Starostlivosť o kožu

Najlepšie perly čelia prania, mydlá a sprchové gély k dispozícii

Najlepšie perly čelia prania, mydlá a sprchové gély k dispozícii

Hrušky je dobre známa značka a každý by mohol byť vedomí toho. Pokiaľ ide o starostlivosť o jemnej pokožky rutinné, hrušky 'je značka, ktorá klikne na mysli okamžite, pretože výrobky, ktoré robia sú jemné a mierne. Takže dnes predstavujeme top - 8 výrobkov pre starostlivosť o pleť z hrušiek. Dúfať, že vás baví.

Najlepšie Hrušky Face Wash, Mydlá & Sprchové gély

1. Hrušky čerstvé a jemné čistenie na tvár:

Táto plocha je umývanie modrastej farby a obsahuje malé modré exfoliating guličiek v ňom. To exfoliates odumretej kože jemne bez akýchkoľvek nepriaznivých účinkov. To tiež hydratuje vašu tvár a nerobí to v suchu. Okrem toho, že je vaša pleť čistá bezo špinu za sebou. Táto exfoliačný tvár umyť môže byť použitý každý deň, ako je jemný.

load...

2. Hrušky čisté a jemné čistenie tváre umývanie:

To face wash je neobsahuje mydlo a je veľmi jemný a myseľ. Obsahuje mliečna bielkovina, prírodné oleje a čistého glycerínu, ktorý hydratuje pokožku a udržiavať ju hydratovanú. To mydlil dobre a čistí účinne čeliť.

3. Hrušky Oil Clear čistiace Face Wash:

Táto tvár umyť sa najlepšie hodí pre kombináciu s mastnú pleť, pretože odstraňuje prebytočný olej z tváre bez sušenia. To tiež robí kože pískacie kožu. Obsahuje citróna kvetinových extraktov, ktoré funguje podobne ako sekréciou zvieravý a kontroly oleja. Tento nádherný tvár umyť tiež znižuje veľkosť pórov a zabraňuje akné. Celkovo možno povedať, že je to umyť musí mať tvár pre mastnú typ pleti.

load...

4. Hrušky Čerstvé Obnova na tvár:

Toto neobsahuje mydlo face wash čistí svoju tvár úplne bezo tvoria zvyšky pozadu. Obsahuje niektoré mierne exfoliating korálky, ktorý odstráni odumreté kože z vašej tváre robiť to zdravo vyzerajúce. Chladiace kryštály v tomto tváre umývanie dáva osviežujúci pocit na tvári. Odstraňuje tiež stopy oleja z tváre a tiež bráni jeho sekréciu. Tento nádherný tvár umyť sa najlepšie hodí pre normálnu až mastnú typ pleti.

5. Hrušky Pure & Jemné mydlo:

Toto mydlo pre sprchovací kút obsahuje dobroty glycerínu a prírodných olejov, ktoré udržuje pokožku hydratovanú a hydratovanú. Čistí pokožku úplne bezo zvyšku nečistôt za sebou. Tento non farbivo a non comedogenic mydlo neupcháva póry a dáva vám zdravý vzhľad. Má mierne vôňa, ktorá zostáva s vami na chvíľu. Toto nádherné mydlo je jemné, ktorý robí to stojí za každý cent.

6. Hrušky v zárodočných Shield Soap:

Toto mydlo je špeciálne určený pre boj choroboplodné zárodky, ktoré môžu viesť k zdravotným problémom. Obsahuje tiež mätový extrakt, ktorý dáva upokojujúci pocit, aby vaše telo a robí váš zážitok kúpania viac relaxačné. Mint výťažky boja s baktériami, bez toho aby vaša pokožka krutý. Čistí telo úplne a zanecháva ju jemnú a vláčnu.

7. Hrušky Pure and Gentle sprchový gél:

Tento sprchový gél hrušky je veľmi mierne a šetrné, ktoré je ideálne pre každodenné použitie. Dodáva sa v priehľadnej plastovej fľaši, ktorá má háčik, takže si môžete zavesiť v kúpeľni. Nemusí to cez-napájanie vôňu, a to je 100% mydlo zadarmo. Ak máte citlivú pokožku, potom to najlepšie sprchový gél ideálny na použitie.

8. Hrušky Oil Čisté s citrónom mydlo:

Ak máte mastnú pleť a kožné problémy vás dráždi, bude toto mydlo vám pomohol von. Obsahuje citrónovej extrakty, ktoré robia vaša pleť žiari a tiež pomáha pri zlepšovaní pleť. Čistí preč prebytočnú mastnotu z pokožky bez narušenia hodnotu pH. Toto mydlo obsahuje glycerín, ktorý udržuje pokožku hydratovanú, bez toho by to mastná. Pravidelné užívanie tohto mydla udržuje pokožku od kožných ťažkostí.

Ešte skúste tento úžasný sortiment výrobkov hrušky a zbaviť kožných problémov. Nezabudnite sa podeliť o svoje názory prostredníctvom komentár časti.

load...