Starostlivosť o kožu

Najlepšie Rasasi Parfumy pre ženy - naša top 10

Najlepšie Rasasi Parfumy pre ženy - naša top 10

Skutočným symbolom luxusu, vysokej kvality a elegancie, Rasas parfumov je Dubaja predovšetkým spoločnosť vo svete vôní. V skutočnosti je to rodinná firma, ktorá má veľmi solídny základ vône a je najlepšie známy pre vytvorenie svetovej triedy a najexkluzívnejšie parfumy. Tu je zoznam našich obľúbených Rasas parfémov pre ženy.

Najlepší Rasas Parfumy 

1. La Yuqawam Pour Femme:

La Yuqawam je ich posledný spustenie, čo znamená, že Irresistible v arabčine. Jedná sa o prémie, špeciálne edície parfum rozsah predstaví bohatstva z Rasas. Kolekcia je k dispozícii v krásne poškvrnený a elegantný fľaše s elegantne zaoblenými krivkami. Má najvyšší tóny bergamotu, citrón a kadidlo, ktoré je nasledované Ylang Ylang, škorice a ružového korenia.

load...

2. Bushra Women Spray:

Bushra ženy sprej má orientálny charakter, ktorý má prevádzkovú tóny ruže spolu s podstatou šafranu a oud. Má kvetinové korenisté srdce, ktorá je zvýraznená s exotickým a lesnaté poznámky. Má základne tóny zvierat, pižma a jantáru.

3. Abeer Ženy:

Abeer ženy z domu Rasas je pravda, reprezentácia hrdosti a luxus. Má najvyšší tóny ylang, bergamotu, levandule, šafran nasleduje stredné tóny ruže, jazmínu a germánia a základné tóny cédrového dreva, pačuli a santalového dreva.

load...

4. ArbaWardat EDP:

Buy Arba Warda EDP Pre ₹ 1,743.00 @ www.amazon.in/-arba-wardat-edp

ArbaWardat z Rasas symbolizuje večnú zvodnosť života. Vôňa tejto senzačný parfém je ako kvet rozkošné mládeže. Má srdce nedotknuté a sviežou vôňou čisté radosti.

5. Busaina:

Busaina v arabský znamená peknú dievčinu. Tento krásny parfum má úvodný tóny citrusov a levandule s bohatými a silnými základnými tónmi pižma a vzácneho dreva. Busaina je dokonalým stelesnením krásy v celej svojej kráse. To má pretrvávajúce vôňu čerstvého levandule a ľahké kvetinové a drevité vône.

6. Admire parfumovaná voda:

Kúpiť obdivovať parfumovaná voda Pre ₹ 1,599.00 @ www.amazon.in/admire-eau-de-parfum

Obdivovať z domu Rasas je dokonalou definíciu súčasného vône. Táto vôňa definuje nezmenenú štýl elegantný a pravej ženskosti v celej svojej kráse. Obdivujem je naozaj perfektný vôňa pre skutočných ponoru, ktorý prináša sviežosť spolu s exotikou.

7. Inštinkty Women - parfumovaná voda:

Kúpiť inštinkty Women toaletná voda Pre ₹ 860.00 @ www.amazon.in/instincts-women-eau-de-parfum

S dokonalú rovnováhu medzi svieže prírodné a exotické prísady, tento jedinečný parfum je must-mať-vôňa pre každú ženu. Má najvyšší tóny fialovej frézie a jamajské korenie spolu so základňou himalájskych cédrové drevo dohôd.

8. Rasas Life parfumovaná voda:

Rasas život od Rasas definuje ženu, ktorá má dušu šampióna. Má teplé akordy s poprednými čerstvými poznámky, ktoré rozjasnia ones dušu a robí jej veriť vo svojich snoch, bez toho by bol agresívny.

9. Rasas Pour Femme parfumovaná voda:

Kúpiť Rasas parfumovaná voda Pre ₹ 1,990.00 @ www.amazon.in/rasasi-pour-femme-eau-de-parfum

To Rasas parfum je pre ženu, ktorá je silná, rozradostený, vášnivý, a jedinečná a vždy verí v seba. To vytvára okúzľujúci efekt a vôňa je naozaj silný, luxusné a zmyselná.

10. Zvádzanie parfumovaná voda:

Kúpiť zvádzanie parfumovaná voda Pre ₹ 437.00 @ www.amazon.in/seduction-eau-de-parfum

Zvedenie je zmes tepla a zmyselnosti že vykúzli asociáciu s legendárnych vôňou orientu. Táto vôňa je dokonalým vyjadrením vášne, zmyselnosť, lásky a vlastné zabezpečenie nového dňa žien. Má ovocné vrchné noty nasledované suchým noty pižma.

Môžete nájsť niektoré z parfumov Rasas v Indii. Teraz sa s nimi preskúmať a nájsť najlepšie práve pre vás.

load...