Starostlivosť o kožu

Najlepšie Ralph Lauren parfumy pre ženy - naše top 10

Najlepšie Ralph Lauren parfumy pre ženy - naše top 10

Slávny módny dom bol odštartovaný slávneho amerického návrhára Ralph Lauren. Značka začala už v roku 1967 s pánskych viazaniek, ktoré ponúka, a rozšírila svoje obzory v žiadnom momente. Dnes je táto značka patrí medzi najpredávanejšie a top-väčšina značiek na svete. Značka získala toľko popularity, že takmer každý chce vlastniť jeden z výrobkov zo sortimentu. Parfumy pre ženy sú obzvlášť miloval po celom svete. Športové vôňa od Ralpha Laurena je každej ženy želanie. Je to rovnaká túžba, ktorá nás dnes pohonom na zoznam z najlepších Ralph Lauren parfumy pre ženy. Takže vybrať si z top 10 Ralph Lauren parfumy pre ženy.

Najlepšie Ralph Lauren Parfumy pre ženy - Náš Top 10:

1. Romance Tender Notes:

Rovnako ako názov napovedá, vôňa tohto parfému je rovnako jemná, nežná a romantická. Na pretrvávajúce vôňa lekno, kasie, frézie, pižmo a konvalinky vytvárajú ideálnu kombináciu. Ideálny doplnok k tomuto veľmi očakávaný romantické rande.

2. Chaps Woman:

Ralph Lauren začala CHAPS žena v roku 2007 ako osviežujúci a spontánny vôňa so zmesou kvetín a ovocné vône. Táto vôňa tohto parfému vás vezme na plodnú cestu, ktorá začína s červenými plodmi, banány a karamboly. Má štipka jazmínu, tuberózy a kríky rovnako.

load...

3. Glamorous:

Očarujúce, pretože väčšina ľudí ju povedané, je určený pre ženy na vrchole. Pre tých, ktorí hovoria výstrely! Má silnú vôňu Casablanca, Kona Plumeria, tuberózy, zázvor kvetu a bielej ľalie, ktorá dokonale ovládnuť svoje zmysly. Má tiež náznak vetiverových, kašmír a Siam stromu, čím sa jeho pretrvávajúce kráse.

4. Glamorous Daylight:

O krok napred a silnejšie ako klasické predlohy, Glamorous Daylight je oveľa čerstvejší a má oveľa silnejší vôňu. Obe verzie Classic a Daylight majú podobné zloženie. Glamorous Daylight je na vodnej poznámka strane s trochou pižma zahŕňajúce ju.

5. Lauren Štýl:

To je orientálna kvetinová vôňa a bol zahájený v roku 2004. To začne s vôňou pomaranča, vápno, mandarínka, fialové listy a kvety a končí indickej tuberózy, gardénie, jazmín, pačuli, vanilky a pižma. To robí pre perfektný letný deň von.

load...

6. Láska:

Ako teplé, ako znie názov, toto stvorenie Ralph Lauren má veľmi hrejivý pocit k tomu. Má vôňu kosatca koreňa, jantáru, pačuli, pižmo, vetiver a vanilka. To môže urobiť len so zamilujete s ním. Vôňa vydrží naozaj dlho a zahŕňa vás vo svojej kráse.

7. Notorious:

Áno, uhádli ste to správne. Notorious je správne parfum pre neposlušné ženy. Pre tých, ktorí sa snažia okoreniť svoj život. Vôňa sa otvára s čiernych ríbezlí, talianskej bergamotu a ružového korenia. Pomaly to pohltí vôňu exotického čokoládové kozmos kvet, karafiát a bielej pivonky s bázou dúhovky koreňa, pižma, vanilky a pačuli.

8. Romance eau fraiche:

Ide o limitovanú edíciu Ralph Lauren a vytvorila značný rozruch od svojho uvedenia na trh v roku 2008. Vôňa vonia veľmi jemná a skladá sa z podstaty lekna, lotosového kvetu a milión kvetov. To je všetko, čo potrebujeme k životu vašej nálade a deň vysoké.

9. Romance Summer Blossom:

Čo robí tento parfum populárny je jeho atraktívny balíček, ktorý sa skladá z flakón v tvare kocky s jeho ružovou tekutinou a kvetinovú výzdobu na tvare hrdla fliaš. Je Dasha a svieži, žiariace a optimistická. Skladá sa z vôní exotického ovocia a kvetín, ako je jazmín lístky, guava, mäkkú vanilky a kokosová voda. Je to skoro ako otvorení krabice na svieži letnom dni.

10. Romance Be Mine:

Tento parfum, ktorý sa začal v roku 2008, je limitovaná edícia z domu Ralph Lauren. To bolo vypustené tesne pred Valentína, a preto je symbolom nekonečnej lásky. Vôňa tohto parfému je drevitá, zdobená kvetinovým podstate tvrdí, že je veľmi nálada zmiernenie. Takže ak sa pozeráte na darovanie svoju drahú polovičku, nehľadajte nič iné.

Ktorý z týchto Ralph Lauren parfumy ste použili skôr? Máte nejaké ďalšie favoritov? Povedzte nám, prečo máte radi Ralph Lauren parfum pre ženy tým, že opustí svoj komentár nižšie. Do tej doby, voňať!

load...