Starostlivosť o kožu

Najlepšie parfumy - My top 10

Najlepšie parfumy - My top 10

Parfumy sú nálady alleviators! Budú vás prenesie do úplne nového sveta a priviesť vaše zmysly k životu. Avšak, nie všetky vône vyhovoval všetkým, a tak pochopiť jeho podstatu, ktorá ide do výroby parfum je nevyhnutné, aby ste si vybrať správnu vôňu pre seba.

Existuje mnoho vyhradený stand alone parfum obchody, ktoré možno navštíviť na osobnú asistenciu v snahe nájsť svoju pravú vôňu. Poďme sa pozrieť na niektoré z najlepších parfumov obchodov a ich ponuky.

1. Moulvi:

Založená v roku 1921, Mr. Moulvi Abdul Karim začal obchod s názvom Moulvi, ktorá prináša nový význam s pojmom kvality parfumov! Obchod sa nachádza v Colaba, v centre mesta, ktoré nikdy nespí, Mumbai India. Tieto výrobky boli medzinárodne uznávaný a sú exportované do krajinách GCC a SAE, ktorá láka hnuteľné klientov z Dubaja, Abu Dhabi a Sharjah.

load...

2. Esscenza:

Esscenza, talianske slovo, ktoré jednoducho preložiť ako "podstatu", je presne to, čo tento obchod znamená. Nachádza sa v samom srdci mesta Banglore, Esscenza je dobre vybavená Parfumy Consultants, ktoré vás na ceste, ktorá ukáže, čo to je, že bude pracovať pre vás. Esscenza hostí niektoré z renomovaných svetových značiek parfumov, ako je Issey Miyake, Versace, Bvlgari, Mont Blanc, Ed Hardy, Cartlier a Cerruti a rád.

3. Parfumy Shop:

Parfém Shop má svoje výtlačky nohy v niekoľkých krajinách, ako je Írsko, Veľká Británia a India a udržiava štandardy kvality v každom obchode. Tie obstarávajú mužov, ženy a dokonca aj deti. Čo láka nohosledu k parfému Store je druh ponúk, ktoré majú. Tam je vždy zľavu alebo darček zdarma pri nákupe parfumov, či už je to akákoľvek značka - Gucci, Versace, Jaguar, Nina Ricci, alebo má rád.

4. Les Senteurs:

Les Senteurs keď v preklade znamená "vôňa" a ide o obchod, ktorý môžete volať svoju vlastnú znalec parfumov. Bola založená v roku 1984 a ktorý začínal ako rodinný podnik v Londýne, ktorý je teraz známy značka, ktorá ľudia navštevujú z celého sveta. Tieto výrobky sú väčšinou predávajú od menších výrobcov vôní; však nie je v kvalite, ktorá prichádza s ním žiadny kompromis. Ak hľadáte pozor na to vôňa, ktorá osloví vášho obchodu, potom je to miesto k návšteve.

load...

5. Mustafa Center:

Mustafa Center je parfum húb v Singapure! Nájdete tu jedny z najlepších značiek, známych i neznámych s najlepšie k nemu pripojené tady cenou. Celá ulica má vôňu sladkého sna.

6. Floris:

Tento obchod je medzníkom v Londýne. Bola založená v roku 1730 a je stále v prevádzke ako rodinná firma. Niektoré z najlepších anglických Kolínska z najlepších a najviac royal v kvalite možno nájsť tu. Tento obchod je potrebné navštíviť jednoducho zažiť kráľovskej luxus, že vôňa môže vytvoriť.

7. Swanston:

Za nižší rozpočet nákupné beh, najmä keď v Singapure, Swanston je obchod, kde sa! Niektoré z najlepších parfumov a toaletných potrieb možno tu nájsť na neuveriteľne nízke ceny.

8. Annick Goutal:

Toto slávne meno má svoje zastúpenie vo Veľkej Británii, Belgicku a Francúzsku. A prináša vám niektoré z najlepších svetových parfémov s niektorými proste úžasné konzultácie. Tento obchod má tiež svoju prítomnosť online.

9. Miller Harris:

Miller Harris je malý čas obchod parfum reťazec v Spojenom kráľovstve, ktorý sa stal must-návšteva miesta, keď vo Veľkej Británii. The Miller Harris obchody a produkty sú veľmi luxusné a ponúkajú tiež vyrobiť na zákazku parfumy podľa vlastného výberu.

10. Sephora:

Sephora je až trh obchod v luxusnými toaletnými potrebami, najmä parfumy. Je to francúzsky reťazec predajní a má svoje zastúpenie v niekoľkých krajinách v Ázii a Tichomorí, Veľkej Británii atď Niektoré z najlepších značiek v parfumoch možno nájsť tu.

load...