Starostlivosť o kožu

Najlepšie telové balzamy na pery - naše top 10

Najlepšie telové balzamy na pery - naše top 10

Kto nechce mäkké, hladké a zulíbání pery? Viem, že vy a teraz dosiahnuť lesklé pery nie je vôbec zložité. Všetko, čo potrebujete, je dobrý balzam na pery. Dnes budem robiť zoznam top 10 Body Shop balzamy na pery od Body Shop práve pre vás.

The Body Shop je dobre známa značka, ktorá bola slúži ľuďom s ich úžasné kozmetické výrobky. Táto značka je proti testovaniu na zvieratách, ktorý robí to viac vhodný pre použitie. Tu je zoznam. Dúfam, že to pomôže.

Najlepšie Body Shop balzamy

1. Body Shop Balzam Stick - Pink Berry:

Tento balzam na pery z TBS má veľmi príjemnú vôňu bobúľ, ktoré nie je cez poháňať vôbec. Je to úplný balzam a je ideálny pre každodenné nosenie, ako si ho môžete nosiť pod rúžu zvýšiť ich výdrž. Udržuje pery hydratovanú po dlhú dobu a udržuje ich hydratovaná taky. Vytrvalosť je tiež veľmi dobrá a zostáva po dobu približne 5 hodín. Ak ste fanúšikom čírou balzamy na pery a potom toto je pre vás.

load...

Cena: Rs. 395

2. Body Shop Born Lippy Raspberry balzam na pery:

Tento balzam na pery je dodávaný v atraktívnom obale a má veľmi príjemnú vôňu, ktorá zostáva dlho s vami. Obsahuje včelí vosk, ktorý hydratuje suché pery pre niekoľko hodín; to tiež obsahuje malina extrakty a lanolín, ktoré poskytujú ovocnú chuť a chrániť vaše pery od získania suché. Nie je to úplný a má mierny ružovkastú farbu, ktorá je vhodné pre každodenné nosenie, kedy nepotrebujete žiadne zvláštne farbu na vašich perách. To tiež dodáva lesk na pery a udržuje ich hydratovaná.

load...

Cena: Rs. 200 pre 10 ml

3. Body Shop Pikantné Vanilla balzam na pery:

To Vanilla balzam na pery z TBS obsahuje včelí vosk, kakaové maslo a vanilkové extrakty, ktoré udržia vaše pery hydratované a zvlhčenie po celý deň. Je to úplný balzam na pery, ktoré z neho robí ideálny základňu pre rúže a lesky na pery. To zostane na dlho, a tiež zvyšuje výdrž iných produktov. Vôňa je veľmi príjemná a chráni pery pred popraskanie a sušenie. To je paraben zadarmo príliš čo je výhodou.

Cena: Rs. 340 na 15 ml

4. Body Shop Sladký Lemon Lip Butter:

Ak máte extrémne suché a popraskané pery, potom to lip maslo z TBS je pre vás, pretože zanecháva pery hladké, mäkké a hydratovanú. Textúra je maslové hladký a ľahko kĺže na pery. To hydratuje pery po dobu asi 4 hodín a obsahuje citrónový olej, včelí vosk, ricínový olej a mnohé ďalšie zložky, ktoré pomáhajú pri zlepšenie štruktúry na pery.

Cena: Rs. 245 na 10 ml.

5. Body Shop Pink Grapefruit Lip Butter:

To karosárne balzam na pery je vyrobená zo všetkých prírodných zložiek a udržuje vaše pery hydratovanú po dlhú dobu a zároveň bráni ich popraskaniu. Dodáva sa v atraktívnom balení a má veľmi príjemnú vôňu. Je to skvelá základňa rúž, ako to je úplný a nezanecháva biele obsadenie pozadu. Ak vám nevadí, že vane obal, potom by ste mali určite dať tento jeden vyskúšať.

Cena: 285 INR 8,5 g

6. Body Shop Lip Roll na Coconut:

Jedná sa o veľmi inovatívne balzam na pery z TBS a to robí divy pre suché a popraskané pery. Ret balzam karosárne má kovový valček na vrchole a to je v pohode pri aplikácii na pery. Je ľahký a necíti ťažká alebo mastná. Je to úplný a to je to, čo z neho robí ideálny základňu pre rúžu a komentuje. Má mierne kokosovú vôňu, ktorá je príjemná a nie je príliš silný. Prísady používané v ňom je príliš všetko prirodzené.

Cena: 310 Rs

7. Body Shop Passionberry balzam na pery:

Tento balzam na pery v odtieni - exotická bobule a má veľmi príjemnú vôňu. Ak máte radi zľahka hydratovaná pery potom to balzam na pery je pre vás, pretože poskytuje ľahkú hydratáciu a nie je ideálny pre veľmi suché a popraskané pery. Aj keď je svetlo hydratuje pery dobre a zostane po dobu 4 hodín, čo je chvályhodné. Zabraňuje pery od popraskanie a je dodávaný v atraktívnom balení.

Cena: 250 Rs za 10 ml

8. Body Shop Bambucké maslo na pery:

To lip maslo z TBS obsahuje bambucké maslo a je dodávaný vo vani obale. Vzorec je maslové hladký, čo je naozaj hydratačný a je ideálny pre suché a popraskané pery. Je bielej farby, ale štruktúra nie je ťažké, takže sa nemusíte starať o mastnoty. Je to úplný balzam na pery, ktorý robí to vhodný pre každodennú starostlivosť o každého. Pri pravidelnom používaní zlepšuje pery štruktúru a robí hladkú a jemnú.

Cena: Rs. 255

9. Body Shop Born Lippy Stick balzam na pery Plum:

Tento balzam na pery je v slivkového tieni a je ideálny pre ľudí, ktorí chcú, aby zakryli svoje pigmentovaných pier, bez toho aby cez palubu. Obal je hygienický a má veľmi jedlé vôňu taky. Zostáva po dobu 5 hodín, čo je naozaj dobré pre balzam na pery a udržuje hydratované pery a zvlhčené taky. To vám bráni dostať suché pery a dáva im hladkú, jemnú a zulíbání. To nie je mastný vôbec a ľahko sa prenáša vďaka kompaktnom balení.

Cena: 340 Rs za 5gm

10. The Body Shop

Tónované balzam na pery-Meloun Crush:

Ak máte pigmentové pery a hľadáte krásne zafarbeným balzam potom jeden z TBS je pre vás. Melón Crush je ružovkastá odtieň, ktorý bude vyzerať prirodzene na perách. Je veľmi hydratačný a hydratuje a chráni vás od získania suché a popraskané pery. Zostáva po dobu 3 - 4 hodiny na perách, ale potom, čo zmizol tiež udržuje hydratované pery. To je určite výhodou.

Cena: R 545 na 4,2 g

Už ste vyskúšali niektorý z týchto balzamov na pery od Body Shop? Dajte nám vedieť o svojej skúsenosti v sekcii Komentáre nižšie.

load...