Starostlivosť o kožu

Najlepšie produkty na starostlivosť o pleť Nu - naše top 10 tipov

Najlepšie produkty na starostlivosť o pleť Nu - naše top 10 tipov

Starostlivosť o pleť je dnes miliárd doláru priemyslu! Tisíce spoločností po celom svete čerpania v peniazoch na výskum práve vyvíjať produkty, ktoré pomôžu zákazníkom, ktoré vám pomôžu, vyzerať a cítiť krásna! Nu Skin Enterprises je jedna taká americká značka a marketingová spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vývoj a predaj výrobkov osobnej starostlivosti. Oni tiež predávajú potravinové doplnky pod značkou Pharmanexu a ich produkty sú k dispozícii po celom svete.

Nu Skin Enterprises bola založená v roku 1984, v Utahu, v meste Provo. Spoločnosť začala svoju prvú medzinárodnú prevádzku v roku 1990 v Kanade. O rok neskôr, Nu Skin Enterprises začala svoju činnosť v Hongkongu, ich prvý vpád do ázijskom trhu starostlivosti o pleť. V súčasnej dobe je Nu Skin Enterprises trhy a lode svoje výrobky do 53 svetových trhoch prostredníctvom prehľadnej siete 950,000 súkromné ​​a nezávislé distributors.This článku uvádza top 10 Nu produktov starostlivosti o pleť, ktoré sú vyrábané a uvádzané na trh od Nu Skin Enterprises.

Najpopulárnejší Nu Skin Products

1. Nu Skin Enterprises ageLOC® Transformation Set:

Nu Skin Enterprises ageLOC® Transformation Sada sa skladá zo 4 výrobkov, ktoré pomáhajú omladiť pokožku. Na 4 produkty transformácie sady majú vlastnosti, anti-starnutie, ktoré predlžujú životnosť kože pri použití denne. Tieto produkty pomáhajú čistiť a hydratuje pokožku a zároveň obnovuje kožné bunky odhaliť mladší vyzerajúca pleť za pouhých 8 dní! Zvuk je neuveriteľné, že? Ale produkt sľubuje, že vám mladistvú žiariaca pleť, ktorá vyzerá zdravo a žiarivé.

load...

2. Nu Skin Enterprises Tru Face® podstata ULTRA:

Transuránov Face® Podstatou ULTRA vám pomôže vyhnúť sa nedefinovaný kožu, ktorá vyzerá zvädnutý s vekom. Pomáha pleti získať späť svoju pevnosť. Nu Skin Enterprises tru Face® podstata ULTRA prichádza s Ethocyn®, čo je patentovaná látka známa pre svoje anti-aging vlastnosti. To vám dáva pevnejší a mladistvejší vzhľad pleti. To je jeden z najlepších Nu Skin produkty tváre.

3. Nu Skin Enterprises Celltrex® CoQ10 Complete:

Nu Skin Enterprises Celltrex® CoQ10 Complete je veľmi dobrý produkt, ktorý napomáha pleti bunkového rastu energie. To umožňuje kožu zotaviť sa z denného drsného oxidácii a znečistenia a dodáva lesk a lesk na tupé a mŕtvej kože. Celltrex® CoQ10 Complete má slogan - "mladistvej energie môžete vidieť".

load...

4. Nu Skin Enterprises Celltrex® Fluid Ultra Recovery:

Anti-oxidant, ktorý pomáha bojovať proti bunkovej oxidácie; že je Nu Skin Enterprises Celltrex® Ultra Recovery Fluid v kocke. Ktorý obsahuje extra panenský olivový olej, tento úžasný produkt čistí a tonizuje pokožku, takže to vyzeralo, žiarivá a krásna.

5. Nu Skin Enterprises ľadová morské Mud®:

Nu Skin Enterprises ľadová morské Mud® pomáha odstrániť nečistoty a odumreté bunky pomocou blata častíc. To nie je vysušovať pokožku a poskytujú hlbokú výživu.

6. Nu Skin Enterprises Telo Jemnejšie:

Body Plynulejšie na trh touto spoločnosťou je nemastný a pomáha tón a vytvarovať koži bez toho by to mastná.

7. Nu Skin Enterprises Hand Lotion:

Sme často tak posadnutý so stavom našej tvári, že máme sklon zabúdať alebo ignorovať krásu našich rukách. Nu Skin Enterprises Hand Lotion pomáha hydratujú pokožku ruky, bez toho aby pleť mastnú. Zanecháva ruky jemnú a vláčnu. Naše ruky si zaslúžia, aby sa hýčkať taky, že jo?

8. Nu Skin Enterprises ageLOC® dermatic Effects kopírovanie tela Lotion:

Nu Skin Enterprises ageLOC® dermatic Effects telesných tvarov Lotion pomáha bojovať proti všetkým známkam starnutia, vrátane hromadenie celulitídy, takže pleť hladká a žiarivá.

9. Nu Skin Enterprises Perennial® Intense tela hydratačné:

Perennial® Intense telo hydratačný krém pomáha hydratujú pokožku v dobách extrémneho sucha a tiež pomôcť tomu, aby vrchnú vrstvu kože hladké. Ideálne pre tých suchých zimných mesiacoch!

10. Nu Skin Enterprises Liquid Telo Lufra:

Nu Skin Enterprises Liquid Telo Lufra pomáha odstrániť odumreté kožné bunky a zlepšiť tón pleti.

V roku 2007 časopis Forbes uvedené Nu Skin Enterprises v "100 Najdôveryhodnejší firiem" zoznam. Nu Skin Enterprises udržuje hviezdne rating A + s ohľadom na Better Business Bureau (BBB) ​​.so Pozrite sa na tieto úžasné výrobky z Nu Skin Enterprises, a to podeliť o svoje skúsenosti s nami!

load...