Starostlivosť o kožu

Najlepšie rybníky na umývanie tváre - naša špička 10

Najlepšie rybníky na umývanie tváre - naša špička 10

Rybník je je dobre známa a dôveryhodná značka, ktorá skutočne rozumie ženskej potrebu krásy a romantiky. Rybník je so natiahol pre mnoho žien, ktoré chcú bez námahy krásu o budovanie silnej medzinárodnej prítomnosť. Jej výrobky sú spoľahlivé a cenovo dostupné. K dispozícii je široká škála variantov na výber, možnosti počnúc najzákladnejších studených krémov na aktuálne zlosť na bezchybný povrch BB krémy. Ale dnes sme tu hovoriť o ďalšie základnou potrebou teda je face wash. A nie je tam žiadny nedostatok možností v rybníkoch Face Wash rad buď!

Aby sme vám pomohli, môžeme konštatovať, náš top 10 rôznych rybníkov čeliť umyť oblasť, ktoré sú k dispozícii v Indii.

1. Rybníka Age Miracle Daily Regeneračný pleťová pena na tvár:  

Kto nechce vyzerať mlado navždy? Každá žena a muž robí! To tváre pena má aktívne zložky, ktoré odumretej kože, a je vhodný pre všetky typy pleti. To je vaša pleť mladistvý a žiariace. To tiež poskytuje vlhkosť ku koži. Najlepšia vec o tomto Face Wash je, že je unisex tj To môže byť použitý ako pre mužov aj ženy.

load...
Buy Rybníky Vek Miracle Cell Regent Facial Foam, 100g

Čistý Facial Foam 2. Rybníka White hĺbkové čistenie na tvár: 

Toto tvárové peny absorbuje špinu a nečistoty z pleti a dáva vám jasný čistú pleť. Obsahuje aktivovaný uhlík a vitamín B3. To uprace pokožku a znižuje škvrny. Vaša pokožka bude mať nový vzhľad. To tváre pena vyhovuje všetky typy pleti.

Kúpiť Nafukovacie Pure White Hlboko čistiaca pleťová pena (Pack of 3) 100 g

3. Pond Gold Radiance Zvýšenie Cleansing Mousse:

Ako pokožka starne, stráca svoj lesk. Táto pena sa zdvihnúť jednotvárnosť z vašej tváre a dá vám jasnú žiarivú pleť. To spomaľuje proces predčasného starnutia. Zlepšuje pružnosť pokožky a spevňuje ju. Táto výzva prichádza v atraktívnej zlatej farebnej fľaše. S toľkými dobrých vlastností, táto pena je určite stojí za to vyskúšať.

load...
Kúpiť Nafukovacie Gold Radiance Precious Youth Serum 30ml

4. Nafukovacie Clear Balance Hladké Póry utiahnutie tváre pena: 

Big viditeľné póry a vady je vaša tvár vyzerať staršie. Za účelom odstránenia tohto problému, to face wash z rybníkov je veľmi užitočná. Je vyrobený z ľadovej hliny, ktorá pomôže odstrániť olej, špinu a nečistoty z vašej tváre. Póry sa objaví a cíti menšie. To face wash je vhodný pre všetky typy pleti.

Kúpiť Nafukovacie Smooth Póry Facial Foam, 50g

5. Rybníka Flawless White Hlboký Whitening Facial Foam Face Wash: 

Obsahuje VAO-B3 komplexu, ktorý uprace koži, bude to face wash vám bezchybnú pleť. Pôsobí hlboko v pokožke, uprace škvrny a dáva vám aj pleť. To face wash uľahčí pleti a dať vám krásny žiarivý lesk. Je to rozhodne stojí za vyskúšanie.

Kúpiť Nafukovacie Flawless White Facial Foam, 100g

6. Kontrola Oil rybníka Skin zmatňujúci pleťová pena na tvár: 

Mastná pleť je jedným z hlavných dôvodov, ktoré spôsobujú akné a vyrážky. Keď je pokožka produkuje prebytočný maz a zapletie sa nečistota spôsobuje akné. Tento konkrétny face wash kontrolami rybníku je tvorba prebytočného oleja a dáva koži matný vzhľad. Ak máte príliš máte mastnú pleť, potom určite skúsiť. Aj táto tvár umývanie je určený pre mužov aj ženy. To je najlepšie rybníky Face Wash pre mastnú typ pleti, ktorá potrebuje viac starajúca dotyk!

Pena kúpiť Rybníky Control Oil Skin Matujúci Facial (Pack of 3) 50 g

7. Rybníka Pimple Clear White Multi-Action Face Wash: 

Kyselina salicylová je skvelý liek na akné. Táto plocha umývanie je vyrobená z kyseliny salicylovej, a preto budú užitočné pri liečbe acnes. Ako názov multi-akcie napovedá, tvár umyť tiež absorbuje prebytočný olej, znižuje súvisiace pupienok škvrny, a znižuje začervenanie, čierne bodky a whiteheads. To tiež sťahuje póry a rozjasňuje pokožku. S toľkými úžasných výhod, to face wash stojí za to vyskúšať. Po dobu rybníky hľadá Face Wash na akné, potom to, kde by ste mali prestať vyhľadávanie!

Kúpiť Nafukovacie Pimple Clear White viac Action Facewash a peeling, 50 g

Facial Foam 8. Rybníka Biela krása Naturals Spot-Less Osvetlenie: 

Obohatený extraktom kamélie listov, to face wash hlboko čistí a jemne exfoliuje svoju tvár, aby vám, že ružovo-bielej kože. Táto plocha umývanie je testovaná dermatológmi. Camellia extrakt z listov pomôže pri zosvetlenie tmavých tvárí škvrny.

Facial Foam 9. Rybníka Žiadne Blackheads hĺbkové čistenie pleti: 

Všetci nenávidia čierne bodky. Obohatený o unikátny vulkanického ílu, tento tvár umyť, je vysoko absorpčný a pôsobí ako magnet. S pomocou mäkkých guličiek, to pretiahne olej a nečistoty z hĺbky pokožky. To unclogs póry a viditeľne znižuje čierne bodky.

Kúpiť Nafukovacie Black Head Removal Facial Foam, 50g

10. Bazény Biela krása Daily Spot menej Facial Foam: 

Toto tvárové peny znižuje jednotvárnosť a rozjasňuje pleť s každodennom používaní. To čistí pokožku hlboko za to, že žiariace a svetlú pleť. Pri pravidelnom používaní bude vaša pleť zmäknú a žiariace.

Cena: INR 75 na 50 gramov

Dúfam, že sa vám vyššie uvedené rybníky Face Wash produkty, ktoré vám pomôžu dostať bezchybné a žiariace pleť. Ešte nechajte nám svoje pripomienky. Ďakujem!

load...