Starostlivosť o kožu

Najlepšie produkty Ayur - naše top 10

Najlepšie produkty Ayur - naše top 10

Ayur je indický bylinný kozmetická firma, ktorá existuje už od roku 1986. Je známy pre ponúkať kvalitné výrobky za prijateľné ceny. Tu sú niektoré kozmetické výrobky Ayur ktoré sú široko používané a miloval!

Most Wanted Ayur Products

1.Ayur Rose Water and Rose Water Mist:

Ružová voda sa používa ako súčasť starostlivosti o pleť a je potrebné zabezpečiť, že je to čisto bylinné a neobsahuje žiadne chemikálie. Ako Ayur Ružová voda a ruže vodnú hmlu je vyrobená z prírodných ružových lístkov, môže vám poskytnúť lepšie výhody pri použití ako súčasť vášho režimu starostlivosti o pleť. Môže byť použitý ako toner, ktorý osviežuje kožu okamžite.

load...

2. Ayur Hot Wax:

Voskovanie je bežný a účinný spôsob odstránenia chĺpkov. Ayur horúci vosk je vyrobený z prírodných zložiek, ako je citrón, ocot a cukor, ktorý pomáha udržiavať pokožku hladkú a vyrážka zadarmo.

To sa dá ľahko aplikovať na kožu po ohrevu a možno ich ľahko odstrániť voskové prúžky. To môže efektívne odstrániť krátke vlasy a opätovný rast nastane až po 4 až 5 týždňov.

load...

3. Ayur studený vosk:

Obsahuje rovnaké komponenty ako že horúceho vosku, ale nemusí byť zahriata pred použitím. Studený vosk môžete využiť na redšie odstránenie chĺpkov. Ľudia, ktorí nemajú prednosť teplý vosk a sú citlivé na to, môže ísť o Ayur studeného vosku.

4. Aloe vera pleťový krém:

Aloe Vera má dobré prirodzené výhody ako pre kožu a telo. Ayur vám poskytuje dobroty aloe vera vo forme studeného krému. Počas zimy, koža má tendenciu strácať vlhkosť a s použitím tohto pleťový krém, pokožka revitalizovaná a vlhkosť je obnovená.

5. Ayur tea tree face wash:

Ayur tea tree face wash obsahuje tea tree olej, ktorý pomáha kontrolovať akné a vyrážok. Táto plocha voda je vhodný pre mastnú pleť. Ako mastná pleť je veľmi náchylné k akné, pravidelne očistenie s tea tree Face Wash pomáha odstránenie baktérií, ktorý sa usadil na koži.

6. Ayur herbára zvieravý s mätou a uhorkou:

Tento výrobok obsahuje aloe vera, uhorky a mäty. Adstringentné sú vhodné pre mastnú pleť pre riadenie sekrécie oleja z žľazy. Vzhľadom k tomu, vyrobené z prírodných zložiek, že nemá žiadne vedľajšie účinky na koži a môžu byť použité ako čistiaci prostriedok po náročnom slnečného dňa. Pre dosiahnutie lepších výsledkov, musí byť použitý pred nanesením make-up a po odstránení make-upu.

7. Ayur hlboké pórov čistiace mlieko:

Jedná sa o bylinný čistiaci prostriedok, ktorý jemne odstraňuje make-up, nečistoty a špinu z pokožky a zanecháva ju jemnú a zdravá. Obsahuje ružový olej, uhorky a aloe vera. Ako očista je súčasťou našej bežnej day-to-day, že je dôležité, že sme použiť dobrý produkt, ktorý účinne čistí naša koža a Ayur čistiace mlieko robí to dokonale.

8. Ayur bylinný oranžová balenia:

Ayur vyrába rôzne balíčky pre rôzne typy pleti a jedným z nich je bylinný oranžový balíček pre mastnú pleť. Obsahuje santalové drevo, uhorka, Neem, anti-hnedú farbu a pomarančová kôra prášok. Ako pomarančová kôra prášok je dobrý peeling, môže sa odstrániť toxické z kože. Tento balík vám môže dať lepšie výsledky pri použití s ​​ružovou vodou.

9. Ayur bylinný peeling off masky:

Ayur bylinný peeling off maska ​​s dobrotou citróna pomáha redukovať vrásky. Tento produkt účinne čistí póry, aby vaša pleť sviežu a živé. Je veľmi jemný na kožu a nemá žiadne vedľajšie účinky.

10. Ayur thulsi antibakteriálne pleťová maska:

S dobrotou thulsi, Ayur herbáre vyrobila antibakteriálne pack pre akné náchylná kože. To môže byť použitý pre normálnu až mastnú pleť. Pravidelné užívanie môže znížiť akné a dá vám bezchybnú pleť ako thulsi má veľmi dobré antibakteriálne účinky.

A to končí zoznam rastlinných produktov top 10 Ayur! Ešte poznámka k dajte nám vedieť, ak budete súhlasiť, alebo nesúhlasiť s našou odberu.

load...