Starostlivosť o kožu

Najlepšie sprchové gély na suchú pokožku - naša špička 10

Najlepšie sprchové gély na suchú pokožku - naša špička 10

Suchá pleť potrebuje zvláštnu výživu a zvýšenú starostlivosť. Studené vetry počas zimy majú tendenciu, aby sa naša pleť suchá a pre všetky krásne ženy so suchou kožou, situácia zhorší. Preto je veľmi dôležité vybrať si správne a vhodné kozmetické produkty pre vašu pokožku. A to zahŕňa aj mydlo alebo sprchový gél, ktorý používate! Ak hovoríme o sprchových gélov, mali by ste byť veľmi opatrní, pretože majú vplyv na celé telo a zvolila zlú sprchový gél nemusí byť tá najlepšia vec pre vašu pokožku. Tento článok vám zoznam najlepších sprchové gély pre suchú pokožku.

Tu je zoznam sprchových gélov, ktoré sú najvhodnejšie pre suchú pleť.

1. Fiama Di Wills oživenie Beads Sprchový gél:

Fiama Di Wills oživenie Beads Sprchový gél robí divy na suchú pokožku. Som pravidelným užívateľom tohto sprchového gélu a môžem povedať, že to naozaj dáva hladký, očistenú a jemnú pokožku. Má dlhotrvajúci účinok, ktorý poskytuje luxusné výživu pokožky spolu s zvodné vône. Udržuje pokožku hydratovanú po celý deň, zatiaľ čo zachovaním zdravé a lesklé. To pre mňa osobne je to najlepšie sprchový gél pre suchú pleť.

load...

2. Sprchový gél Body Shop Strawberry:

To jahoda sprchový gél od The Body Shop čistí a hydratuje pokožku poskytuje sladkú jahodu ako vôňu po celý deň. To je obohatený s jahodovou rastlinný olej, ktorý je známy pre omladenie suchú pokožku.

3. Organic Surge sprchový gél:

Hoci tento sprchový gél vyhovuje všetky typy pleti, to funguje najlepšie na suchú pokožku. Má glycerín, aloe vera, levanduľový esenciálny olej, pelargónie esenciálny olej, aloe barbadensis list šťavu a vitamín E, ktoré sú známe na zmäkčenie a starať o pleť. Jeho zloženie je úplne prirodzené a nemá žiadne vedľajšie účinky.

load...

4. H2O Plus Sladký Berry Sprchový gél:

H2O Plus vždy poskytuje pozoruhodné a luxusné výrobky. Tento gél opravy sprcha a chráni pokožku pred poškodením životného prostredia a jemne revitalizuje pleť. Vitamín E v ňom obsah pomáha udržať vašu suchú pokožku hydratovanú po celý deň. Obsahuje tiež marhuľový ovocný extrakt, minerálny olej, Limonén a kiwi extrakt, ktorý, aby sa vaša pleť vláčnu a jemnú.

5. Aloe Veda Cedarwood Luxusné sprchový gél:

Rovnako ako jeho názov, tento sprchový gél zdvihne náladu tým, že vám osviežujúci a luxusné kúpele. Je obohatený o vitamín E, glycerín a éterickým olejom, ktoré čistia a utíšiť vašu pokožku pri zachovaní to hydratované a zdravé.

6. Prírody Čo Sunflower Body Wash:

Je to mydlo bez čistiaci prostriedok, ktorý je veľmi efektívny. Má hydratačné, protizápalové a čistiace vlastnosti, ktoré pomáhajú, aby vaša pleť žiarivá, jemná a hydratovaná.

7. Hrušky Pure and Gentle sprchový gél:

Hrušky čistý a jemný sprchový gél je hypoalergénny a nekomedogénny sprchový gél, ktorý jemne čistí pokožku a neupcháva kožné póry. Je to dané pH, čo znamená, že vaša pokožka je zdravá a čistá po celý deň.

8. VLCC Shape Up telo Spevňujúci sprchový gél:

Ide o špeciálnu telo spevňujúci sprchový gél pre suchú pokožku, ktoré čistia pokožku prirodzene. Obsahuje čierne korenie olej, hroznový ovocný olej, výťažok z vodnej riasy a Neem kôry extrakty, ktoré nielen chránia pokožku, ale aj zlepšujú pružnosť pokožky.

9. Palmolive Aroma Absolute Relax sprchový gél:

To odstráni všetky nečistoty a nečistoty z kože. Bolo ylang ylang esenciálny olej, levanduľový olej a ďalšie živiny, ktoré udržujú pokožku energický, hydratovaná a vyživované po celý deň.

10. Khadi Herbal Body Wash:

Posledný, ale v neposlednom rade na našom zozname je Khadi Herbal Body Wash, ktorý je obohatený o ruže a medu extraktov. To revitalizuje pokožku, omladzuje a udržuje ju prirodzene zdravé.

Dúfam, že ste našli tento článok poučné, čo dostane, aby ste vedeli, najlepšie sprchové gély pre suchú pokožku. Teraz je čas si môžete vybrať ten, ktorý vyhovuje vašej pleti.

load...