Starostlivosť o kožu

Najlepšie parfumy pre ženy v muškante

Najlepšie parfumy pre ženy v muškante

Kto na svete by sa radi parfumy najmä pižmo parfumy? V skutočnosti pižmo je veľmi dôležitou zložkou, ktorá sa používa ako základný poznámky v parfumoch. Je to nádherná zvieracie poznámka, ktorá je cenená ako skvelého fixativ, ktorý pomáha pri znižovaní rýchlosti odparovania ponechanie pôvodného zloženia, aby vydržali dlhšie zachovaním svieže a živé.

Pozrime sa teraz diskutovať o top 10 pižmo parfum pre ženy:

1. Palivo pre život lete:

Kúpiť Palivo pre život letného ₹ 4,232.46 @ www.amazon.in/fuel-for-life-summer

Fuel for life lete je špeciálny parfum pre ženy z domu Diesel. Tento parfum, ktorý má pižmové akordy sa začal v roku 2016. Je to svieža a ľahká vôňa, ktorá je k dispozícii pižmo spolu s čiernych ríbezlí a jazmínu. To je populárno považované za jedny z najlepších pižma parfumy pre ženy.

load...

2. Sexy Sparkle Hot Berry:

Sexy Sparkle Hot Berry je veľmi šumivé a jedinečný parfum začala Victoria Secret. To bolo vypustené v roku 2007. Je to jedna z najpopulárnejších parfumov prítomných na trhu, ktorý sa vyznačuje Musk ako svoj hlavný zhode s následnou malín.

3. White Musk Body Shop:

Kúpiť Body Shop bieleho pižma Pre ₹ 1,395.00 @ www.amazon.in/the-body-shop-white-musk

load...

Biele pižmo je zamatová vôňa od The Body Shop. Má úvodné tóny ylang ylang, bazalkou a galbamum spolu s hlavnou dohodou pižma. Tento jedinečný parfum je k dispozícii v dvoch formách - bieleho pižma parfumového oleja a toaletné vody. Biele pižmo je komfortná a elegantná vôňa, ktorá je jednoducho perfektnou voľbou pre každú príležitosť.

4. Versace Women:

Kúpiť Versace Women Pre ₹ 6,199.00 @ www.amazon.in/versace-women

Versace ženy bol zahájený v roku 2000 z domu Versace. To má základňa pižmový poznámky spolu s otvorením tónmi divokej ruže, jazmín, bergamotu a kríky listy. Táto jedinečná a krásna vôňa bol vyrobený Christine Nagel.

5. Lovely Sarah Jessica Parker:

Kúpiť Lovely Sarah Jessica Parker Pre ₹ 3,338.92 @ www.amazon.in/lovely-sarah-jessica-parker

Lovely z domu Sarah Jessica Parker je prvý parfum, ktorý bol vypustený z tohto domu. Tento krásny parfum je určený pre ženy, ktoré sú posadnutí štýlu a módy. To má hlavné súlad Musk spolu s srdca tónmi orchideí, oranžová, biela narcis a jablkový martini. Táto vôňa bola vytvorená Clement Gavarry a Laurent Le Guernec v roku 2005.

6. D & G Ženské:

Začal v roku 1999, D & G Feminine patrí do domu známeho Dolce & Gabbana. Jedná sa o veľmi unikátny a svieža vôňa, ktorá má pižmový vyschnúť nadol. Má prachový základ pižmo, vanilka, kašmír a santalového dreva spolu s kombináciou kvetinové srdce poznámok.

7. Jovan White Musk:

Kúpiť Jovan bieleho pižma Pre ₹ 599,00 @ www.amazon.in/jovan-white-musk bieleho pižma z domu Jovan je veľmi unikátny a štýl definujú parfum. Je jasné, teplé a čisté vôňa špeciálne navrhnutý pre ženy s vášňou a štýl. Je k dispozícii ako Musk Oil s dotykovým palicou, Kolín nad Rýnom parfum formy a celoplošne telový sprej.

8. Kiehl Original Musk:

Tento najpredávanejší Musk parfumy od Kiehl to má najvyššiu citrusové tóny bergamotu a pomarančových kvetov nektár, nasleduje srdce tóny ylang-ylang, ruže, ľalie a neroli. Potom nasleduje orientálnych vôní tonka matice a pačuli a pižma, ktorý dáva parfum jeho rozlišovaciu vôňu.

9. Loverdose L'Eau de Parfum:

Buy Loverdose L'Eau de Toilette @ www.amazon.in/loverdose-l'eau-de-toilette

Loverdose L'Eau de Parfum sa začala v roku 2017 z domu Diesel. Je to veľmi ľahká a svieža vôňa obsahujúci pižmo ako hlavnou dohodou. Má šumivé ovocné srdce poznámky, ktoré robia tento parfum svieži, ale návyková.

10. Emotion Rasas:

Kúpiť Emotion Rasas @ www.amazon.in/emotion-rasasi

Emotion z domu Rasas je nádherný parfum venovaný súťažných pocity ženy. Táto nádherná vôňa má Musk ako hlavnou dohodou, nasledovaný tóny kivi, frézie, jazmínu, lekna a čiernych ríbezlí.

load...