Starostlivosť o kožu

Najlepšie produkty starostlivosti o pleť z roku 2017

Najlepšie produkty starostlivosti o pleť z roku 2017

Keď hovoríme, kožu, hovoríme o najväčší orgán v ľudskom tele. A medzi najdôležitejšie taky! Prečo je to tak dôležité? Jednoducho preto, že je to prvá línia obrany máme voči okolitému svetu. Filtruje, čo ide dovnútra a chráni tvoriť veci, ktoré by nemali ísť dovnútra. To samo o sebe by malo byť dosť dobrý dôvod, aby sa dobre starať o to. Ale ak sa to samo o sebe nestačí ako dôvod potom nezabudnite, aby vyzerali dobre, starostlivosti o pleť je nevyhnutná. To predstavuje vás úplne v prvý pohľad, a nevzhľadné pre pleť nie je lákavá pre každého. To je dôvod, prečo sa starať o pleť bola vždy na prvom mieste pre každú ženu.

Ale starostlivosť sa líši od dobrej starostlivosti. Čo máme na mysli toto? No, tie by mohli byť pomocou čistiaci prostriedok, ale čo keď to nie je to pravé pre vás? To je zrejme nebude produkovať žiadne výsledky. Čo teraz, ak používate správny druh výrobku, ale to je z veľmi dobrej značky? To je ešte zmysel pre neho nielen nepodarí dosiahnuť výsledky, to by mohlo ešte ďalej poškodiť moju kožu! To je dôvod, prečo dobrý produkt je tak veľmi dôležité.

V tomto roku bolo veľa starostlivosti o krásu a koženej výrobky vydané na trhu. Niečí, že sa podarilo zanechať stopu na trh sú uvedené nižšie, pretože sú považované za jedny z najlepších koženej výrobky pre ženy.�

load...

Uisťujeme vás, že všetky výrobky uvedené nižšie sú vyskúšané a overené!

1. Rose Voda:

Ružová voda hrá kľúčovú úlohu pre krásu. Pomocou ružovej vody môžeme udržať našu kožu lesklé a zbaviť škodlivého prachu na koži. Ružová voda má niektoré z vitamínov, ako je vitamín A, C, D, E, B3 a prírodné anti-bakteriálne. Po umývanie tváre platí ružovú vodu.

load...

2. Leštičky kože Biotique:

Použil som toľko drhne, ale vždy vrátiť k tomu Biotique Leštičku koži to nie je krutý na koži a vy môžete skutočne cítiť rozdiel po drhnutie... Nevysušuje pokožku, ale zanecháva žiarivý a žiariace. Pretty cenovo dostupné. 60gm vaňa trvá dlhšie ako 2 - 3 mesiace s dvakrát týždenne využitia.

3. Biotique Uhorka vody:

Uhorka je známy pre jeho chladivý efekt, to Biotique uhorka vody udržuje váš tvár aktualizovaná po použití this.This je vyrobený z prírodných surovín, ktoré nie je škodlivé pre kožu.

4. Natures Esencia AloeVera Gel:

Som tak šťastný, že tento výrobok používať čo je celkom cenovo je to len Rs. 58. Aj tento výrobok používať pred spaním to cíti tak ľahký, jeho báze gélu a vaša pokožka ako ľad... Musí mať výrobok.

5. Himalaya Neem pleťová maska:

Väčšina z nás sú oboznámení s týmto produktom. To je najpopulárnejší produkt z Himalájí... To pleťová maska ​​je určite, aby sa odstránili nečistoty z kože.

6. Kara Starostlivosť o pleť obrúsky:

Najviac obrúsky pre starostlivosť o pleť používať iba sú Kara vlhčené obrúsky... Používam to pre mnohé účely, aby sa odstránili vytvorenie alebo odstránenie nečistôt z vašej tváre a veľmi ľahko sa prenáša všade a udržuje pokožku sviežu.

 7. Anti-Aging Krémy:

Starnutie. To je každej ženy najhoršia nočná mora! To, čo sa muži pestujú význačný ale ženy zostarnúť. A nikto nechce vyzerať staro. Presne tak, ako je vráskavá koža a ochabnuté oči, ktorí sa páči? Je bolestné postaviť pred zrkadlo a sledujte, ako vaša firma a krásnu pleť zmršťuje do krehkých vráskavý vrstiev. A to je dôvod, prečo anti-aging krémy stala tak horúci favorit medzi ženami potom druhý narazí ich neskorých 20. Rokov!

Je ale jasné, prečo anti-aging krémy boli trendov tohto roka. Dlhý zoznam dokonalé a spoľahlivé krém pre vekové škvrny, vrásky, nerovnomerné tón pleti a pigmentácie boli vyšplhala na vrchol zoznamu.

Aby sme vymenovali aspoň niektoré špičkové produkty pre starostlivosť o pleť, máme

  • Garnier vrások Lift Anti-Aging Cream

8. Ochranu proti slnečnému žiareniu:

Poškodenie slnkom. To je jedna vec, ktorá spôsobí všetci žena bez ohľadu na to, odkiaľ pochádzajú. Drsné slnečné lúče najmä UV lúče a nemilosrdné teplo, hrá zmätok na koži bez ohľadu na náš typ pleti. Oni od nás odchádzajú sa opaľuje a popáleniny, a tam sú tiež možnosti kožných chorôb ako je rakovina!

A teda ochranu proti slnečnému žiareniu je najdôležitejšia pre starostlivosť o pleť, ako nás chránia pred poškodením pokožky a opálenie. Kozmetický trh v tomto roku mal širokú škálu opaľovacích mlieka a krémy, ktoré chránia pokožku pred potu a oleja.

Tu isa zoznam najlepších opaľovacieho krému, ktorý na špičke zoznamu v roku 2017 a sa hovorí, že najlepšie produkty pre starostlivosť o pleť.

  • Garnier Light hydratačné - SPF 15
  • Neutrogena UltraSheer Dry dotykové Sunblock

9. Čistiace:

Jedným z najdôležitejších krokov v pokožke je vyčistenie. Je to prvá vec, ktorú sme žiadaní umývacie odstránenie nečistôt a znečistenia, ktoré sedia späť a skrýva v našich kožných pórov a snažil sa ju poškodiť zvnútra. To nečistoty v póroch je miesto, kde to všetko začína! Všetky naše kožné problémy. Všetky nečistoty a znečistenie spolu s odumretých kožných buniek najprv ísť a usadiť sa v týchto póroch ich upchatiu. A potom, keď je výroba príliš veľa oleja, všetci dohromady a priniesť útek!

Takže tu sú niektoré z odporúčaných čistiacich prostriedkov z roku 2017 zahŕňajú

  • Lotus Lemon herbára čistý kurkuma & Lemon čistiace mlieko
  • Dabur Gulabari Gulab Jal
  • Mlieko na tvár Neutrogena Hlboké Clean

10. Starostlivosť o Očné:

Myslíte si, držať prebudiť s opuchnuté oči, alebo majú tieto tmavé kruhy už vo svojom živote tak dlho, že ste si ani nepamätám, ako vyzeráte bez nich? Pleť na tvári, je ako taká citlivá ale oblasť okolo očí je ešte viac. Kmene a stres života ukazuje oveľa rýchlejšie tu než kdekoľvek inde na tele. Takže správnej starostlivosti je nutnosťou. Koniec koncov, oči sú okná do duše!

Výrobky očná starostlivosť sú preto stojí za nákup, pretože koža v okolí očí potrebuje špeciálnu starostlivosť. Výrobky očná starostlivosť sú bezpochyby o niečo drahšie, ale sú príliš užitočné. Problémy ako tmavé kruhy pod očami alebo starnutím vrásky môžu byť liečené pomocou týchto krémov.

Najlepšie produkty v rámci tejto kategórie sú:

  • Himalaya pod očný krém
  • Garnier Light Anti Tmavé kruhy Eye Roll-on

11. Starostlivosť o pery produkty:

Pery sú tiež súčasťou vašej pokožky, ale líšia sa v jednej hlavnej faktor. Postrádajú potné žľazy alebo mazové žľazy, čo znamená, že nemajú ochranu, že vaša koža na iných častiach tela má. Pery sú preto veľmi citlivé a potrebujú špeciálnu starostlivosť.

V tomto roku rovnako ako takmer každý druhý rok, ret-balzamy patrili medzi výrobkami najviac hľadaných lip starostlivosť!

Tieto trendov balzamy na pery v roku 2017 sú nasledovné:

Maybelline Detské peru blams

Najlepšie produkty starostlivosti o pleť z roku 2017 a najlepšie produkty pre starostlivosť o pleť v Indii! Ak ste nedostal im už je čas zásobiť!

load...