Starostlivosť o kožu

Najlepšie telové mlieko pre mastnú pleť - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie telové mlieko pre mastnú pleť - naše 10 najlepších výberov

V priebehu obdobia, telo potrebuje ďalšie hydratačné udržať svoj lesk a udržať vláčnu pokožku. Ľudia všeobecne myslia mastná pleť nepotrebuje žiadnu zvláštnu pozornosť a starostlivosť, ale určite robiť. Tu sú top 10 telové mlieka pre mastnú pleť k dispozícii na trhu.

Najlepšie Telové mlieko pre mastnú pleť - Top 10

Majme pohľad na top 10 telových mliek pre mastnú pleť:

1. The Body Shop - Shea Whip telové mlieko:

Všetky dobroty vitamínu A a E je možné vidieť po použití tejto telové mlieko pre mastnú pleť. To stojí Rs. 245 pre 60 ml balenie je ale stojí za každý paisa strávite na to. Aplikuje sa raz denne a získať úžasné kožu, ktorá je bohatá, zamatovo a bez problému, ktorý tiež po celý deň. Udržuje pleť vláčnu, jemnú a dobre hydratovaná.

load...

2. Oživiť Aloe Vera a uhorkou Hand & Body Lotion:

Pre tých, ktorí hľadajú perfektné telové mlieko pre mastnú pleť, to je produkt pre vás. Veľmi ľahká a šetrná k pokožke, tento výrobok oživiť nevyvoláva alergie a udržuje pokožku prirodzene hydratovanú. Skladba nie je príliš ťažký a dodáva svieži pocit.

3. VLCC Prírodné vedy kakaové maslo hydratačné telové mlieko SPF 15:

Potrebnú hydratáciu je ďalšia výhoda dostanete s týmto hydrantu je SPF. Chráni pokožku pred stmavnutie a zabraňuje škodlivým účinkom UV žiarenia. Prichádzajúce z populárnej značky VLCC Tento krém je koža vláčna a žiariace a odoberá lesk, ktorý extrémne mastnú pleť zvyčajne trpia.

load...

4. Vazelína Aloe Fresh hydratačné telové mlieko:

To nemusí byť veľmi vysoko cenený, ale jeho účinky, aby to závislosť. Je to nielen robí pleť svetlejšie, ale tiež dáva vám čistý a svieži pocit, raz použité. Chráni pokožku pred vysúšaním, po dobu dlhšiu ako 15 hodín.

5. Bath and Body Works Secret Wonderland Telové mlieko:

Vitamín E, bambucké maslo a jojobový olej sú hlavné zložky tohto produktu. Každá z týchto zložiek funguje skvele udržiavať pokožku tónovaný a svetlo. Dávajú matný povrch a bráni telo pred sušením po celý deň.

6. Joy Čistý Aloe All Purpose telové mlieko:

Toto telové mlieko má kľúčové vlastnosti, ako je zníženie pigmentácie kože, zabráni škodám zo slnečného žiarenia a škodlivým UV žiarením a robiť na koži cíti svetlo pretože aloe extraktov. Ak máte zostať vonku po väčšinu času je ďalšou výhodou je to, že bráni hromadeniu prachu a špiny na tele.

7. Himalaya Ochranné telové mlieko:

So svojimi neem extrakty, chrániaci mlieko bráni akejkoľvek erupcií a podráždenie pokožky spôsobené na mastnú pleť. Je nemastný, dostane vstrebáva v tele a chránia pleť po dobu 20 hodín po aplikácii raz za deň. Jedná sa o každodenné používanie produktu a nie príliš vysoké ceny príliš.

8. Garnier Essential Care Denný hydratačný krém:

Kľúčovým prvkom, ktorý robí tento produkt odlišuje, je jeho matný efekt a skutočnosť, že použitie tohto krém neupcháva póry. S mastnú pleť, je potrebné skoncovať s leskom a toto telové mlieko vás nesklame. Je dermatologicky testovaný a nevyvoláva alergie alebo vyrážky na tele.

9. Vyčistite a Clear Skin Balancing nemastná hydratačné:

To je ďalší najlepšie telové mlieko pre mastnú pleť. Navrhnutý špeciálne pre mastnú pleť Tento krém vyživuje pokožku zvnútra a je veľmi lacno cenovo príliš. Je tiež dobré pre citlivú pokožku a zabraňuje trhliny a šupinatá koža. Uvedená cena je Rs. 80 na 100 ml balenie a. Prípravok je veľmi ľahký a neškodný a môžu byť preto použité teenagerov rovnako.

10. Aróma Mágia Mandľový hydratačný krém:

So všetkými dobrými vlastnosťami mandlí, tento hydratačný krém je koža jemná, žiarivý, zdravý a hydratovanú. Je nemastné a nelepivé - najlepšie hodí pre mastnú pleť. Budete potrebovať veľmi malú sumu krém hydratujú celé telo; Hodnota za peniaze naozaj.

Dobre udržiavané pre telo vyžaruje zvláštne radosť z jeho vlastnej. Starostlivosť o mastnú pleť s tými správnymi elixírov je niečo, čo sa dá naučiť, a tak veľa zaujímavých a užitočných produktov asi, že to nikdy nebude úloha, vyzerá dobre, deň za dňom.

load...