Starostlivosť o kožu

Najlepšie produkty na starostlivosť o pleť VLCC - naše top 10

Najlepšie produkty na starostlivosť o pleť VLCC - naše top 10

VLCC vždy prichádza s zaujímavých produktov za prijateľnú cenu. Všetky výrobky z tejto značky obsahujú prírodné ingrediencie. A to je to, čo robí VLCC rad výrobkov pre starostlivosť o pleť, takže veľmi radiť po.

Tu je top - 10 zoznam výrobkov VLCC pre starostlivosť o pleť.

1. VLCC Daily Protect Lotion Anti-znečistenie:

Jedná sa o ľahký krém, ktorý môže byť váš najlepší priateľ v lete i zime príliš. To má SPF 15, ktorý vám umožní ochranu pred slnečným žiarením. Udržuje pokožku hydratovanú dlho takú priaznivú cenu. Nie je to lepkavé alebo mastné a olejové kože ľudia budú milovať to viac.

load...

2. VLCC granátového jablka a aloe vera Jemné exfoliačný Scrub: 

Exfoliačný je nutnosťou pre všetky typy pleti, pretože pomáha udržať vaše pleť bez problémov. Ak ste nenašli najlepší exfoliačný peeling ešte potom by ste mali vyskúšať tento. Má z granátového jablka a aloe vera, ktoré sú považované za dobré pre pleť. Vôňa je veľmi ovocná, ale nie príliš výrazná a citlivé nosy ju unesie. To tiež hydratuje pokožku, takže vaša pokožka bude cítiť naťahovacie alebo suché po použití.

3. VLCC Prírodné vedy Insta Fair & Glow Clear Skin 2 v 1 Scrub: 

To VLCC peeling zmäkčuje pokožku a odstraňuje mastnotu, myslím, že je to najlepšie drhnúť k dispozícii v súčasnej dobe na trhu pre mastnú pleť takú priaznivú cenu. To tiež zosvetľuje nepríliš nepoddajných škvŕn a značiek taky. Dievčatá, ktoré majú citlivú pokožku sa tiež ho milujú, pretože nedráždi pokožku. Ovocná vôňa je čerešničkou na torte.

load...

4. VLCC Clear Tan Fruit Face balenia: 

To je skvelý výrobok pre ľudí, ktorí sa ľahko opálené, pretože sa odstraňujú tan s každodennom používaní. Táto pleťová maska ​​môže byť použitý pre všetky typy pleti a nebude vám ublížiť akýmkoľvek spôsobom. To má štipľavú vôňu, ale výsledky sú skvelé. Jedná sa o cenovo dostupné a pripravené na použitie v balení. Môžete tiež použiť tento balík na rukách alebo nohách, ako sa zbaviť pálením.

5. VLCC Anti Tan Skin Lightening Face Wash: 

To Face Wash je naplnená len rastlinných zložiek, ktoré čistiť tvár veľmi účinne. Pri pravidelnom používaní je vyrovnáva tón pleti a tiež odstraňuje opálenie. Nie je to skvelé? Existuje len veľmi málo produktov, ktoré žijú až do svojej pohľadávky, a to je jeden z nich. Pretože všetky ingrediencie sú bylinné nebudete mať žiadne vedľajšie účinky. To tiež zosvetľuje pigmentové značky. Celkovo si myslím, že je to najlepšie face wash k dispozícii pre všetky typy pleti takú priaznivú cenu.

6. VLCC Pediglow pedikúra Kit: 

Ak nemáte čas na návštevu salónu potom VLCC pedikúru kit je pre vás. Súprava obsahuje jeden každý nožný čistiaceho prostriedku, noha čistiaca, krém na nohy a nohy spreje. Množstvo podľa možno použiť 8 - 9 krát ľahko. Cena je veľmi cenovo dostupné. Po použití sady, budete sa cítiť vaše nohy a podpätky sú mäkšie a hydratovanú.

Kit 7. VLCC Papája fúzy: 

Súprava obsahuje papája kroviny, uhorka gél, krém broskyňa, pomarančový tan balíček a zelené jablko mlieko. Inštrukcie na použitie a ďalšie pokyny sú uvedené na obale. Je rozjasní tvár a výsledky posledné 3 dni, čo je naozaj chvályhodná takú nižšiu cenu. Obsahuje všetky prírodné zložky, takže nemusíte mať strach o žiadne škodlivé účinky. Vôňa je naozaj báječný a to vás udrží svieži. Je to musí snažiť kit tváre.

8. VLCC Fair Skin Saffron masážny gél: 

Gél obsahuje šafran a Burberry, ktorý rozjasní a odľahčiť svoju pleť. Použil som tento produkt po dobu 15 dní a videl som ten rozdiel sama. Je naplnený všetkými prírodnými ingredienciami a nebude bolieť vrecku tiež. Je vhodný pre všetky typy pleti, a potom, čo ju necítil som žiadne vedľajšie účinky.

9. VLCC Surya Sandále Sun Block krém:

Chráni telo pred škodlivými účinkami slnka, je nutné, a preto dobrý opaľovací krém je nutnosťou. To VLCC Opaľovací krém je dodávaný s SPF 30. Má všetky prírodné ingrediencie, čo je bonus. To môže viesť k mastný film, takže nebudem odporúčam pre ľudí s mastnou pleť. Ale kombinácia suchej pleti ľudia budú páčiť určite. To tiež nezanecháva biele kastu pozadu.

10. VLCC Skin Defense Sandal čistiace mlieko:

Každý by mal nasledovať starostlivosti o pleť rutinné -cleansing, tónovanie a hydratačné nábožensky. Ak hľadáte pre dobrý čistiaci prostriedok, potom môžete skúsiť VLCC pleťové mlieko, pretože odstraňuje všetky stopy make-up z tváre. Dodáva sa v priateľskom fľaše cestovnej za veľmi dobrú cenu. Má santalovou vôňu, ktorá je veľmi príjemná. Obal je robustný a nie je mastný.

Nemyslím, že dvakrát použiť niektorý z týchto riešení VLCC ošetrenie pleti! Jediné, čo môžem povedať, je, že je geniálny!

load...