Starostlivosť o kožu

Najlepšie tonery pre suchú pokožku - naša špička 10

Najlepšie tonery pre suchú pokožku - naša špička 10

CTM (čistiace, tónovacie a hydratačné) je významnou súčasťou režimu starostlivosti o krásu. Predpokladá sa, že tónovanie je určený pre ľudí, ktorí majú mastnú pleť; Avšak, to je dôležité pre suchou pleťou ľudí. Tonery absorbovať prebytočnú mastnotu vo svojej koži a tiež pomôcť pri odstraňovaní zvyšné stopy nečistôt. Tu máme zoznam 10 najlepších tonerov, ktorý bude vyhovovať ľuďom, ktorí majú suchú pleť kože.

1. Clarins Extra Comforting tónovacie Lotion:

Dodáva sa v priesvitnej fľaštičky a má vodnatý konzistenciu. To obsahuje všetky prírodné ingrediencie a je bez alkoholu. Tento nádherný toner nebude koža suchá alebo pružný a je najvhodnejší pre ľudí s suchú pleť. To má tiež hydratačné účinky.

load...

2. VLCC koža Defense Rose Water Toner:

Tento toner sa skladá z prírodných ingrediencií, ktorý dáva upokojujúcu a relaxačnú atmosféru na vašej tvári. Okrem toho, že tiež prichádza za prijateľnú cenu. To je najlepšie prírodné toner pre suchú pleť.

3. Biotique Uhorka vody Toner:

Tento toner je dodávaný v zelenej priesvitnej fľaši a je plná prírodných zložiek. Dodatočnou výhodou tohto nádherného tonera je, že pracuje na veľké póry vo vašej tvári, bez vaša pleť suchá. Je bez alkoholu a tiež čistí váš tvár úplne čo zabránilo kožné problémy. To je ďalší toner, ktorý môže napadnúť o pozíciu najlepšieho toner pre suchú pokožku.

load...

4. Neutrogena bez alkoholu Toner:

To bez alkoholu toner sa najlepšie hodí pre suchú a citlivú pokožku, pretože je veľmi jemný ešte odstraňuje nečistoty ľahko. Tento úžasný toner tiež pomáha pri prevencii čierne bodky, akné či iných akné. Toto magické toner je, musí mať 'produkt pre ľudí so suchou pokožkou.

5. Fabindia Levanduľa kože Toner:

Tento toner hydratuje suchú pleť, bez toho by to naťahovacie. Obsah levandule v tomto tonera upokojuje pokožku a čistí pokožku úplne a nezanecháva špinu za sebou. Je bez alkoholu a vreckový priateľské taky.

6. Lotus Herbal Rose tón:

Tento bylinný toner má hydratačné vlastnosti, ktoré robia váš tvár hydratovaná a nie je pružný. Dodáva sa v spreji, ktorý je vhodný na použitie. Vôňa je podobná okvetnými lístkami ruží, ktorý uvoľňuje pokožku. Pri pravidelnom používaní veľké póry v tvári znižuje a má za následok zdravú kožu. Je to tiež cena slušne.

7. Jovees Rose Skin Toner:

Tento toner je dodávaný v spreji a funguje to skvele ako toner pre suchú pokožku. Udržuje pokožku hydratovanú vďaka svojim hydratačným vlastnostiam. Nebude opustiť svoju tvár suché alebo pružný. Obsahuje prírodné ingrediencie a je tiež veľmi cenovo dostupné.

8. Neutrogena Hlboká Clean Blackhead Chladenie Toner:

Tento toner zanecháva pokožku úplne čisté a tiež zmenší otvorené póry. To tiež dáva pocit chladu a pomáha pri znižovaní pupienok a ďalšie prestávku outs. Dodáva sa v priateľskom fľaše cestovnej taky. Toner je alergia testovaný tak aj ľudia s citlivou pokožkou môžu používať, ale nie je to bez alkoholu. Celkovo možno povedať, že je to pekná toner, ktorý žije až do svojej nároky.

9. Aróma Mágia Aromatické Toner:

Tento toner udržuje vaše pleť hydratovaná a je ideálny pre suchú pleť. Čistí pokožku úplne bezo zvyšku nečistôt za sebou. Toner Tóny a spevňuje pokožku. Dodáva sa v priaznivú cenu a jednu fľašu trvá po dobu 2 - 3 mesiacov, pokiaľ sa používa dvakrát denne. Je to musí snažiť pre suchú pleť.

10. Body Shop Vitamín E Hydratačný Toner:

Tento toner má ľahkú konzistenciu a vstrebáva do pokožky veľmi rýchlo. Hydratuje suchú pokožku a poskytuje chladivý pocit. To tiež obsahuje vitamín E, čo je ďalšou výhodou. Toner je bez alkoholu.

Dúfam, že sa vám páčil článok. Prosím, zanechajte nám komentár.

load...