Starostlivosť o kožu

Najlepšie Tommy dievčenské parfumy - náš top 10

Najlepšie Tommy dievčenské parfumy - náš top 10

Tommy Girl je známe, že je milujúci zábavu, elegantné a sexy! To je presne to, čo parfumy Tommy Girl označujú rovnako. Zoberme si rýchly pohľad na niektoré z najlepších vôní z Tommy Girl, pre Tommy Girl.

1. Tommy Girl:

Jedná sa o klasický Tommy parfum, ktorého vôňa je kvetinové a ovocné bázy. Začal v roku 1996, Tommy Girl vďačí za svoj úspech na svojich tvorcov Calice Becker. Vôňa je zmes Camellia, čierne ríbezle, jablko kvetu, mandarínky a pomaranča spolu s mäty, citróna, grapefruitu, fialová, jazmínu, santalového dreva, cédru a zemolezu.

2. T Girl:

Začal v roku 2001, jedná sa o kompletnú kvetinový aldeyde najmä pre ženy dnes. Vrchné tóny tejto vône patrí mandarínky a bergamotu s nádychom ľalie, ruže, pižma, jantáru a zmesi exotického dreva. Má veľmi energický a živý pocit k tomu.

load...

3. Tommy Girl 10:

Tommy Girl 10 bol predstavený pri príležitosti 10. Výročia parfumov Tommy Hilfiger. To líčil americkú cestu cez jeho vôňu. Vôňa iskry dobrodružstvo a živú iskru sviežosti, ktorá je dlhotrvajúci. Vôňa je na tóny čerstvého grapefruitu, hruška, mandarínka a divokých brusníc.

 4. Tommy Girl Jeans:

Po svojom uvedení na trh v roku 2003, ženy na celom svete sa zbláznil pre Tommy Girl Jeans. Jedná sa o kvetinový aldehyd spolu s niektorými silnými ovocnými tónmi. Jeden môže cítiť čučoriedka, jabloň, mandarínka a kamélie v každom spreji tejto dlhotrvajúca vôňa.

load...

5. Tommy Girl Summer Cologne 2005:

Tommy Girl Summer Cologne 2005 je kvetinový aldehyd, najmä vytvorený pre ženu milujúci zábavu. Začaté v roku 2005, táto vôňa vďačí za svoj kredit pre Frank Voelkl. Má vôňu mandarínky, grapefruity, hrušky, uhorky, limetkovú orgovánu, jazmínu, zemolezu a mlieko.

6. Tommy Girl Summer:

Pričom vychádzala z vĺn Atlantiku prúdiacej k tridsať brehu, Tommy Hilfiger predstavil Tommy Girl Leto v roku 2007. Prináša v predstavách piesočné duny, staré veterné mlyny a drevených chatiek v dobách. Je to ideálne letné krajiny. Má vôňu kyslú a sladkú rebarbory ​​poznámky, brusnice, lesklý citróna a jahody.

7. Tommy Girl Leto 2012:

Po úspechu Tommy Girl Summer, každý rok jedinečnú vôňu je spustený každé leto. Jedným z úspešných dodatky k tejto línii, ak to leto 2017. To má veľmi pokojný a ovocnú vôňu k nemu a skladá sa z exotického ovocia scentss ako červených bobúľ, guava, vápna, magnólie a kvet.

8. Tommy Girl Leto 2011:

Limitovaná edícia z roku 2016 a v nadväznosti na úspech Tommy Girl Summer Tento parfum ukradol veľa sŕdc. To je inšpirované chladnej vody a čerstvé kvety, ktoré kvitnú v bezprostrednej blízkosti ústia vodného útvaru. Magnolia vône tvorí základ tohto parfumu.

9. Tommy Girl Leto 2010:

Je to vzrušujúce limitovaná edícia z kolekcie Summer. Je iskry letné dobrodružstvo. Má vôňu marhuľového kvetu, morocaan akácie, jantáru a Virginie cédru.

10. Eau de Prep Tommy Girl:

Tento parfum od Tommy Girl je veľmi športové a dobrodružná alebo obeť za moderné a živé dievčatá. Ružové korenie, fialové lístie a zelené jablko tvoria jadro tejto vône. To je zbieral od vôňou hloh, santalového dreva a pižma.

load...