Starostlivosť o kožu

Najlepšie profesionálne produkty starostlivosti o pokožku - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie profesionálne produkty starostlivosti o pokožku - naše 10 najlepších výberov

Dobrý vzhľad nemusí vždy zahŕňať plnidlá a botox! S pravidelnú starostlivosť a trochu rozmaznávanie, môžete sa pozrieť krásne a vek elegantne. Indický kozmetický priemysel rastie rýchlym tempom, aby udržal krok s rastúcim dopytom stále rušné populácie. Existuje niekoľko dobrých profesionálnych produktov pre starostlivosť o pleť k dispozícii, aby vyhovoval individuálnym požiadavkám na koži. Každý výrobok sľubuje najlepší. Voľba správnej starostlivosti o pleť režim pre vašu požiadavku pleť sa tak stáva náročná úloha. Tu je zoznam, ktorý Vám pomôže orientovať sa v bludisku, ktoré je kozmetický trh dnes!

Top 10 Profesionálna starostlivosť o pleť produktov na trhu

1. Lotus Phyto RX Daily hĺbkové čistenie na tvár:

Akýkoľvek režim starostlivosti o pleť začína s dobrou dobrou čistiaci prostriedok. Toto hĺbkové čistenie tváre prania od Lotus bude čistiť svoju tvár dokonale, pri odstraňovaní znečistenia a nečistoty. Tento nečistoty hromadia na koži, ich zanášanie a nakoniec vedie k akné Breakout. Tento profesionálny starostlivosti o pleť čistiaci prostriedok môže byť použitý každý deň, aby si čerstvý omladený kožu.

2. Cosmolife Skin výživný krém:

Tento kožný výživný krém z Olina profesionálnej kozmetiky (P) Ltd. Je založená na ochrannom vzorce a hydratácie. Výkonný výživný krém poskytuje prirodzenú vlhkosť pokožky a udržuje ju hydratovanú. Jeho účinné látky prenikajú hlboko do pokožky a obnovuje vlhkosť, aby to vyzeralo úžasne nádherná.

load...

Kit 3. Oxylife Professional fúzy:

Tento profesionálny tváre kit s jedinečným oxysphere technológia pracuje, aby vám pleť, ktorá vyžaruje život! Tento kit môže singlehandedly vyriešiť všetky vaše kožné problémy, ako sú tupé pleť, upchaté póry, nerovnomerný a nerovnomerné pleti. Balenie obsahuje čistiaci prostriedok, kroviny, krém na tvár, kyslíkovo tvár gél a oxy pleťová maska.

Kit 4. Ragga Professional Férovosť fúzy:

Tento jedinečný výrobok z Cavinkare vám môže poskytnúť čistú spravodlivý vyzerajúcu pleť hneď po niekoľkých aplikáciách. Funguje prostredníctvom vnútorných vrstiev pokožky, čím prirodzene žiariace pleť. Poctivosť tváre súprava sa skladá z čistiaci prostriedok, peeling, toner, sérum, a masážny krém spolu s odlepenie masky a denný krém.

load...

5. Fem Kurkuma Professional Telo Bleach:

Fem je predná kozmetická značka, ktorá predáva tváre bielidla. Kurkumu telo bielenie obohatený mliekom hydratačné a kurkuma používa rovnaké odborné znalosti, aby vám mäkký, spravodlivý, a žiariace pleť. Naložené hydratácia je jedinečné zloženie bieliaceho je ideálny pre indické typy pleti. Fem Kurkuma telo bielenie je hladká na koži a poskytuje dlhodobú spravodlivosť.

6. Lotus herbára Professional Skin Brightening a objasnenie Essence:

To Phyto Rx Skin zjasnenie a objasnenie Essence má inovatívny vzorec, ktorý prepožičiava žiariaci lesk na kožu a vyrovnáva pleť kože. Účinné látky obsiahnuté v prípravku zlepšenie textúry kože a tiež chráni pokožku pred prachom a tepla.

7. Jahoda Aloe čistiace:

To SeaBuck Essence Strawberry Aloe čistič odstraňuje odumreté kožné bunky a dáva mäkké mladistvú a krásnu pleť. Jahoda, kľúčovou zložkou tohto výrobku, má jedinečné liečivé vlastnosti, ktoré sú nevyhnutné pre starostlivosť o pleť. Čističi účinne odstraňuje klíčky a nečistoty z kože a nemá žiadne vedľajšie účinky vôbec.

8. Lotus Professional RX Ultra-Protect krém na opaľovanie:

Táto extrémna sunblock z Lotus herbára profesionálov má jedinečnú formuláciu šalvie a tymiánu výťažky, ktoré je ideálne pre všetky typy pleti. Phyto Rx Ultra-Protect Sunblock má silné slnečné filtre, ktoré poskytujú ochranu pred škodlivými UVA a UVB lúčmi slnka.

9. PRO-X Spot Fading Liečba:

Tento jemný, ale účinný škvrna mizne liečba z Olay profesionálov znižuje zafarbenie a tmavých škvŕn z pokožky spôsobené intenzívnym poškodenia slnkom. Všetky ingrediencie sú vedecky formulovaný tak, aby vám živené a jasnejšie tón pleti.

10. Revitalift Complete proti vráskam a spevňujúci hydratačný:

Revitalift je unikátny anti-aging starostlivosť o pleť na tvári a krku. Aktívne zložky v tomto produkte vhodne ošetrenie vrások a hlbšie linky. Jemne čistí pokožku a udržuje ju hydratovanú taky. Použite tento anti-starnutie produkt od L'Oreal odborníkmi a získať mladšie vyzerajúcu pleť bez vrások iba za dva týždne.

Tieto profesionálne starostlivosti o pleť vzorec produkty sú najlepšie na trhu a môže vám salon podobným účinkom priamo v pohodlí vášho domova. Začleniť ich do radu starostlivosti o pleť a dostať mladší vyzerajúca žiariaca pleť.

load...