodný pre osoby so suchou citlivú pokožku a je to, musí snažiť '.

8. Olay Gentle Foaming Face Wash:

Ak ste citlivú pokožku a nenašli vašu tvár umyť ešte skúste Olay šetrné umývanie tváre. Je neobsahuje mydlo, ale stále čistí tvár úplne robiť to žiarivý. To nemá žiadnu vôňu, ktorá je tiež dobré pre citlivé nosy. To žije až do svojej nároky a nespôsobí akýkoľvek vypuknúť na citlivú pokožku.

9. Svieža Aqua Marina čistiace:

Umývanie tváre umožňuje detskú pokožku Soft bez podráždenia ho do akejkoľvek záležitosti. To tiež odstraňuje mierne opálenie a pigmentácie, ak máte nejaké. To nevysychá pokožku a je vhodný pre všetky typy pleti. Vôňa je veľmi ovocná, ktorý zostane s vami dlho. Je ideálny pre ľudí s citlivou a podráždenú pokožku.

10. Clinique spláchnuť Gel dennej starostlivosti:

Clinique nedávno spustila veľa dobrých produktov, medzi ktorými je jedna to face wash. To je 100% alergia testované a bez parfumácie, ktorý robí to vhodný pre ľudí s citlivou pokožkou. Čistí tvár, bez tvár pružný a suchý. Je to jeden z najlepších čistiace prostriedky a je vysoko odporúčané pre každého.

Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...