Starostlivosť o kožu

Najlepšie parfumy Adidas pre ženy - naše top 10

Najlepšie parfumy Adidas pre ženy - naše top 10

Adidas je údajný značka v zozname športového oblečenia, odevov a doplnkov, ako sú parfumy. Jej sortiment parfumov pre mužov a ženy sú športové, jedinečný a veľmi výhodné.

Tu je top 10 Adidas parfumy pre ženy.

Najlepšie Adidas Parfumy pre ženy

1. Adidas Moves:

Adidas Moves bol predstavený v roku 1999 a je osviežujúca vôňa, ktorá má sladkú aj korenené aróma s ním spojené. Obsahuje tóny zeleného jablka, papriky, ananás a viac takýchto vôní. Táto vôňa má elegantné a zemité pocit k nemu a apeluje na obe pohlavia.

load...

2. Adidas Adrenalín:

Adidas Adrenalín bol predstavený v roku 2003 a je svieža, športová vôňa, ktorá apeluje na obe pohlavia. Jeho adrenalín stimulujúce vône ocenia ženy taky. Táto vôňa má jedinečnú vôňu, ktorá má zmes citrusových vôní s bylinkami.

3. Floral Dream:

Jedná sa o orientálne vône zahájená Adidas v roku 2003 pre ženy. To bolo vytvorené Nathalie Lorson a Jean-Pierre Béthouard a má najvyššiu poznámky ako bergamot, ruže a ľalie. Vôňa dopĺňa kvetinová rad veľmi dobre takže je vhodné pre ženy.

4. Šťastný hry:

Je to kvetina na báze ovocné vône, najmä pre ženy a má poznámky ako Clementine a Cranberry. Je to tiež športové poznámky, ako je jazmín, frézie a ambry, ktoré sú klasifikované v drevnatých vône, ktorí budú najlepšie dopĺňať ženy preferencií.

load...

5. Voľné Emócie:

Bez emócií Adidas je letná kvetinová vôňa, ktorá zahŕňa vôňa citrónu, jablka a dokonca malín. Táto svieža vôňa ovocia báze je hit s ženami po celom svete.

6. Natural Vitality:

Natural Vitality je parfum sa začala v roku 2008, ktorý dáva žene potrebnú závan vône z ovocia, ako je liči, jablká a pomaranče. Jedná sa o vodné vôňa, ktorá je nová a osviežujúci, najmä vyrobené pre ženy. To je dobre známy Adidas parfum pre ženy.

7. Tropical Passion:

Táto verzia vôňa pre ženy navrhnutých Adidas je dokonalým spojením parfumov, ktoré vykazujú zmyselnosť a exotické ženské preferencie. Je to veľmi navrhol pre denné použitie.

8. Aktívne Začiatok:

Active Štart, ženská vôňa bola zahájená v roku 2003, je osviežujúci a energická verzia dokonalé vône ženy hľadajú.

9. Uniknúť:

Escape je dynamickejšie verzia vôňa pre ženy zavedených Adidas. Je pre tých, dynamické a športové ženy, ktoré vedú vysoký chodil životný štýl.

10. Šťastný Game Edition 2:

Zahájená pre ženy so športovým postojom, tento parfum je vhodnejšie pre príležitostné akcie s jeho brusníc a poznámky Clementine založených robí úplné spravodlivosti očakávaním.

Adidas má mnoho viac vône, ktoré sa páči chuť žien s dlhotrvajúcim arómou. Ktorý z týchto Adidas dámske parfumy je vaša najobľúbenejšia?

load...