Starostlivosť o kožu

Najlepšie perly mydlá a sprchové gély - náš top 12

Najlepšie perly mydlá a sprchové gély - náš top 12

Hrušky sú najstaršie mydlo značky na svete a produkoval jeho prvé mydlo v roku 1789 v Anglicku. Spoločnosť rozšírila ju korene do ďalších krajín a je teraz vyrábaný pod Unilever Private Limited v Indii. Značka sa teraz rozrástla na výrobu Face Wash, sprchový gél a dokonca aj ručné umývanie. Známy glycerín mydlo je teraz k dispozícii v rôznych variantoch, ale transparentné vzorec bolo zachované bez zmeny.

12 najlepších Hrušky mydla a ďalšie produkty:

1. Hrušky v zárodočných Shield s mätou Výpis mydlo:

Táto hrušky mydlo je naplnený dobra mäty extrakty, ktoré so svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami chráni telo od baktérií a baktérií. Mydlo má sviežu, mätový vôňu, ktorá robí zážitok kúpania osviežujúci. Poskytuje chladivý pocit na koži a dodáva osviežujúci pocit po celý deň. Taktiež vytvára ochrannú vrstvu proti škodlivým nečistôt a štíty vás pred zdravotnými problémami tým, že drží zdravie neporušený.

load...

2. Hrušky Pure and Gentle Bar:

Hrušky Pure and Gentle je najstarší zo všetkých mydiel hrušky. Mydlo je obohatený glycerínom a prírodnými olejmi, ktorý účinne hydratuje pokožku a udržuje pokožku jemnú a vláčnu. Mydlo je veľmi šetrná k pokožke a nepraská, alebo vysušovať pokožku. Má jemnú vôňu a pení dobre, aby sa pleť čistú a jemnú.

3. Hrušky Pure & Jemné umývanie rúk:

Pure and Gentle umývanie rúk je určený najmä pre citlivú a jemnú pleť. Umývanie rúk dôkladne čistí ruky a zanecháva ju jemne voňajúce. Umývanie rúk je non comedogenic, takže neupcháva póry, zatiaľ čo jeho kože kondicionéry opustí ruku hodvábne hladký.

load...

4. Hrušky - Pure & jemné čistenie tváre umývanie:

Hrušky Pure and Gentle face wash je jedným z najstarších Face Wash na trhu. Premývacia plocha má číry oranžový gél, ktorý veľmi dobre pení. Premývacia tvár je veľmi mierne a možno ju použiť aj na citlivú pokožku. To robí tvár úplne čisté a dáva mäkké svetlo na koži. Táto face wash nevysychá pokožku a udržuje ju hydratovanú po dlhú dobu.

5. Pears Soap Clear Oil:

Hrušky olej clear mydlo je osviežujúci a jemný mydlo špeciálne navrhnutý tak, aby olejnatosť preč. Mydlo obsahuje citróna kvetné extrakty, ktoré sú dobre známe pre svoje adstringentné a ropných ovládanie vlastností. Čistí špinu, špinu a oleje a udržuje pokožku dobre hydratované a krásne čistý a svieži. Mydlo mydlil mierne a má upokojujúce vôňu, ktorá pretrváva nejakú dobu po praní. Pravidelné používanie zlepšuje štruktúru pokožky a robí to zdravé a žiariace.

6. Hrušky Clear Hand Wash Oil:

Hrušky Oil Clear ručné umývanie je špeciálne formulované tak, aby sa stará o ruky, ktoré vylučujú príliš veľa oleja. Premývacia ruka je veľmi mierne a má osviežujúcu vôňu. To nevysychá ruku ako obyčajné mydlo a robí ju jemnú a hebkú. Premývacia ruka neobsahuje žiadne syntetické čistiace prostriedky, a vyrovnáva hodnotu pH rúk.

7. Hrušky Pure and Gentle sprchový gél:

Jedná sa o jediný sprchový gél od tejto značky. Tento sprchový gél je formulovaný pre citlivú pokožku, pretože je veľmi mierne. Sprchový gél má jemnú vôňu, ktorá zotrváva na chvíľu po umývaní. Čistí telo dôkladne a umožňuje hladký na dotyk. Sprchový kút gél hydratuje studňu pokožky a nevysychá pokožku.

8. Hrušky čerstvé a jemné čistenie tváre umývanie:

Hrušky šetrné čistenie tváre umývanie je jasne modrá tónované gél s mikro guličiek. Perličky odlupovať kože a prečistenie pórov. Na tvár umývanie pení naozaj dobre, takže len malé množstvo je nutné vyčistiť pleť. Umývanie tváre účinne odstraňuje všetky stopy nečistoty, oleja a špiny, aby odhalil nádherne čistú a jasnú tvár. Umývanie tváre ani vysušovať pokožku, ak sú použité v miernom množstve.

9. Hrušky Čerstvé Obnova na tvár:

Toto neobsahuje mydlo face wash čistí svoju tvár úplne bezo tvoria zvyšky pozadu. Obsahuje niektoré mierne exfoliating korálky, ktorý odstráni odumreté kože z vašej tváre robiť to zdravo vyzerajúce. Chladiace kryštály v tomto tváre umývanie dáva osviežujúci pocit na tvári. Odstraňuje tiež stopy oleja z tváre a tiež bráni jeho sekréciu. Tento nádherný tvár umyť sa najlepšie hodí pre normálnu až mastnú typ pleti.

10. Hrušky Čerstvé Obnova Ultramírná umývanie tváre:

To Face Wash je ideálny pre normálne stiahol ľudí. Premývacia tváre obsahuje jemné exfoliating koráliky a kryštály, ktoré čistia a umýva matná kožné bunky, čím sa získa svieži a obnovenú pokožku. Znižuje odpočinkovej a zabraňuje pupienky opakovanie. Produkt mydlil dobre a robí pleť hladkú a úplne čisté.

11. Hrušky Oil Clear Glow Ultra Mild Wash Face:

Hrušky olej jasné žiara face wash odstráni prebytočnú mastnotu a robí pleť nedotknutú a nádherne žiariace. Premývacia plocha má jemnú sviežu vôňu, ktorá pretrváva aj po umývanie tváre. Čistí upchaté póry a udržuje pleť sviežu po dlhú dobu. Premývacia tvár účinne čistí povrchné olej a nevysychá pokožku.

12. Hrušky Oil Clear čistiace Face Wash:

Táto tvár umyť sa najlepšie hodí pre kombináciu s mastnú pleť, pretože odstraňuje prebytočný olej z tváre bez sušenia. To tiež robí kože pískacie kožu. Obsahuje citróna kvetinových extraktov, ktoré funguje podobne ako sekréciou zvieravý a kontroly oleja. Tento nádherný tvár umyť tiež znižuje veľkosť pórov a zabraňuje akné. Celkovo možno povedať, že je to umyť musí mať tvár pre mastnú typ pleti.

Dúfam, že sa vám páčil článok o rôznych variantoch hrušky mydlo Indie. Do podeliť o svoje názory s nami.

load...